x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Glominerals huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Glominerals Cream Glaze Crayon - Bloom 2,8g
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/5/9/7/glominerals-cream-glaze-crayon-bloom-2-8g-63686597.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/0/1/4/glominerals-cream-glaze-crayon-bloom-2-8g-72791014.jpg
      Glominerals Cream Glaze Crayon - Bloom 2,8g (1)
      Glominerals Cream Glaze Crayon - Bloom 2,8g
      Bangerhead Bangerhead
      22, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      22, 2pv (offer_sdt_2_days)
      2
    • Glominerals gloLip Stick Natural
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/0/6/3/glominerals-glolip-stick-natural-72826063.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/7/8/4/glominerals-glolip-stick-natural-75016784.jpg
      Glominerals gloLip Stick Natural (1)
      Glominerals gloLip Stick Natural
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Glominerals Suede Matte Stick
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/6/3/7/glominerals-suede-matte-stick-97718637.jpg
      Glominerals Suede Matte Stick (1)
      Glominerals Suede Matte Stick
      Bangerhead Bangerhead
      22, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      22, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Glominerals gloLip Stick Sheer Thaiti
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/0/8/5/glominerals-glolip-stick-sheer-thaiti-72823085.jpg
      Glominerals gloLip Stick Sheer Thaiti (1)
      Glominerals gloLip Stick Sheer Thaiti
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Glominerals Suede Matte Crayon - Bombshell 2,8g
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/5/4/5/glominerals-suede-matte-crayon-bombshell-2-8g-63686545.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/9/5/8/glominerals-suede-matte-crayon-bombshell-2-8g-72790958.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/7/2/5/glominerals-suede-matte-crayon-bombshell-2-8g-76947725.jpg
      Glominerals Suede Matte Crayon - Bombshell 2,8g (1)
      Glominerals Suede Matte Crayon - Bombshell 2,8g
      Nordicfeel Nordicfeel
      8.409090909090908 (6)
      25.5, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Nordicfeel Nordicfeel
      8.409090909090908 (6)
      25.5, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Glominerals Lipstick - Confetti 3,4g
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/8/7/2/glominerals-lipstick-confetti-3-4g-75017872.jpg
      Glominerals Lipstick - Confetti 3,4g (1)
      Glominerals Lipstick - Confetti 3,4g
      Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      17.75, 1vk (offer_sdt_1_week)
      Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      17.75, 1vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Glominerals gloLip Stick Socialite
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/1/6/glominerals-glolip-stick-socialite-97809316.jpg
      Glominerals gloLip Stick Socialite (1)
      Glominerals gloLip Stick Socialite
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Glominerals Lipstick 3,4g - Vixen
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/7/2/glominerals-lipstick-3-4g-vixen-72790272.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/2/1/7/glominerals-lipstick-3-4g-vixen-75011217.jpg
      Glominerals Lipstick 3,4g - Vixen (1)
      Glominerals Lipstick 3,4g - Vixen
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Glominerals Suede Matte Crayon - Demure 2,8g
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/5/2/8/glominerals-suede-matte-crayon-demure-2-8g-63686528.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/9/5/6/glominerals-suede-matte-crayon-demure-2-8g-72790956.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/7/2/0/glominerals-suede-matte-crayon-demure-2-8g-76947720.jpg
      Glominerals Suede Matte Crayon - Demure 2,8g (1)
      Glominerals Suede Matte Crayon - Demure 2,8g
      Nordicfeel Nordicfeel
      8.409090909090908 (6)
      25.5, 5pv (offer_sdt_5_days)
      Nordicfeel Nordicfeel
      8.409090909090908 (6)
      25.5, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Glominerals gloLip Stick Tulip
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/3/0/8/glominerals-glolip-stick-tulip-97697308.jpg
      Glominerals gloLip Stick Tulip (1)
      Glominerals gloLip Stick Tulip
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Glominerals gloLip Stick
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/8/9/9/glominerals-glolip-stick-97852899.jpg
      Glominerals gloLip Stick (1)
      Glominerals gloLip Stick
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      17.2, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Mac DEFAULT
        • mac
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Mac (mac)
      • Nyx (nyx)
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • Yves saint laurent (yves_saint_laurent)
      • Annemarie Borlind (annemarie_borlind)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • Bareminerals (bareminerals)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • Beter (beter)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Black Up (black_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • DuWop (duwop)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Freedom (freedom)
      • Freedom Makeup London (freedom_makeup_london)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glominerals (glominerals)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN MINERALS (idun_minerals)
      • INGLOT (inglot)
      • Isadora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jovely (jovely)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • L'oreal paris (l_oreal_paris)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancome (lancome)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • L’Oréal Paris (l_ore_al_paris)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Milani Cosmetics (milani_cosmetics)
      • Misslisibell (misslisibell)
      • Nars (nars)
      • OFRA Cosmetics (ofra_cosmetics)
      • Paramount (paramount)
      • Pixi (pixi)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • The balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Tigi (tigi)
      • Une (une)
      • Uslu Airlines (uslu_airlines)
      • Vida (vida)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Youngblood (youngblood)
      • Ysl (ysl)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 21€ (low)
      • 21€ - 29€ (medium)
      • > 29€ (high)
    • Huulipunan vaikutus (huulipunan_vaikutus):
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Kosteuttava, Pehmentävä (kosteuttava_pehmenta_va_)
      • Kosteuttava, Suojaus (kosteuttava_suojaus)
      • Kosteuttava, Tasoittava (kosteuttava_tasoittava)
      • Pehmentävä (pehmenta_va_)
      • Ravitseva, Pehmentävä (ravitseva_pehmenta_va_)
      • Ravitseva, Tasoittava (ravitseva_tasoittava)
      • Tasoittava, Pehmentävä (tasoittava_pehmenta_va_)
    • Vaikutuksen kesto (vaikutuksen_kesto):
      • 24 tuntia (24_tuntia)
      • 8 tuntia (8_tuntia)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Bordeaux (bordeaux)
      • Harmaa (harmaa)
      • Ihonvärinen (ihonva_rinen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukumäärä per pakkaus (lukuma_a_ra_per_pakkaus):
      • 1 kpl (1_kpl)
    • Kestoaika (kestoaika):
      • 24 tuntia (24_tuntia)
      • 8 tuntia (8_tuntia)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen):
      • Kyllä (kylla_)
    • suojakerroin (suojakerroin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Koko (koko):
      • 24 (24)
      • 80 (80)
    • Tuoteperhe (family):
      • L'Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
      • Make-Up Designer (make_up_designer)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Kerma (kerma)
      • Kimmellys (kimmellys)
      • LG Shine (lg_shine)
      • Matta (matta)
      • Matta, Metalized (matta_metalized)
      • Matte (matte)
      • Puolimatta (puolimatta)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi