x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    MOSSA kasvojenpuhdistusaine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • MOSSA Juicy Clean Hyaluronic Acid Micellar Water 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247490600.jpg?ts=1
      MOSSA MOSSA Juicy Clean Hyaluronic Acid Micellar Water 200 ml Juicy Clean Hyaluronic Acid Micellar Water 200 ml Juicy Clean Hyaluronic Acid Micellar Water 200 ml Kolmivaikutteinen Mossan Juicy Clean Misellivesi puhdistaa, kosteuttaa ja tasapainottaa ihoa. Misellivesi poistaa iholta päivän aikana kertyneet ei-toivotut epäpuhtaudet, meikin ja aurinkosuojatuotteet.Ainesosista hyaluronihappo kosteuttaa tehokkaasti ja ehkäisee ihon kuivumista. Antioksidanttinen ja vitamiinirikas mansikkauute heleyttää ja kirkastaa ihoa samalla kun ylellinen ruusuvesi rauhoittaa ja tuo lisäkosteutta iholle. Sopii jokaiselle ihotyypille. Käyttö:Lurautamisellivettä vanulapulle ja poista meikki pyyhkimällä kasvot huolellisesti. Voit poistaa samalla tuotteella sekä kasvo-, huuli- että silmämeikin. Misellivettä tarvitse huuhdella. Tuote sisältää: Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice*, Butylene Glycol, Glycerin**, Aqua/Water, Rosa Damascena (Rose) Flower Water*, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Levulinate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium PCA, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Cocoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Aroma/Fragrance, Sodium Hyaluronate, Fragaria Ananassa (Straw (7)
      MOSSA Juicy Clean Hyaluronic Acid Micellar Water 200 ml
      • 04752223011245
      2
      11.16 EUR
    • MOSSA Micellar Water 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218831650.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155815231.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249460292.jpg?ts=1
      MOSSA MOSSA Micellar Water 200 ml Micellar Water 200 ml Micellar Water 200 ml 200 ml, Kolmivaikutteinen Misellivesi puhdistaa, tasapainottaa ja kosteuttaa ihoa. Poistaa iholta päivän aikana kertyneet epäpuhtaudet, meikin ja aurinkosuojan. Hyaluronihappo kosteuttaa ja ehkäisee ihon kuivumista. Antioksidanttinen ja vitamiinirikas mansikkauute heleyttää ja kirkastaa ihoa samalla kun ylellinen ruusuvesi rauhoittaa ja tuo lisäkosteutta iholle. Sopii kaikille ihotyypeille. Annostele misellivettä vanulapulle ja poista meikki pyyhkimällä kasvot huolellisesti. Voit poistaa samalla tuotteella sekä kasvo-, huuli- että silmämeikin. Ei tarvitse huuhdella. (2)
      MOSSA Micellar Water 200 ml
      • 04751009823577
      5
      10.10 EUR
    • MOSSA Juicy Clean Juicy Shake Eye makeup remover 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209989133.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173123674.jpg?ts=1
      MOSSA MOSSA Juicy Clean Juicy Shake Eye makeup remover 100 ml Juicy Clean Juicy Shake Eye makeup remover 100 ml Juicy Clean Juicy Shake Eye makeup remover 100 ml Mossa Juicy Shake Eye makeup removerissa on mehukas koostumus ja se sulattaa hellävaraisesti jopa vahvan silmämeikin sekunneissa. Hyaluronihappo kosteuttaa ja rauhoittaa samalla kun vitamiinirikkaat tyrni- ja vadelmauutteet hoitavat herkkää silmänympärysihoa.Käyttö:Ravista pulloa ja pyyhi silmät hellästi vanu- tai kestolapulla. Huuhtele vedellä tai jatka haluamallasi kasvojenpuhdistusaineella. (2)
      MOSSA Juicy Clean Juicy Shake Eye makeup remover 100 ml
      • 04752223001024
      4
      9.56 EUR
    • MOSSA Youth Defence Radiance Toner 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218831705.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146354796.jpg?ts=1
      MOSSA MOSSA Youth Defence Radiance Toner 200 ml Youth Defence Radiance Toner 200 ml Youth Defence Radiance Toner 200 ml Mossa Youth Defence Radiance toner on kasvovesi kaikille ihotyypeille. Tasapainottaa ihon pH:n ja jättää sen hehkuvaksi.Käyttö:Levitä vanulapulla puhdistetulle kasvojen iholle ja kosteuta tämän jälkeen kasvovoiteella. (2)
      MOSSA Youth Defence Radiance Toner 200 ml
      • 04751009827759
      3
      10.20 EUR
    • MOSSA Holiday Skin Duo Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236755979.jpg?ts=1
      MOSSA MOSSA Holiday Skin Duo Set Holiday Skin Duo Set Holiday Skin Duo Set Juhlasesongin pakkaus sisältää kaikkein rakastetuimmat MOSSA- tuotteet ja pitää ihosi raikkaana ja ihanan hehkuvana! Pakkauksen upeat tuotteet sopivat kaikille ihotyypeille. Erityisesti väsyneelle ja samealle iholle nämä tuotteet ovat kuin piste iin päälle. Ihoa raikastava Mossan AHA- puhdistusaine poistaa meikin ja puhdistaa ihon, kun taas monikäyttöinen kasvoöljy ravitsee ja palauttaa ihon kauniin hehkun. Täydellinen kombo siis! Juicy Clean Purifying Creme Mousse 190ml Puhdistusemulsio sisältää valkoherukan AHA- hedelmähappoja ja se puhdistaa meikin ja epäpuhtaudet iholta hellävaraisesti ja häiritsemättä ihon pH- tasapainoa. Nauti puhtaasta, raikkaasta ja heleästä ihosta. Vitamin Cocktail Face Oil 30ml Tämä aktiivisesti ihoa uudistava, 10 tehokkaan kasviöljyn sekä vadelman ja tyrnin ravitsevia multivitamiineja sisältävä yhdiste palauttaa ihon hehkun ja elinvoiman. Välitön ihoa pehmentävä ja hehkua tuova vaikutus. Käyttö: Juicy Clean Purifying Creme Mousse Puhdistusemulsio: Hi (1)
      MOSSA Holiday Skin Duo Set
      • 04752223011023
      4
      24.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Babor DEFAULT
        • babor
      • Bareminerals DEFAULT
        • bareminerals
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Babor (babor)
      • Bareminerals (bareminerals)
      • Ahava (ahava)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • 3LAB (3lab)
      • A4 Cosmetics (a4_cosmetics)
      • Acasia Skincare (acasia_skincare)
      • ACO (aco)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Aesop (aesop)
      • Akademikliniken (akademikliniken)
      • Alcina (alcina)
      • American Crew (american_crew)
      • Anesi (anesi)
      • Anna lotan (anna_lotan)
      • Antipodes (antipodes)
      • APoEM (apoem)
      • Arganicare (arganicare)
      • Artemis (artemis)
      • Atopik (atopik)
      • Aurelia (aurelia)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Avant (avant)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • A´Pieu (a_pieu)
      • B.O.N (b_o_n)
      • Bagliora (bagliora)
      • Balance Me (balance_me)
      • Baldessarini (baldessarini)
      • Bamford (bamford)
      • Banila Co (banila_co)
      • Basiderm (basiderm)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Beconfident (beconfident)
      • Benton (benton)
      • Beurer (beurer)
      • Bigelius Skincare (bigelius_skincare)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodroga (biodroga)
      • Bioearth (bioearth)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Bionike (bionike)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biovive (biovive)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Biso Coco (biso_coco)
      • Bjuwti (bjuwti)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bondi Sands (bondi_sands)
      • Brushworks (brushworks)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Wishtrend (by_wishtrend)
      • Bybi (bybi)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • C/o Gerd (c_o_gerd)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • CeraVe (cerave)
      • Chanel (chanel)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cinq Mondes (cinq_mondes)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Concinnity Cosmetics (concinnity_cosmetics)
      • Cool Derma (cool_derma)
      • Cosmxpert (cosmxpert)
      • CosRx (cosrx)
      • COXIR (coxir)
      • D'Alchemy (d_alchemy)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Depend (depend)
      • Depot (depot)
      • DERMA E (derma_e)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Detria Arbutin (detria_arbutin)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr Spiller (dr_spiller)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • D´Difference (d_difference)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eau Thermale Avene (eau_thermale_avene)
      • Eco By Sonya (eco_by_sonya)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Ecotools (ecotools)
      • Eilas Naturkosmetik (eilas_naturkosmetik)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Eminence (eminence)
      • Emma S. (emma_s_)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eucerin (eucerin)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Exuviance (exuviance)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Foreo (foreo)
      • Formula 10.0.6 (formula_10_0_6)
      • FRUDIA (frudia)
      • G9 Skin (g9_skin)
      • GALENIC (galenic)
      • Gallinée (galline_e)
      • Garnier (garnier)
      • GGs Natureceuticals (ggs_natureceuticals)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glamglow (glamglow)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • GLOV (glov)
      • Glow Hub (glow_hub)
      • Gosh (gosh)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • GUESS (guess)
      • HADA (hada)
      • Hickap (hickap)
      • HoliFrog (holifrog)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Homedics (homedics)
      • Human+kind (human_kind)
      • Huxley (huxley)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Instytutum (instytutum)
      • Isdin (isdin)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • It´S SKIN (it_s_skin)
      • IUnik (iunik)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Joik Organic (joik_organic)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • JOWAE (jowae)
      • Jurlique (jurlique)
      • Juvena (juvena)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klairs (klairs)
      • KOLAI (kolai)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Mer (la_mer)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lagom (lagom)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laneige (laneige)
      • LastObject (lastobject)
      • Lavinde Copenhagen (lavinde_copenhagen)
      • Lenoites (lenoites)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lierac (lierac)
      • Linda Johansen Skincare (linda_johansen_skincare)
      • Lumi (lumi)
      • Luonkos (luonkos)
      • Luuv (luuv)
      • Lyko (lyko)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M Picaut Swedish Skincare (m_picaut_swedish_skincare)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Eraser (makeup_eraser)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Mantle (mantle)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marina Miracle (marina_miracle)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Matis (matis)
      • Medik8 (medik8)
      • Melvita (melvita)
      • Meraki (meraki)
      • MERCI HANDY (merci_handy)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • MIN (min)
      • MISSHA (missha)
      • Mitomo (mitomo)
      • Mizon (mizon)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Murumuru (murumuru)
      • Mádara (ma_dara)
      • N.C.P. (n_c_p_)
      • Naobay (naobay)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • New Nordic (new_nordic)
      • NIOD (niod)
      • Nip + Fab (nip_fab)
      • Nivea (nivea)
      • No7 (no7)
      • Noreva (noreva)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • Nurme (nurme)
      • Nuxe (nuxe)
      • NYX (nyx)
      • Odacité (odacite_)
      • OFRA (ofra)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Olivia Klein (olivia_klein)
      • OM-SE (om_se)
      • Omorovicza (omorovicza)
      • On24 (on24)
      • Origins (origins)
      • OSKIA (oskia)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Palina (palina)
      • Patyka (patyka)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Perris Swiss Laboratory (perris_swiss_laboratory)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Phytomer (phytomer)
      • Pixi (pixi)
      • Polaar (polaar)
      • Priori (priori)
      • Priori Skincare (priori_skincare)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Pulpe De Vie (pulpe_de_vie)
      • Pure=Beauty (pure_beauty)
      • Purito (purito)
      • QA (qa)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Rebecca Stella (rebecca_stella)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ren (ren)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revolution (revolution)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Rokua Skincare (rokua_skincare)
      • Rosense (rosense)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salcura (salcura)
      • Sampar (sampar)
      • Sanctuary (sanctuary)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sebamed (sebamed)
      • Secret Key (secret_key)
      • Sensai (sensai)
      • Sense of Youty (sense_of_youty)
      • Sesderma (sesderma)
      • Shangpree (shangpree)
      • Shills (shills)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Proud (skin_proud)
      • Skin Regimen (skin_regimen)
      • Skin79 (skin79)
      • Skinfood (skinfood)
      • Skinhouse (skinhouse)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stay Well (stay_well)
      • STUDIO BOTANIC (studio_botanic)
      • SVR (svr)
      • Sweden Eco skincare for men (sweden_eco_skincare_for_men)
      • Synchroline (synchroline)
      • Thank You Farmer (thank_you_farmer)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Pastel Shop (the_pastel_shop)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • THE SKIN HOUSE (the_skin_house)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Too Cool for School (too_cool_for_school)
      • Turbliss (turbliss)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • Valmont (valmont)
      • Veoli Botanica (veoli_botanica)
      • Verso (verso)
      • VICHY (vichy)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • When (when)
      • Wonderstripes (wonderstripes)
      • Xlash (xlash)
      • Yellooh (yellooh)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Youth Lab (youth_lab)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Yvonne Ryding (yvonne_ryding)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 23 € (price_2)
      • 23 € - 33 € (price_3)
      • ≥ 33 € (price_4)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 100 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 100 ml - 150 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 150 ml - 200 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 200 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi