x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Physicians Formula huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Physicians Formula Diamond Plumper Champagne Cushion Cut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257694689.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239482963.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Plumper Champagne Cushion Cut Diamond Plumper Champagne Cushion Cut Diamond Plumper Champagne Cushion Cut Loihdi huulistasi upeat, trendikkäät ja täyteläisen kimaltavat! Physicians Formulan Diamond Lip Plumper on paljon enemmän kuin vain huulikiilto; kiillon lisäksi se kosteuttaa tehokkaasti huuliasi ja sisältää seerumia, jonka hybridi tekee huulistasi täyteläisemmät. Sisältää oikeaa timanttipölyä, jonka ansiosta kiilto on vieläupeamman näköinen! Huulikiilto on tehokosteuttaja: tekee huulistasi kiiltävät ja täyteläiset, mutta myös kosteutetun näköiset. Tekee huulistasi tasaisen pehmeän tuntuiset ja näköiset Upea kiilto sen sisältämän timanttipölyn ansiosta Sopii loistavasti herkälle iholle. Ihanan kiiltävä, trendikäs huulituote Sävy:Champagne Cushion Cut Koko: 5ml Käyttö:Levitä huulikiilto pohjustetuille huulille ja nauti! Mineraalikoostumus: Mineral Wear Collectionin meikki- ja kosmetiikkatuotteet eivät sisällä lainkaan talkkia. Nämä tuotteet antavat ihon hengittää ja näin ollen sopivat hyvin myös vaikeammalle iholle. Monissa Mineral Wear Collectionin -sarjan tuotteissa on myös UV (1)
      Physicians Formula Diamond Plumper Champagne Cushion Cut
      • 00044386122574
      2
      19.40 EUR
    • Physicians Formula Diamond Plumper Diamond Marquise
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257694690.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239482963.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Plumper Diamond Marquise Diamond Plumper Diamond Marquise Diamond Plumper Diamond Marquise Loihdi huulistasi upeat, trendikkäät ja täyteläisen kimaltavat! Physicians Formulan Diamond Lip Plumper on paljon enemmän kuin vain huulikiilto; kiillon lisäksi se kosteuttaa tehokkaasti huuliasi ja sisältää seerumia, jonka hybridi tekee huulistasi täyteläisemmät. Sisältää oikeaa timanttipölyä, jonka ansiosta kiilto on vieläupeamman näköinen! Huulikiilto on tehokosteuttaja: tekee huulistasi kiiltävät ja täyteläiset, mutta myös kosteutetun näköiset. Tekee huulistasi tasaisen pehmeän tuntuiset ja näköiset Upea kiilto sen sisältämän timanttipölyn ansiosta Sopii loistavasti herkälle iholle. Ihanan kiiltävä, trendikäs huulituote Sävy: Diamond Marquise Koko: 5ml Käyttö:Levitä huulikiilto pohjustetuille huulille ja nauti! Mineraalikoostumus: Mineral Wear Collectionin meikki- ja kosmetiikkatuotteet eivät sisällä lainkaan talkkia. Nämä tuotteet antavat ihon hengittää ja näin ollen sopivat hyvin myös vaikeammalle iholle. Monissa Mineral Wear Collectionin -sarjan tuotteissa on myös UV -suoj (1)
      Physicians Formula Diamond Plumper Diamond Marquise
      • 00044386119482
      2
      19.40 EUR
    • Physicians Formula Diamond Plumper Light Pink Princess Cut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257694688.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239482963.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Plumper Light Pink Princess Cut Diamond Plumper Light Pink Princess Cut Diamond Plumper Light Pink Princess Cut Loihdi huulistasi upeat, trendikkäät ja täyteläisen kimaltavat! Physicians Formulan Diamond Lip Plumper on paljon enemmän kuin vain huulikiilto; kiillon lisäksi se kosteuttaa tehokkaasti huuliasi ja sisältää seerumia, jonka hybridi tekee huulistasi täyteläisemmät. Sisältää oikeaa timanttipölyä, jonka ansiosta kiilto on vieläupeamman näköinen! Huulikiilto on tehokosteuttaja: tekee huulistasi kiiltävät ja täyteläiset, mutta myös kosteutetun näköiset. Tekee huulistasi tasaisen pehmeän tuntuiset ja näköiset Upea kiilto sen sisältämän timanttipölyn ansiosta Sopii loistavasti herkälle iholle. Ihanan kiiltävä, trendikäs huulituote Sävy: Light PinkPrincess Cut Koko: 5ml Käyttö:Levitä huulikiilto pohjustetuille huulille ja nauti! Mineraalikoostumus: Mineral Wear Collectionin meikki- ja kosmetiikkatuotteet eivät sisällä lainkaan talkkia. Nämä tuotteet antavat ihon hengittää ja näin ollen sopivat hyvin myös vaikeammalle iholle. Monissa Mineral Wear Collectionin -sarjan tuotteissa on myös U (1)
      Physicians Formula Diamond Plumper Light Pink Princess Cut
      • 00044386117723
      2
      19.40 EUR
    • Physicians Formula Diamond Plumper Pink Radiant Cut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257694692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239482963.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Plumper Pink Radiant Cut Diamond Plumper Pink Radiant Cut Diamond Plumper Pink Radiant Cut Loihdi huulistasi upeat, trendikkäät ja täyteläisen kimaltavat! Physicians Formulan Diamond Lip Plumper on paljon enemmän kuin vain huulikiilto; kiillon lisäksi se kosteuttaa tehokkaasti huuliasi ja sisältää seerumia, jonka hybridi tekee huulistasi täyteläisemmät. Sisältää oikeaa timanttipölyä, jonka ansiosta kiilto on vieläupeamman näköinen! Huulikiilto on tehokosteuttaja: tekee huulistasi kiiltävät ja täyteläiset, mutta myös kosteutetun näköiset. Tekee huulistasi tasaisen pehmeän tuntuiset ja näköiset Upea kiilto sen sisältämän timanttipölyn ansiosta Sopii loistavasti herkälle iholle. Ihanan kiiltävä, trendikäs huulituote Sävy:Pink Radiant Cut Koko: 5ml Käyttö:Levitä huulikiilto pohjustetuille huulille ja nauti! Mineraalikoostumus: Mineral Wear Collectionin meikki- ja kosmetiikkatuotteet eivät sisällä lainkaan talkkia. Nämä tuotteet antavat ihon hengittää ja näin ollen sopivat hyvin myös vaikeammalle iholle. Monissa Mineral Wear Collectionin -sarjan tuotteissa on myös UV -suoj (1)
      Physicians Formula Diamond Plumper Pink Radiant Cut
      • 00044386117785
      2
      19.40 EUR
    • Physicians Formula Diamond Plumper Diamond Marquise 5ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236648617.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Plumper Diamond Marquise 5ml Diamond Plumper Diamond Marquise 5ml Diamond Plumper Diamond Marquise 5ml Loihdi huulistasi upean täyteläiset ja timanttisen kimaltelevat! Physicians Formulan Diamond Lip Plumper on enemmän kuin huulikiilto: se on tehokkaasti kosteuttava huulikiillon ja seerumin hybridi, joka tekee huulistasi täyteläisemmät ja kosteutetut. (1)
      Physicians Formula Diamond Plumper Diamond Marquise 5ml
      1
      deal
      20.80 EUR
    • Physicians Formula Diamond Glow Lip Plumper Pink Radiant Cut 5ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236648567.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Glow Lip Plumper Pink Radiant Cut 5ml Diamond Glow Lip Plumper Pink Radiant Cut 5ml Diamond Glow Lip Plumper Pink Radiant Cut 5ml Loihdi huulistasi upean täyteläiset ja timanttisen kimaltelevat! Physicians Formulan Diamond Glow Lip Plumper on enemmän kuin huulikiilto: se on tehokkaasti kosteuttava huulikiillon ja seerumin hybridi, joka tekee huulistasi täyteläisemmät ja kosteutetut. (1)
      Physicians Formula Diamond Glow Lip Plumper Pink Radiant Cut 5ml
      1
      deal
      20.80 EUR
    • Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Bare with me
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229638826.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132870308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128257668.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162107609.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230605482.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Bare with me The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Bare with me The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Bare with me (1)
      Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Bare with me
      • 00044386100176
      1
      20.80 EUR
    • Physicians Formula Diamond Plumper Champagne Cushion Cut 5ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236648521.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Plumper Champagne Cushion Cut 5ml Diamond Plumper Champagne Cushion Cut 5ml Diamond Plumper Champagne Cushion Cut 5ml Loihdi huulistasi upean täyteläiset ja timanttisen kimaltelevat! Physicians Formulan Diamond Lip Plumper on enemmän kuin huulikiilto: se on tehokkaasti kosteuttava huulikiillon ja seerumin hybridi, joka tekee huulistasi täyteläisemmät ja kosteutetut. (1)
      Physicians Formula Diamond Plumper Champagne Cushion Cut 5ml
      1
      deal
      20.80 EUR
    • Physicians Formula Diamond Plumper Brilliant Berry Diamond 5ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236648727.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Plumper Brilliant Berry Diamond 5ml Diamond Plumper Brilliant Berry Diamond 5ml Diamond Plumper Brilliant Berry Diamond 5ml Loihdi huulistasi upean täyteläiset ja timanttisen kimaltelevat! Physicians Formulan Diamond Lip Plumper on enemmän kuin huulikiilto: se on tehokkaasti kosteuttava huulikiillon ja seerumin hybridi, joka tekee huulistasi täyteläisemmät ja kosteutetut. (1)
      Physicians Formula Diamond Plumper Brilliant Berry Diamond 5ml
      1
      deal
      20.80 EUR
    • Physicians Formula Diamond Glow Lip Plumper Light Pink Princess Cut 5ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236648750.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Diamond Glow Lip Plumper Light Pink Princess Cut 5ml Diamond Glow Lip Plumper Light Pink Princess Cut 5ml Diamond Glow Lip Plumper Light Pink Princess Cut 5ml Loihdi huulistasi upean täyteläiset ja timanttisen kimaltelevat! Physicians Formulan Diamond Glow Lip Plumper on enemmän kuin huulikiilto: se on tehokkaasti kosteuttava huulikiillon ja seerumin hybridi, joka tekee huulistasi täyteläisemmät ja kosteutetut. (1)
      Physicians Formula Diamond Glow Lip Plumper Light Pink Princess Cut 5ml
      1
      deal
      20.80 EUR
    • Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Noir ishing
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229643249.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132870343.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128264864.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Noir ishing The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Noir ishing The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Noir ishing (1)
      Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Noir ishing
      • 00044386105898
      1
      20.80 EUR
    • Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick All Natural
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229637137.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143751208.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258966783.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128267457.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231131593.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick All Natural The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick All Natural The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick All Natural (1)
      Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick All Natural
      • 00044386120839
      • 00044386100183
      1
      16.80 EUR
    • Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Dose of Rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155825197.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132870537.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128269807.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162107609.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Dose of Rose The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Dose of Rose The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Dose of Rose (1)
      Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick Dose of Rose
      • 00044386100213
      1
      20.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Beyu (beyu)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • Teaology (teaology)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 30 € (price_3)
      • ≥ 30 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi