x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    IT Cosmetics huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Stellar Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229641100.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494752.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Stellar Matte Pillow Lips Lipstick Stellar Matte Pillow Lips Lipstick Stellar Matte It Cosmeticsin Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka antaa mattapintaisen lopputuloksen. (2)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Stellar Matte
      • 03605972085177
      4
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Wink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229621289.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199292047.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Wink Pillow Lips Lipstick Wink Pillow Lips Lipstick Wink It Cosmeticsin Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka antaa täyteläisen lopputuloksen. (2)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Wink
      • 03605972084491
      4
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Fanciful
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231238287.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494842.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Fanciful Pillow Lips Lipstick Fanciful Pillow Lips Lipstick Fanciful IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka on saatavilla cream- ja matte -versioina. Pillow Lips -huulipunasta on saatavilla 14 sävyä, jotka on kehitetty eri ihonsävyille ja huulityypeille sopiviksi. Kollageenia ja Tri-Oil Complexia sisältävät huulipunat vähentävät juonteiden näkyvyyttä. Ne tekevät huulista täyteläisen näköiset ja antavat pitkäkestoisen tuloksen. Kosteuttavia huulipunia on lisäksi helppo levittää, ja ne tekevät huulista luonnollisen pehmeät ja sileät. Saat upean tuloksen, olivatpa huulesi sitten kuivat tai ohuet. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Fanciful
      • 03605972084538
      4
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Stellar
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232177277.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494729.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Stellar Pillow Lips Lipstick Stellar Pillow Lips Lipstick Stellar IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka on saatavilla cream- ja matte -versioina. Pillow Lips -huulipunasta on saatavilla 14 sävyä, jotka on kehitetty eri ihonsävyille ja huulityypeille sopiviksi. Kollageenia ja Tri-Oil Complexia sisältävät huulipunat vähentävät juonteiden näkyvyyttä. Ne tekevät huulista täyteläisen näköiset ja antavat pitkäkestoisen tuloksen. Kosteuttavia huulipunia on lisäksi helppo levittää, ja ne tekevät huulista luonnollisen pehmeät ja sileät. Saat upean tuloksen, olivatpa huulesi sitten kuivat tai ohuet. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Stellar
      • 03605972084613
      4
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Like A Dream Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232177457.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494732.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Like A Dream Matte Pillow Lips Lipstick Like A Dream Matte Pillow Lips Lipstick Like A Dream Matte It Cosmeticsin Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka antaa mattapintaisen lopputuloksen. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Like A Dream Matte
      • 03605972084972
      4
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Gaze Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234726394.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494808.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Gaze Matte Pillow Lips Lipstick Gaze Matte Pillow Lips Lipstick Gaze Matte IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka on saatavilla cream- ja matte -versioina. Pillow Lips -huulipunasta on saatavilla 14 sävyä, jotka on kehitetty eri ihonsävyille ja huulityypeille sopiviksi. Kollageenia ja Tri-Oil Complexia sisältävät huulipunat vähentävät juonteiden näkyvyyttä. Ne tekevät huulista täyteläisen näköiset ja antavat pitkäkestoisen tuloksen. Kosteuttavia huulipunia on lisäksi helppo levittää, ja ne tekevät huulista luonnollisen pehmeät ja sileät. Saat upean tuloksen, olivatpa huulesi sitten kuivat tai ohuet. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Gaze Matte
      • 03605972085252
      4
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Vision
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232177578.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198545171.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494832.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Vision Pillow Lips Lipstick Vision Pillow Lips Lipstick Vision IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka on saatavilla cream- ja matte -versioina. Pillow Lips -huulipunasta on saatavilla 14 sävyä, jotka on kehitetty eri ihonsävyille ja huulityypeille sopiviksi. Kollageenia ja Tri-Oil Complexia sisältävät huulipunat vähentävät juonteiden näkyvyyttä. Ne tekevät huulista täyteläisen näköiset ja antavat pitkäkestoisen tuloksen. Kosteuttavia huulipunia on lisäksi helppo levittää, ja ne tekevät huulista luonnollisen pehmeät ja sileät. Saat upean tuloksen, olivatpa huulesi sitten kuivat tai ohuet. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Vision
      • 03605972084255
      4
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Humble Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229624628.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198545171.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Humble Matte Pillow Lips Lipstick Humble Matte Pillow Lips Lipstick Humble Matte It Cosmeticsin Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka antaa mattapintaisen lopputuloksen. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Humble Matte
      • 03605972084897
      3
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Lights Out Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234726402.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494875.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Lights Out Matte Pillow Lips Lipstick Lights Out Matte Pillow Lips Lipstick Lights Out Matte IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka on saatavilla cream- ja matte -versioina. Pillow Lips -huulipunasta on saatavilla 14 sävyä, jotka on kehitetty eri ihonsävyille ja huulityypeille sopiviksi. Kollageenia ja Tri-Oil Complexia sisältävät huulipunat vähentävät juonteiden näkyvyyttä. Ne tekevät huulista täyteläisen näköiset ja antavat pitkäkestoisen tuloksen. Kosteuttavia huulipunia on lisäksi helppo levittää, ja ne tekevät huulista luonnollisen pehmeät ja sileät. Saat upean tuloksen, olivatpa huulesi sitten kuivat tai ohuet. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Lights Out Matte
      • 03605972085290
      3
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Like A Dream
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229618174.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494726.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Like A Dream Pillow Lips Lipstick Like A Dream Pillow Lips Lipstick Like A Dream It Cosmeticsin Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka antaa täyteläisen lopputuloksen. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Like A Dream
      • 03605972084415
      3
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Wishlist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232180739.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494828.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198545171.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Wishlist Pillow Lips Lipstick Wishlist Pillow Lips Lipstick Wishlist IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka on saatavilla cream- ja matte -versioina. Pillow Lips -huulipunasta on saatavilla 14 sävyä, jotka on kehitetty eri ihonsävyille ja huulityypeille sopiviksi. Kollageenia ja Tri-Oil Complexia sisältävät huulipunat vähentävät juonteiden näkyvyyttä. Ne tekevät huulista täyteläisen näköiset ja antavat pitkäkestoisen tuloksen. Kosteuttavia huulipunia on lisäksi helppo levittää, ja ne tekevät huulista luonnollisen pehmeät ja sileät. Saat upean tuloksen, olivatpa huulesi sitten kuivat tai ohuet. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Wishlist
      • 03605972084453
      2
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Humble
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229617796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494851.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Humble Pillow Lips Lipstick Humble Pillow Lips Lipstick Humble It Cosmeticsin Pillow Lips Lipstick on kollageenia sisältävä huulipuna, joka antaa täyteläisen lopputuloksen. (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick Humble
      • 03605972084330
      2
      18.40 EUR
    • IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick 11:11 Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231124801.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198494867.jpg?ts=1
      IT Cosmetics IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick 11:11 Matte Pillow Lips Lipstick 11:11 Matte Pillow Lips Lipstick 11:11 Matte (1)
      IT Cosmetics Pillow Lips Lipstick 11:11 Matte
      • 03605972085139
      2
      18.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Beyu (beyu)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • Teaology (teaology)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 30 € (price_3)
      • ≥ 30 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi