x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lily Lolo huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Lily Lolo Lipstick
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/2/1/2/lily-lolo-lipstick-100684212.jpg
      Lily Lolo Lipstick (1)
      Lily Lolo Lipstick
      Bangerhead Bangerhead
      11.9, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      11.9, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Lily Lolo Natural Lipstick - Romantic Rose 4g
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/8/7/2/lily-lolo-natural-lipstick-romantic-rose-4g-69359872.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/6/7/7/lily-lolo-natural-lipstick-romantic-rose-4g-72801677.jpg
      Lily Lolo Natural Lipstick - Romantic Rose 4g (1)
      Lily Lolo Natural Lipstick - Romantic Rose 4g
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lily Lolo Lipstick Nude Allure
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/1/1/0/lily-lolo-lipstick-nude-allure-72826110.jpg
      Lily Lolo Lipstick Nude Allure (1)
      Lily Lolo Lipstick Nude Allure
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lily Lolo Lipstick Scarlet Red
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/8/0/5/lily-lolo-lipstick-scarlet-red-72812805.jpg
      Lily Lolo Lipstick Scarlet Red (1)
      Lily Lolo Lipstick Scarlet Red
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, ? (offer_sdt_unknown)
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Lily Lolo Lipstick - Passion Pink
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/2/4/2/lily-lolo-lipstick-passion-pink-72827242.jpg
      Lily Lolo Lipstick - Passion Pink (1)
      Lily Lolo Lipstick - Passion Pink
      Bangerhead Bangerhead
      11.9, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      11.9, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lily Lolo Lipstick - Berry Crush
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/1/5/lily-lolo-lipstick-berry-crush-72828715.jpg
      Lily Lolo Lipstick - Berry Crush (1)
      Lily Lolo Lipstick - Berry Crush
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lily Lolo Lipstick - Rose Gold
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/6/3/4/lily-lolo-lipstick-rose-gold-72819634.jpg
      Lily Lolo Lipstick - Rose Gold (1)
      Lily Lolo Lipstick - Rose Gold
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lily Lolo Lipstick - Intense Crush
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/4/4/4/lily-lolo-lipstick-intense-crush-72814444.jpg
      Lily Lolo Lipstick - Intense Crush (1)
      Lily Lolo Lipstick - Intense Crush
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lily Lolo Lipstick Temptation
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/7/7/2/lily-lolo-lipstick-temptation-72826772.jpg
      Lily Lolo Lipstick Temptation (1)
      Lily Lolo Lipstick Temptation
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lily Lolo Lipstick - French Flirt
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/5/3/3/lily-lolo-lipstick-french-flirt-72827533.jpg
      Lily Lolo Lipstick - French Flirt (1)
      Lily Lolo Lipstick - French Flirt
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      14.93, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Mac DEFAULT
        • mac
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Mac (mac)
      • Nyx (nyx)
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • Yves saint laurent (yves_saint_laurent)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • Bareminerals (bareminerals)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • Beter (beter)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Black Up (black_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • DuWop (duwop)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Freedom (freedom)
      • Freedom Makeup London (freedom_makeup_london)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glominerals (glominerals)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN MINERALS (idun_minerals)
      • INGLOT (inglot)
      • Isadora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jovely (jovely)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • L'oreal paris (l_oreal_paris)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancome (lancome)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • L’Oréal Paris (l_ore_al_paris)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Milani Cosmetics (milani_cosmetics)
      • Misslisibell (misslisibell)
      • Nars (nars)
      • OFRA Cosmetics (ofra_cosmetics)
      • Paese (paese)
      • Paramount (paramount)
      • Pixi (pixi)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • The balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Tigi (tigi)
      • Une (une)
      • Uslu Airlines (uslu_airlines)
      • Vida (vida)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Youngblood (youngblood)
      • Ysl (ysl)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 21€ (low)
      • 21€ - 29€ (medium)
      • > 29€ (high)
    • Huulipunan vaikutus (huulipunan_vaikutus):
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Kosteuttava, Pehmentävä (kosteuttava_pehmenta_va_)
      • Kosteuttava, Suojaus (kosteuttava_suojaus)
      • Kosteuttava, Tasoittava (kosteuttava_tasoittava)
      • Pehmentävä (pehmenta_va_)
      • Ravitseva, Pehmentävä (ravitseva_pehmenta_va_)
      • Ravitseva, Tasoittava (ravitseva_tasoittava)
      • Tasoittava, Pehmentävä (tasoittava_pehmenta_va_)
    • Vaikutuksen kesto (vaikutuksen_kesto):
      • 24 tuntia (24_tuntia)
      • 8 tuntia (8_tuntia)
    • Väri (va_ri):
      • Bordeaux (bordeaux)
      • Creme (creme)
      • Harmaa (harmaa)
      • Ihonvärinen (ihonva_rinen)
      • Koralli (koralli)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukumäärä per pakkaus (lukuma_a_ra_per_pakkaus):
      • 1 kpl (1_kpl)
    • Kestoaika (kestoaika):
      • 24 tuntia (24_tuntia)
      • 8 tuntia (8_tuntia)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen):
      • Kyllä (kylla_)
    • suojakerroin (suojakerroin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Koko (koko):
      • 24 (24)
      • 80 (80)
    • Tuoteperhe (family):
      • L'Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
      • Make-Up Designer (make_up_designer)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Kerma (kerma)
      • Kimmellys (kimmellys)
      • LG Shine (lg_shine)
      • Matta (matta)
      • Matta, Metalized (matta_metalized)
      • Matte (matte)
      • Puolimatta (puolimatta)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi