x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    No name huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • No name Burst Lip Oil Jelly Lipstick Täyteläinen Huulikiilto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256631174.jpg?ts=1
      No name No name Burst Lip Oil Jelly Lipstick Täyteläinen Huulikiilto Burst Lip Oil Jelly Lipstick Täyteläinen Huulikiilto Burst Lip Oil Jelly Lipstick Täyteläinen Huulikiilto Vaikutus: Vedenpitävä, pitkäkestoinen, Kosteusvoide, Huulten täyteläinen 100% upouusi laatu Koko: 11 cm * 2,5 cm * 1,5 cm Väri: Satunnainen väri (eri väreillä on sama vaikutus) Käyttö: Levitä suoraan huulille Määrä: 1 kpl Pakkauksen sisältö: 1* Huuliöljy (Random Color) Ominaisuus: Kannettava koko helpottaa kannettavuutta. Parantaa huulten kosteutta. Kosteuttava ja kiiltävä. Tekee sinusta seksikkäät huulet Pidä huulet lukittuina enemmän veteen Säädä huulten solujen aktiivisuutta saadaksesi huulet (1)
      No name Burst Lip Oil Jelly Lipstick Täyteläinen Huulikiilto
      1
      30.75 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Beyu (beyu)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • Teaology (teaology)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 30 € (price_3)
      • ≥ 30 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi