x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Maria Åkerberg huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Peachy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185035602.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Peachy Lip Care Colour Peachy Lip Care Colour Peachy Lip Care Colour merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Mineraalipohjainen pigmentti antaa kauniin ja pitkäkestoisen värin samalla, kun kasviöljyt ja vaha suojaavat ja hoitavat huuliasi. Huulipunahylsyssä on 4,5 ml Lip Care Colour. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Peachy
      • 07340020116552
      2
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Champagne
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229644648.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Champagne Lip Care Colour Champagne Lip Care Colour Champagne Lip Care Colour merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Mineraalipohjainen pigmentti antaa kauniin ja pitkäkestoisen värin samalla, kun kasviöljyt ja vaha suojaavat ja hoitavat huuliasi. Huulipunahylsyssä on 4,5 ml Lip Care Colour. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Champagne
      • 07340020112127
      2
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Icon
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208447453.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Icon Lip Care Colour Icon Lip Care Colour Icon Lip Care Color Soulmate on lämpimän beigen sävyinen huulipuna, jossa on paljon pigmenttiä. Täydellinen, kun haluat kylläisen värin ja kompaktin peittävyyden. MARIA ÅKERBERGin Lip Care Colour ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi tuloksia. Mineraalipohjaiset pigmentit antavat kauniin ja kestävän värin, kun taas kasviöljyt ja vaha hoitavat ja suojaavat huuliasi. Kierrepuikko sisältää 4,5 ml Lip Care Color Soulmatea. Tuote on luonnostaan itsesäilyvä. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Icon
      • 07340020116316
      2
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Gloss Colour Pop
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243244544.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Gloss Colour Pop Lip Gloss Colour Pop Lip Gloss Colour Pop Lip Gloss merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Tuote perustuu kasviöljyihin, jotka hoitavat ja suojaavat huuliasi. Pakkaukseen sisältyy 10 ml Lip Gloss. (1)
      Maria Åkerberg Lip Gloss Colour Pop
      • 07340020117597
      2
      15.90 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Just Nude
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229641536.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Just Nude Lip Care Colour Just Nude Lip Care Colour Just Nude Lip Care Colour Just Nude on ihonvärinen huulipuna neutraalina ja puhtaana värinä, mattapinnalla. Täydellinen, kun huuliin halutaan hieman väriä ja kun huulipunan käyttämiseen ei ole totuttu. Lip Care Colour merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Mineraalipohjainen pigmentti antaa kauniin ja pitkäkestoisen värin samalla, kun kasviöljyt ja vaha suojaavat ja hoitavat huuliasi. Huulipunahylsyssä on 4,5 ml Lip Care Colour Just Nude. Itsesäilyvä koostumus. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Just Nude
      • 07340020107185
      2
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Soulmate
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201634680.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Soulmate Lip Care Colour Soulmate Lip Care Colour Soulmate Lip Care Color Soulmate on lämpimän beigen sävyinen huulipuna, jossa on paljon pigmenttiä. Täydellinen, kun haluat kylläisen värin ja kompaktin peittävyyden. MARIA ÅKERBERGin Lip Care Colour ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi tuloksia. Mineraalipohjaiset pigmentit antavat kauniin ja kestävän värin, kun taas kasviöljyt ja vaha hoitavat ja suojaavat huuliasi. Kierrepuikko sisältää 4,5 ml Lip Care Color Soulmatea. Tuote on luonnostaan itsesäilyvä. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Soulmate
      • 07340020116330
      2
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Sweetheart
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232181754.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Sweetheart Lip Care Colour Sweetheart Lip Care Colour Sweetheart Lip Care Colour merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Mineraalipohjainen pigmentti antaa kauniin ja pitkäkestoisen värin samalla, kun kasviöljyt ja vaha suojaavat ja hoitavat huuliasi. Huulipunahylsyssä on 4,5 ml Lip Care Colour. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Sweetheart
      • 07340020116323
      2
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Blossom
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232185528.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Blossom Lip Care Colour Blossom Lip Care Colour Blossom Lip Care Colour merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Mineraalipohjainen pigmentti antaa kauniin ja pitkäkestoisen värin samalla, kun kasviöljyt ja vaha suojaavat ja hoitavat huuliasi. Huulipunahylsyssä on 4,5 ml Lip Care Colour. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Blossom
      • 07340020116590
      2
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Gloss Tropical
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243592368.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Gloss Tropical Lip Gloss Tropical Lip Gloss Tropical Lip Gloss merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Tuote perustuu kasviöljyihin, jotka hoitavat ja suojaavat huuliasi. Pakkaukseen sisältyy 10 ml Lip Gloss. (1)
      Maria Åkerberg Lip Gloss Tropical
      • 07340020118020
      2
      15.90 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Merlot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229634138.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Merlot Lip Care Colour Merlot Lip Care Colour Merlot Lip Care Colour merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Mineraalipohjainen pigmentti antaa kauniin ja pitkäkestoisen värin samalla, kun kasviöljyt ja vaha suojaavat ja hoitavat huuliasi. Huulipunahylsyssä on 4,5 ml Lip Care Colour. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Merlot
      • 07340020112134
      2
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Diva
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229606951.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Diva Lip Care Colour Diva Lip Care Colour Diva Lip Care Colour merkiltä MARIA ÅKERBERG ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi lopputulosta. Mineraalipohjainen pigmentti antaa kauniin ja pitkäkestoisen värin samalla, kun kasviöljyt ja vaha suojaavat ja hoitavat huuliasi. Huulipunahylsyssä on 4,5 ml Lip Care Colour. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Diva
      • 07340020114091
      2
      deal
      17.50 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Rebel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208448336.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Rebel Lip Care Colour Rebel Lip Care Colour Rebel Lip Care Color Soulmate on lämpimän beigen sävyinen huulipuna, jossa on paljon pigmenttiä. Täydellinen, kun haluat kylläisen värin ja kompaktin peittävyyden. MARIA ÅKERBERGin Lip Care Colour ei häiritse luonnollisen ihonhoitosi tuloksia. Mineraalipohjaiset pigmentit antavat kauniin ja kestävän värin, kun taas kasviöljyt ja vaha hoitavat ja suojaavat huuliasi. Kierrepuikko sisältää 4,5 ml Lip Care Color Soulmatea. Tuote on luonnostaan itsesäilyvä. (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Rebel
      • 07340020116347
      1
      22.80 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Care Colour Summertime
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232163488.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Care Colour Summertime Lip Care Colour Summertime Lip Care Colour Summertime (1)
      Maria Åkerberg Lip Care Colour Summertime
      • 07340020107239
      1
      22.80 EUR
    • Maria Åkerberg Lip Gloss Liquid Bronze
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229603776.jpg?ts=1
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Lip Gloss Liquid Bronze Lip Gloss Liquid Bronze Lip Gloss Liquid Bronze (1)
      Maria Åkerberg Lip Gloss Liquid Bronze
      1
      20.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • A-Derma (a_derma)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • VICHY (vichy)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi