x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Givenchy Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Givenchy Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Givenchy Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Givenchy Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785824.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785958.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785956.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785957.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785955.jpg?ts=1
Givenchy Givenchy Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen (1)
  • 03274872355026
  • P084701
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Meikin tyyppi: Huuliöljy
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • Tekniset tiedot
    • Meikin lopputulos: Kiiltävä
    • Viimeistely: Kiiltävä
    • Kasvoalueet: Huulet
  • 32.48 32.48 EUR 1
    1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      32.48, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Yves Saint Laurent The Slim Velvet Radical Lipstick 305
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245056472.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245056663.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245056667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245056668.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245056665.jpg?ts=1
      Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent The Slim Velvet Radical Lipstick 305 The Slim Velvet Radical Lipstick 305 The Slim Velvet Radical Lipstick 305 Voimakaspigmenttinen, puolimatta, samettinen lopputulos nelikulmaisessa couture-huulipunassa. Takaa pitkäkestoisen värin ja mukavuuden tunteen koko päiväksi. Kermainen koostumus, johon on sekoitettu lehtiuutetta YSL:n Beaute Ourika puutarhoista. (1)
      Yves Saint Laurent The Slim Velvet Radical Lipstick 305
      • 03614273361040
      • LC686600
      5
      deal
    • Lancôme L'Absolu Rouge Lipstick, 3.4g, 276
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230802714.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230809183.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230809186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230809184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230809180.jpg?ts=1
      Lancôme Lancôme L'Absolu Rouge Lipstick, 3.4g, 276 L'Absolu Rouge Lipstick, 3.4g, 276 L'Absolu Rouge Lipstick, 3.4g, 276 Lancôme L'Absolu Rouge Cream Lipstick. Täyteläisen pehmeä huulipuna tekee huulista miellyttävän tuntuiset, pehmeät ja eloisan väriset. Ylellisiä voidemaisen lopputuloksen tekeviä sävyjä on 39. Ikoniseen koostumukseen on lisätty kosteuttavaa ruusubalsamia, yhdistelmää hyaluronihappoa ja kylmäpuristettua öljyä. Ne tekevät huulista ihanan tuntuiset jopa 18 tunnin ajaksi. Eloisaa väriä ja ylellistä hoitoa ilman kompromisseja. Yhdistelmä intensiivistä väriä ja mukavaa tunnetta. Kokeile ylellisiä ajattomia sävyjä ja luovia sävyjä. Nämä kaikki huulipunat on pakattu uusiin ja edistyksellisiin Ranskassa valmistettuihin luksuspakkauksiin. (1)
      Lancôme L'Absolu Rouge Lipstick, 3.4g, 276
      • 03614273307697
      • 3614273307697
      8
      deal
    • Smashbox Always On Cream to Matte Lipstick Not Today
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229633780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232175536.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152472572.jpg?ts=1
      Smashbox Smashbox Always On Cream to Matte Lipstick Not Today Always On Cream to Matte Lipstick Not Today Always On Cream to Matte Lipstick Not Today Smashboxin Always On Cream to Matte Lipstick on pitkäkestoinen huulipuna, joka antaa mattapintaisen lopputuloksen. Se on helppo levittää ja se pysyy paikoillaan haalistumatta ja kuivattamatta huulia. (1)
      Smashbox Always On Cream to Matte Lipstick Not Today
      • 00607710088696
      4
      deal
    • Maybelline Superstay Vinyl Ink, 4.2ml, 55 Royal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232182797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229627024.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246653352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246653350.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247419308.jpg?ts=1
      Maybelline Maybelline Superstay Vinyl Ink, 4.2ml, 55 Royal Superstay Vinyl Ink, 4.2ml, 55 Royal Superstay Vinyl Ink, 4.2ml, 55 Royal Maybellinen Superstay Vinyl Ink on nestemäinen, runsaspigmenttinen huulipuna, jossa on erittäin intensiivinen sävy. Se kestää jopa 16 tunnin ajan ja antaa kauniin kiillon. (5)
      Maybelline Superstay Vinyl Ink, 4.2ml, 55 Royal
      • 00000030153226
      6
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 32.48
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 32.48
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 32.48
    • info@vertaa.fi