x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L'Oréal Brilliant Signature Plump-in-Gloss, 7ml, 402 I Soar

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L'Oréal Brilliant Signature Plump-in-Gloss, 7ml, 402 I Soar
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L'Oréal Brilliant Signature Plump-in-Gloss, 7ml, 402 I Soar
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L'Oréal Brilliant Signature Plump-in-Gloss, 7ml, 402 I Soar
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237748526.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237748522.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245429346.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245429345.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245429348.jpg?ts=1
L'Oréal L'Oréal Brilliant Signature Plump-in-Gloss, 7ml, 402 I Soar Brilliant Signature Plump-in-Gloss, 7ml, 402 I Soar Brilliant Signature Plump-in-Gloss, 7ml, 402 I Soar Brilliant Signature Plump-in-Gloss -huulikiilto antaa runsaasti kiiltoa ja tuntuu kevyeltä huulilta. Hyaluronihappoa ja kollageenia sisältävä koostumus antaa huulille kosteutusta ja täyteäisyyttä. Antaa huulille raikkaan ja viilentävän tunteen ja saa huulet näyttämään välittömästi täyteläisemmiltä. Kahdeksikon muotoinen applikaattori mahdollistaa runsaan ja tarkan levityksen. Testattu ihotautilääkärien valvonnassa. Ingredients: C18-36 Acid Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Polybut (1)
  • 03600523971312
  • 3600523971312
10
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Vaaleanpunainen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Meikin tyyppi: Huulikiilto
    • Ei tahmaa: Kyllä
    • Sukupuoli: Naiset
  • Tekniset tiedot
    • Meikin lopputulos: Kiiltävä
    • Viimeistely: Kiiltävä
    • Meikkien ominaisuudet: Tahmaamaton
  • 9.95 22.46 EUR 10
    10
    • Loverte Loverte
      5.611158347956654 (3)
      9.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      13.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Brilliant Signature Plump-in-Gloss -huulikiilto antaa runsaasti kiiltoa ja tuntuu kevyeltä huulilta. Hyaluronihappoa ja kollageenia sisäl...16.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      16.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      7 ml, Brilliant Signature Plump-in-Gloss -huulikiilto antaa runsaasti kiiltoa ja tuntuu kevyeltä huulilta. Hyaluronihappoa ja kollageenia...17.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      7 ml, Brilliant Signature Plump-in-Gloss -huulikiilto antaa runsaasti kiiltoa ja tuntuu kevyeltä huulilta. Hyaluronihappoa ja kollageenia...17.40, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      17.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      17.44, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Brilliant Signature Plump In Gloss on huulikiilto, joka antaa huulille täyteläisyyttä, kiiltoa ja kosteutta.18.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Infused with skincare ingredients for a lasting plump - it's more than a gloss. With Hyaluronic Acid to enhance, hydrate and moisturise y...22.46, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Dior Rouge Forever Rouge 458 Lipstick Pinkki Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228776639.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227937332.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203114373.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204476990.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204476991.jpg?ts=1
      Dior Dior Rouge Forever Rouge 458 Lipstick Pinkki Nainen Rouge Forever Rouge 458 Lipstick Pinkki Nainen Rouge Forever Rouge 458 Lipstick Pinkki Nainen (1)
      Dior Rouge Forever Rouge 458 Lipstick Pinkki Nainen
      • 03348901588379
      • C025400458
      2
    • Givenchy Le Rouge Nº105 Lipstick Punainen Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214194134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214194139.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214194138.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227961029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105467987.jpg?ts=1
      Givenchy Givenchy Le Rouge Nº105 Lipstick Punainen Nainen Le Rouge Nº105 Lipstick Punainen Nainen Le Rouge Nº105 Lipstick Punainen Nainen (1)
      Givenchy Le Rouge Nº105 Lipstick Punainen Nainen
      • 03274872391055
      • 03274872341937
      • 3274872391055
      1
    • Sensai Rouge Intense Lasting Colour, IL113 Utsuroik
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200431591.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144042391.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175065687.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227927666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228278595.jpg?ts=1
      Sensai Sensai Rouge Intense Lasting Colour, IL113 Utsuroik Rouge Intense Lasting Colour, IL113 Utsuroik Rouge Intense Lasting Colour, IL113 Utsuroik 3 g, Kestävä huulipuna, joka yhdistää pitkäkestoisen värin ja silkkisen kauniin koostumuksen. Tuote levittyy tasaisesti huulille ja luo kestävän värin, joka pysyy huulilla useiden tuntien ajan Stay Colour teknologiansa ansiosta. Ominaisuudet: - Pitkäkestoinen väri, joka pysyy huulilla. - Hoitava, kosteuttava ja kestävä huulipuna. - Täyteläinen ja jämäkkä koostumus, joka mukautuu välittömästi huulille. - Eloisa ja säteilevä lopputulos. Käyttö: Levitä huulipuna kosteuttavan SENSAI Lip Base meikkipohjan jälkeen. Käytä SENSAI Lip Brush sivellintä apunasi levityksessä. (1)
      Sensai Rouge Intense Lasting Colour, IL113 Utsuroik
      • 04973167960691
      6
    • Givenchy Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785824.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785958.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785956.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785957.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785955.jpg?ts=1
      Givenchy Givenchy Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen (1)
      Givenchy Gloss Interdit Vinyl 1 Pink Developer Pinkki Nainen
      • 03274872355026
      • P084701
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.70
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 15.52
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.52
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.52
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.52
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.52
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.52
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 16.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 16.15
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 16.15
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 16.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 16.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 16.15
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 16.15
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 16.15
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.15
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 16.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 14.25
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 14.25
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 9.95
    • info@vertaa.fi