x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Glamfox huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Glamfox Fleurissant Lip Glow No.GL06 Wicth Flower 3.3g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202896544.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157982263.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217430224.jpg?ts=1
      Glamfox Glamfox Fleurissant Lip Glow No.GL06 Wicth Flower 3.3g Fleurissant Lip Glow No.GL06 Wicth Flower 3.3g Fleurissant Lip Glow No.GL06 Wicth Flower 3.3g (3)
      Glamfox Fleurissant Lip Glow No.GL06 Wicth Flower 3.3g
      • 08809109687240
      1
      19.99 EUR
    • Glamfox Fleurissant Lip Glow No.GL02 Honey Flower 3.3g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217341676.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216966534.jpg?ts=1
      Glamfox Glamfox Fleurissant Lip Glow No.GL02 Honey Flower 3.3g Fleurissant Lip Glow No.GL02 Honey Flower 3.3g Fleurissant Lip Glow No.GL02 Honey Flower 3.3g (1)
      Glamfox Fleurissant Lip Glow No.GL02 Honey Flower 3.3g
      • 08809109686908
      1
      19.94 EUR
    • Glamfox Fleurissant Lip Gloss Gs02 / Honey Flower
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157981084.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217317393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157981085.jpg?ts=1
      Glamfox Glamfox Fleurissant Lip Gloss Gs02 / Honey Flower Fleurissant Lip Gloss Gs02 / Honey Flower Fleurissant Lip Gloss Gs02 / Honey Flower (1)
      Glamfox Fleurissant Lip Gloss Gs02 / Honey Flower
      • 08809109688506
      1
      17.49 EUR
    • Glamfox Fleurissant Lip Gloss No.GS01 Moonlight Flower 3.8g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159640244.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157981079.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157981078.jpg?ts=1
      Glamfox Glamfox Fleurissant Lip Gloss No.GS01 Moonlight Flower 3.8g Fleurissant Lip Gloss No.GS01 Moonlight Flower 3.8g Fleurissant Lip Gloss No.GS01 Moonlight Flower 3.8g (1)
      Glamfox Fleurissant Lip Gloss No.GS01 Moonlight Flower 3.8g
      • 08809109688490
      1
      17.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Beyu (beyu)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • Teaology (teaology)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 30 € (price_3)
      • ≥ 30 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi