x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pixi huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Pixi Glow-y Lip Oil Mint-y
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229604344.jpg?ts=1
      Pixi Pixi Glow-y Lip Oil Mint-y Glow-y Lip Oil Mint-y Glow-y Lip Oil Mint-y Glow-y Lip Oil on ravitseva ja hoitava huuliöljy, joka kosteuttaa, suojaa ja pehmentää huulia. Huuliöljy on läpinäkyvä ja antaa hienoisen kiillon huulille. Saatavana kahtena vaihtoehtona, virkistävä Mint-y ja rauhoittava Dream-y. Vegaaninen. (3)
      Pixi Glow-y Lip Oil Mint-y
      • 00885190160600
      5
      deal
      17.50 EUR
    • Pixi TintFix Love
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229618297.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252682192.jpg?ts=1
      Pixi Pixi TintFix Love TintFix Love TintFix Love 4,5 g, (1)
      Pixi TintFix Love
      • 00885190130108
      5
      deal
      16.00 EUR
    • Pixi TintFix Soft
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229602801.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222795449.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252682192.jpg?ts=1
      Pixi Pixi TintFix Soft TintFix Soft TintFix Soft 4,5 g, (1)
      Pixi TintFix Soft
      • 00885190130085
      5
      deal
      16.00 EUR
    • Pixi TintFix Calm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229644693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252682192.jpg?ts=1
      Pixi Pixi TintFix Calm TintFix Calm TintFix Calm 4,5 g, (1)
      Pixi TintFix Calm
      • 00885190130078
      5
      deal
      16.00 EUR
    • Pixi Glow-y Lip Oil Dream-y
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229620655.jpg?ts=1
      Pixi Pixi Glow-y Lip Oil Dream-y Glow-y Lip Oil Dream-y Glow-y Lip Oil Dream-y 5,5 g, (1)
      Pixi Glow-y Lip Oil Dream-y
      • 00885190160624
      5
      deal
      17.50 EUR
    • Pixi TintFix Heavenly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229603477.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222795450.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252682192.jpg?ts=1
      Pixi Pixi TintFix Heavenly TintFix Heavenly TintFix Heavenly 4,5 g, (1)
      Pixi TintFix Heavenly
      • 00885190130115
      4
      deal
      16.00 EUR
    • Pixi LipLift Max Honeysheen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137571440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205915356.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95046503.jpg?ts=1
      Pixi Pixi LipLift Max Honeysheen LipLift Max Honeysheen LipLift Max Honeysheen 2.7 g, Pixi Lip Lift Max on ihanan raikas huulikiilto huulia pullistavilla ominaisuuksilla! Tuore minttu viilentää ihoa ja aloe vera, jojobaöljy sekä kamomilla pehmentävät huulia. Upea, kiiltävä lopputulos.Kolme sävyvaihtoehtoa Koko: 2.7g (1)
      Pixi LipLift Max Honeysheen
      • 00885190100545
      4
      19.72 EUR
    • Pixi TintFix Adore
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229618904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252682192.jpg?ts=1
      Pixi Pixi TintFix Adore TintFix Adore TintFix Adore 4,5 g, (1)
      Pixi TintFix Adore
      • 00885190130092
      4
      16.80 EUR
    • Pixi MatteLast Liquid Lip Pleasing Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229641857.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132634593.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137571350.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213600071.jpg?ts=1
      Pixi Pixi MatteLast Liquid Lip Pleasing Pink MatteLast Liquid Lip Pleasing Pink MatteLast Liquid Lip Pleasing Pink MatteLast Liquid Lip on mattapintainen huulipuna kiiltoa tuovalla koostumuksella, joka on erittäin pitkäkestoinen. Ruusunmarjaöljy tarjoaa huulille pehmeän ja miellyttävän viimeistelyn! (1)
      Pixi MatteLast Liquid Lip Pleasing Pink
      • 00885190153138
      3
      deal
      22.00 EUR
    • Pixi LipLift Max Sheerrose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137571430.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189858362.jpg?ts=1
      Pixi Pixi LipLift Max Sheerrose LipLift Max Sheerrose LipLift Max Sheerrose Ihastuttava runsautta antava huulikiilto. Pixi Lip Lift Maxissa on ihastuttava koostumus, joka antaa huulille runsaasti täyteläisyyttä ja kiiltoa. Se sisältää myös raikasta minttua, joka antaa tuotteelle viilentävän vaikutuksen. Aloe vera, jojoba ja kamomilla kietovat huulesi ja tuottavat pehmeän ja tasaisen tuloksen. (1)
      Pixi LipLift Max Sheerrose
      • 00885190100538
      3
      deal
      16.00 EUR
    • Pixi Collagen Family Botanical Collagen LipGloss
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229636053.jpg?ts=1
      Pixi Pixi Collagen Family Botanical Collagen LipGloss Collagen Family Botanical Collagen LipGloss Collagen Family Botanical Collagen LipGloss Botanical Collagen LipGloss on volyymia antava huulikiilto, joka on rikastettu kasvitieteellisellä kollageenilla ja peptideillä, hoitava koostumus, joka sekä pehmentää että tekee huulista täyteläisempiä. Kiilto on läpinäkyvää, mikä antaa korkean kiillon, mutta ei tahmaa. Vegaaninen. (1)
      Pixi Collagen Family Botanical Collagen LipGloss
      • 00885190160525
      2
      deal
      23.50 EUR
    • Pixi MatteLast Liquid Lip #Evening Rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229631076.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205882405.jpg?ts=1
      Pixi Pixi MatteLast Liquid Lip #Evening Rose MatteLast Liquid Lip #Evening Rose MatteLast Liquid Lip #Evening Rose (1)
      Pixi MatteLast Liquid Lip #Evening Rose
      • 00885190153053
      2
      20.40 EUR
    • Pixi MatteLast Liquid Lip Caliente Coral Cailente Coral
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229632094.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212103928.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232181639.jpg?ts=1
      Pixi Pixi MatteLast Liquid Lip Caliente Coral Cailente Coral MatteLast Liquid Lip Caliente Coral Cailente Coral MatteLast Liquid Lip Caliente Coral Cailente Coral MatteLast Liquid Lip on mattapintainen huulipuna kiiltoa tuovalla koostumuksella, joka on erittäin pitkäkestoinen. Ruusunmarjaöljy tarjoaa huulille pehmeän ja miellyttävän viimeistelyn! (1)
      Pixi MatteLast Liquid Lip Caliente Coral Cailente Coral
      • 00885190153121
      2
      22.00 EUR
    • Pixi NaturelleLip Primrose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229630050.jpg?ts=1
      Pixi Pixi NaturelleLip Primrose NaturelleLip Primrose NaturelleLip Primrose (1)
      Pixi NaturelleLip Primrose
      • 00885190151165
      2
      deal
      16.00 EUR
    • Pixi MatteLast Liquid Lip #Pastel Petal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229626173.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137571372.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205882409.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95047284.jpg?ts=1
      Pixi Pixi MatteLast Liquid Lip #Pastel Petal MatteLast Liquid Lip #Pastel Petal MatteLast Liquid Lip #Pastel Petal (1)
      Pixi MatteLast Liquid Lip #Pastel Petal
      • 00885190153015
      2
      20.40 EUR
    • Pixi MatteLast Liquid Lip Berry Beauty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229604532.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132634620.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213600284.jpg?ts=1
      Pixi Pixi MatteLast Liquid Lip Berry Beauty MatteLast Liquid Lip Berry Beauty MatteLast Liquid Lip Berry Beauty MatteLast Liquid Lip on mattapintainen huulipuna kiiltoa tuovalla koostumuksella, joka on erittäin pitkäkestoinen. Ruusunmarjaöljy tarjoaa huulille pehmeän ja miellyttävän viimeistelyn! (1)
      Pixi MatteLast Liquid Lip Berry Beauty
      • 00885190153145
      2
      deal
      22.00 EUR
    • Pixi NaturelleLip Peony
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155835155.jpg?ts=1
      Pixi Pixi NaturelleLip Peony NaturelleLip Peony NaturelleLip Peony NaturelleLip on kosteuttava ja ravitseva auringonkukkaöljypohjainen huulipuna. Saatavana 6 eri värissä ja antaa puolimatta lopputuloksen. 100 % kierrätettävä pakkaus. Vegaaninen. (1)
      Pixi NaturelleLip Peony
      • 00885190151158
      2
      15.90 EUR
    • Pixi LipGlow Juicy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155833551.jpg?ts=1
      Pixi Pixi LipGlow Juicy LipGlow Juicy LipGlow Juicy LipGlow on vaalea huulirasva, joka jättää huulet pehmeämmiksi jokaisen käytön jälkeen. Voidaan rakentaa intensiivisemmän värin saamiseksi. Sisältää mango- ja sheavoita, jotka ravitsevat ja pehmentävät. Saatavana 3 väriä. Vegaani. (1)
      Pixi LipGlow Juicy
      • 00885190112128
      2
      23.50 EUR
    • Pixi NaturelleLip Raspberry
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155834170.jpg?ts=1
      Pixi Pixi NaturelleLip Raspberry NaturelleLip Raspberry NaturelleLip Raspberry (1)
      Pixi NaturelleLip Raspberry
      • 00885190151189
      1
      16.80 EUR
    • Pixi NaturelleLip Nectar
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229605291.jpg?ts=1
      Pixi Pixi NaturelleLip Nectar NaturelleLip Nectar NaturelleLip Nectar (1)
      Pixi NaturelleLip Nectar
      • 00885190151141
      1
      16.80 EUR
    • Pixi LipGlow Ruby
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155834168.jpg?ts=1
      Pixi Pixi LipGlow Ruby LipGlow Ruby LipGlow Ruby (1)
      Pixi LipGlow Ruby
      • 00885190112111
      1
      28.80 EUR
    • Pixi Lip Icing Candy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826227.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232181559.jpg?ts=1
      Pixi Pixi Lip Icing Candy Lip Icing Candy Lip Icing Candy (1)
      Pixi Lip Icing Candy
      • 00885190140015
      1
      27.80 EUR
    • Pixi LipGlow Fleur
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155832514.jpg?ts=1
      Pixi Pixi LipGlow Fleur LipGlow Fleur LipGlow Fleur LipGlow on vaalea huulirasva, joka jättää huulet pehmeämmiksi jokaisen käytön jälkeen. Voidaan rakentaa intensiivisemmän värin saamiseksi. Sisältää mango- ja sheavoita, jotka ravitsevat ja pehmentävät. Saatavana 3 väriä. Vegaani. (1)
      Pixi LipGlow Fleur
      • 00885190112135
      1
      deal
      23.50 EUR
    • Pixi Lip Icing Toffee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155828781.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232163584.jpg?ts=1
      Pixi Pixi Lip Icing Toffee Lip Icing Toffee Lip Icing Toffee (1)
      Pixi Lip Icing Toffee
      • 00885190140039
      1
      20.40 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • A-Derma (a_derma)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • VICHY (vichy)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi