x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Jollein Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Nougat

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Jollein Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Nougat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Jollein Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Nougat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Jollein Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Nougat
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187757795.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236646575.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236646577.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236646580.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236646581.jpg?ts=1
Jollein Jollein Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Nougat Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Nougat Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Nougat Jollein-merkin leikkialustan toinen puoli on puuvillasekoiteneulosta, toinen puolestaan pehmeää teddyfleeceä, jonka päällä vauvan on mukava makoilla. Leikkialustaa voidaan käyttää sellaisenaan, pinnasängyssä tai lelutelineen alla. (1)
  • 08717329358294
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige, Harmaa, Ruskea
    • Materiaalit: Polyesteri, Puuvilla
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • 46.80 46.80 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Jollein-merkin leikkialustan toinen puoli on puuvillasekoiteneulosta, toinen puolestaan pehmeää teddyfleeceä, jonka päällä vauvan on muka...46.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Name it Matto 'Frey'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220029717.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218795333.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218795335.jpg?ts=1
      Name it Name it Matto 'Frey' Matto 'Frey' Matto 'Frey' Merkki: NAME IT BABY Kategoria: Muut asusteet Kohderyhmä: Neutral Tyyli: Muut asusteet Materiaali: Luomupuuvilla 70%, Puuvilla 30% Mallinumero: 13200798 (2)
      Name it Matto 'Frey'
      • 05715211641755
      1
    • Schardt Leikkikehän alusta 6-kulmainen tähtimerkki harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232830393.jpg?ts=1
      Schardt Schardt Leikkikehän alusta 6-kulmainen tähtimerkki harmaa Leikkikehän alusta 6-kulmainen tähtimerkki harmaa Leikkikehän alusta 6-kulmainen tähtimerkki harmaa Kaunis leikkikehä insertti tähdillä. Tarrakiinnikkeet tarjoavat lujan pidon. Ylimääräisen pehmeän pehmusteen avulla lapsesi voi viettää mukavasti tunteja pelaamalla tai nukkumalla. Tuotetiedot: Materiaali: 100% puuvillaa, täyttö: 100% polyesterifleece Pestävä 30 ° C: seen saakka. (1)
      Schardt Leikkikehän alusta 6-kulmainen tähtimerkki harmaa
      • 04042219148223
      1
    • Jollein Leikkialusta River Knit 100x80, Cream White
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184026509.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168005397.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168005394.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226160854.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150498030.jpg?ts=1
      Jollein Jollein Leikkialusta River Knit 100x80, Cream White Leikkialusta River Knit 100x80, Cream White Leikkialusta River Knit 100x80, Cream White jollein - Baby Life -tyylin tuotemerkki, joka tekee sinut onnelliseksi. Kaunis neulotut indeksointipeite neulotusta River-kokoelmasta. Indeksoivia mattoja voidaan käyttää myös leikkikehän lisäyksenä. Materiaali & Hoito: materiaali 100% puuvillaa Täyttö: 100% polyesteriä Pestävä 30 ° C: seen saakka Mitat: 80 x 100 cm (1)
      Jollein Leikkialusta River Knit 100x80, Cream White
      • 08717329352414
      2
    • Jollein Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Caramel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164035879.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235040128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235040123.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235040129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235040126.jpg?ts=1
      Jollein Jollein Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Caramel Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Caramel Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Caramel Jollein-merkin leikkialustan toinen puoli on puuvillasekoiteneulosta, toinen puolestaan pehmeää teddyfleeceä, jonka päällä vauvan on mukava makoilla. Leikkialustaa voidaan käyttää sellaisenaan, pinnasängyssä tai lelutelineen alla. (1)
      Jollein Leikkialusta Bliss Knit 100x80, Caramel
      • 08717329358300
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 39.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 41.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 64.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 60.80
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 55.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 41.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 42.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 46.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 46.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 46.80
    • info@vertaa.fi