x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Revlon huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Dazzle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143782733.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175064666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142318128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226113600.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Dazzle Ultra HD Matte Metallic LipColor Dazzle Ultra HD Matte Metallic LipColor Dazzle 5.9 ml, Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor on silkkisen tuntuinen, kevyt ja metallisena hohtava nestemäinen huulipuna. Nestemäisessä huulipunassa on kosteuttava tuntuma ja sen koostumus levittyy iholle tarkasti ja vaivattomasti. Huulipunassa on ihana mangon ja vaniljan tuoksu. Metallinhohtoinen huulipuna viimeistelee sekä arki- että juhlameikin näyttäväksi kokonaisuudeksi, joka henkii trendsetter-asennetta.Metallinhohtoinen nestemäinen huulipunaGeelimäinen koostumusKoko: 5.9 ml (2)
      Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Dazzle
      • 00309974372220
      2
      deal
      19.85 EUR
    • Revlon Colorstay Overtime huulipuna 4 ml, 380 Always Sienna
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144042916.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223089862.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229383508.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175065316.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258322169.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Colorstay Overtime huulipuna 4 ml, 380 Always Sienna Colorstay Overtime huulipuna 4 ml, 380 Always Sienna Colorstay Overtime huulipuna 4 ml, 380 Always Sienna (2)
      Revlon Colorstay Overtime huulipuna 4 ml, 380 Always Sienna
      • 00309979380381
      1
      26.99 EUR
    • Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Glitz
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140633080.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Glitz Ultra HD Matte Metallic LipColor Glitz Ultra HD Matte Metallic LipColor Glitz 5.9 ml, Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor on silkkisen tuntuinen, kevyt ja metallisena hohtava nestemäinen huulipuna. Nestemäisessä huulipunassa on kosteuttava tuntuma ja sen koostumus levittyy iholle tarkasti ja vaivattomasti. Huulipunassa on ihana mangon ja vaniljan tuoksu. Metallinhohtoinen huulipuna viimeistelee sekä arki- että juhlameikin näyttäväksi kokonaisuudeksi, joka henkii trendsetter-asennetta.Metallinhohtoinen nestemäinen huulipunaGeelimäinen koostumusKoko: 5.9 ml (1)
      Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Glitz
      • 00309974372268
      2
      deal
      19.85 EUR
    • Revlon Ultra HD Matte Lip Color 665 Intensity
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140622834.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146297562.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107511811.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175064718.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159643053.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Ultra HD Matte Lip Color 665 Intensity Ultra HD Matte Lip Color 665 Intensity Ultra HD Matte Lip Color 665 Intensity (1)
      Revlon Ultra HD Matte Lip Color 665 Intensity
      • 00309978161264
      1
      16.49 EUR
    • Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Luster
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140641915.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159369398.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Luster Ultra HD Matte Metallic LipColor Luster Ultra HD Matte Metallic LipColor Luster 5.9 ml, Revlon Ultra HD Matte Metallic Lipcolor on silkkisen tuntuinen, kevyt ja metallisena hohtava nestemäinen huulipuna. Nestemäisessä huulipunassa on kosteuttava tuntuma ja sen koostumus levittyy iholle tarkasti ja vaivattomasti. Huulipunassa on ihana mangon ja vaniljan tuoksu. Metallinhohtoinen huulipuna viimeistelee sekä arki- että juhlameikin näyttäväksi kokonaisuudeksi, joka henkii trendsetter-asennetta.Metallinhohtoinen nestemäinen huulipunaGeelimäinen koostumusKoko: 5.9 ml (1)
      Revlon Ultra HD Matte Metallic LipColor Luster
      • 00309974372282
      1
      deal
      19.85 EUR
    • Revlon Ultra HD Matte Lip Color 635 Passion
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140633181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146297567.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107975157.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107975158.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142317575.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Ultra HD Matte Lip Color 635 Passion Ultra HD Matte Lip Color 635 Passion Ultra HD Matte Lip Color 635 Passion (1)
      Revlon Ultra HD Matte Lip Color 635 Passion
      • 00309978161042
      1
      16.49 EUR
    • Revlon Colorburst Matte Balm 255
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181817878.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144588353.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266906738.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Colorburst Matte Balm 255 Colorburst Matte Balm 255 Colorburst Matte Balm 255 Kolminkertaisella voikompleksilla varustetut vilkkaat värit antavat sinulle rohkean, kauniin huulen. Se on mattavärin purske balsamin kaltaisella tunteella. Mene rohkeaksi ja kosteutetaan 10 kaiverrettuun, kerättävään sävyyn. (1)
      Revlon Colorburst Matte Balm 255
      • 00309975726558
      1
      11.84 EUR
    • Revlon Super Lustrous Lipstick 457 Wild Orchid
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140626763.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107498651.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166382359.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175064628.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159558139.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick 457 Wild Orchid Super Lustrous Lipstick 457 Wild Orchid Super Lustrous Lipstick 457 Wild Orchid (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick 457 Wild Orchid
      • 00309979632305
      1
      26.99 EUR
    • Revlon Super Lustrous 725 Love That Red Punainen Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166384246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247576444.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175064628.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149196309.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Super Lustrous 725 Love That Red Punainen Nainen Super Lustrous 725 Love That Red Punainen Nainen Super Lustrous 725 Love That Red Punainen Nainen (1)
      Revlon Super Lustrous 725 Love That Red Punainen Nainen
      • 00080100004597
      1
      26.99 EUR
    • Revlon Super Lustrous Lipstick 750 Kiss Me Coral
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140623109.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113292602.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209476617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175064628.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143295280.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick 750 Kiss Me Coral Super Lustrous Lipstick 750 Kiss Me Coral Super Lustrous Lipstick 750 Kiss Me Coral (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick 750 Kiss Me Coral
      • 00309979632589
      1
      26.99 EUR
    • Revlon Super Lustrous 450 Gentlemen Pink Sapphite Pinkki Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146078931.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107512547.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175064628.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Super Lustrous 450 Gentlemen Pink Sapphite Pinkki Nainen Super Lustrous 450 Gentlemen Pink Sapphite Pinkki Nainen Super Lustrous 450 Gentlemen Pink Sapphite Pinkki Nainen (1)
      Revlon Super Lustrous 450 Gentlemen Pink Sapphite Pinkki Nainen
      • 00309979632275
      1
      26.99 EUR
    • Revlon Ultra HD Matte Lip Color 640 Embrace
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805428.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107511829.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217382845.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209476607.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175064718.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Ultra HD Matte Lip Color 640 Embrace Ultra HD Matte Lip Color 640 Embrace Ultra HD Matte Lip Color 640 Embrace (1)
      Revlon Ultra HD Matte Lip Color 640 Embrace
      • 00309978161325
      1
      26.99 EUR
    • Revlon Ultra HD Matte Lip Color 600 Devotion
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155809927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107511831.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175064718.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217365722.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Ultra HD Matte Lip Color 600 Devotion Ultra HD Matte Lip Color 600 Devotion Ultra HD Matte Lip Color 600 Devotion (1)
      Revlon Ultra HD Matte Lip Color 600 Devotion
      • 00309978161066
      1
      16.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • A-Derma (a_derma)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • VICHY (vichy)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi