x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    L'Occitane Ihovoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • L´occitane Shea Butter Shea Body Lotion 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695312.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147478830.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143781184.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151076329.jpg
      L´occitane L´occitane Shea Butter Shea Body Lotion 250 ml Shea Butter Shea Body Lotion 250 ml Shea Butter Shea Body Lotion 250 ml (2)
      L´occitane Shea Butter Shea Body Lotion 250 ml
      • 03253581452967
      3
      30.95 EUR
    • L'Occitane Verbena Body Milk 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695298.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111367502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148452277.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140628329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121808831.jpg
      L'Occitane L'Occitane Verbena Body Milk 250 ml Verbena Body Milk 250 ml Verbena Body Milk 250 ml Vartalo maito, joka imeytyy nopeasti ihoon ravitsee ja kosteuttaa kevyellä sitrushedelmien tuoksulla. Sisältää orgaanista Verbena uutetta, sheavoita, sitruunan eteeristä öljyä ja viinirypäleen siemenöljyä. (1)
      L'Occitane Verbena Body Milk 250 ml
      • 03253581264096
      5
      28.80 EUR
    • L'Occitane Shea Butter Shea Ultra Rich Body Cream 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695310.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147478821.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143780812.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99769574.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142588416.jpg
      L'Occitane L'Occitane Shea Butter Shea Ultra Rich Body Cream 200 ml Shea Butter Shea Ultra Rich Body Cream 200 ml Shea Butter Shea Ultra Rich Body Cream 200 ml L'OCCITANE - KARITE crème ultra riche corps 200 ml (1)
      L'Occitane Shea Butter Shea Ultra Rich Body Cream 200 ml
      • 03253581479995
      4
      36.80 EUR
    • L'Occitane Almod Almond Shower Oil 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695303.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103884820.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143777864.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72812944.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141275680.jpg
      L'Occitane L'Occitane Almod Almond Shower Oil 250 ml Almod Almond Shower Oil 250 ml Almod Almond Shower Oil 250 ml Almond suihku öljy sisältää manteliuutetta ja pehmentää ihoa, kosteuttava. Kun suihku öljy joutuu kosketuksiin veden kanssa, se vaahtoaa ja jättää ihoon ihanan tuoksun. (1)
      L'Occitane Almod Almond Shower Oil 250 ml
      • 03253581359259
      4
      22.90 EUR
    • L'Occitane Shea Butter Shea Foot Cream 150 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695293.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147478817.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150281975.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148452202.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107510596.jpg
      L'Occitane L'Occitane Shea Butter Shea Foot Cream 150 ml Shea Butter Shea Foot Cream 150 ml Shea Butter Shea Foot Cream 150 ml L'OCCITANE - KARITE crème pieds 150 ml (2)
      L'Occitane Shea Butter Shea Foot Cream 150 ml
      • 03253581575253
      • 03253581021286
      2
      26.80 EUR
    • L'Occitane Shea Butter Shea Pure Shea Butter
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151061584.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144561286.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144050795.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137806902.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98482515.jpg
      L'Occitane L'Occitane Shea Butter Shea Pure Shea Butter Shea Butter Shea Pure Shea Butter Shea Butter Shea Pure Shea Butter L'OCCITANE - Loccitane Shea Butter Pure Shea Butter 150ml (1)
      L'Occitane Shea Butter Shea Pure Shea Butter
      • 03253581171899
      3
      39.00 EUR
    • L'Occitane Almod Almond Milk Veil 240 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695313.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140632629.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144561032.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151731620.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107576381.jpg
      L'Occitane L'Occitane Almod Almond Milk Veil 240 ml Almod Almond Milk Veil 240 ml Almod Almond Milk Veil 240 ml L'OCCITANE - AMANDE voile de lait 240 ml (1)
      L'Occitane Almod Almond Milk Veil 240 ml
      • 03253581475546
      3
      34.80 EUR
    • L´occitane Shea Butter Shea Lotion For Hands & Body 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147282502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121808766.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142317465.jpg
      L´occitane L´occitane Shea Butter Shea Lotion For Hands & Body 300 ml Shea Butter Shea Lotion For Hands & Body 300 ml Shea Butter Shea Lotion For Hands & Body 300 ml Hand Lotion rikastettu 5 prosentilla sheavoita joka kosteuttaa kädet. Sisältää myös kauramaitoa ja hunajauutetta. (1)
      L´occitane Shea Butter Shea Lotion For Hands & Body 300 ml
      • 03253581253519
      • 03253581662649
      3
      29.40 EUR
    • L'Occitane Loccitane Shea Fabulous Oil 100Ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695320.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143776825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107476033.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151067334.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100830712.jpg
      L'Occitane L'Occitane Loccitane Shea Fabulous Oil 100Ml Loccitane Shea Fabulous Oil 100Ml Loccitane Shea Fabulous Oil 100Ml L'Occitane Shea Fabulous Oil 100ml (1)
      L'Occitane Loccitane Shea Fabulous Oil 100Ml
      • 03253581480014
      3
      30.95 EUR
    • L'Occitane Almod Almond Milk Concentrate 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695304.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134921793.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103884984.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148452324.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140622821.jpg
      L'Occitane L'Occitane Almod Almond Milk Concentrate 200 ml Almod Almond Milk Concentrate 200 ml Almod Almond Milk Concentrate 200 ml Manteli vartalovoide jossa on runsaasti manteli proteiineja, jotka auttavat ihoa muotoutumaan ja ylläpitää ihon synteettisyyttä. Se ravitsee ja kosteuttaa vartalon. (1)
      L'Occitane Almod Almond Milk Concentrate 200 ml
      • 03253581288047
      3
      46.80 EUR
    • L´occitane Rose Et Reines Body Milk 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147241442.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103884986.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143645566.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90572715.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142316926.jpg
      L´occitane L´occitane Rose Et Reines Body Milk 250 ml Rose Et Reines Body Milk 250 ml Rose Et Reines Body Milk 250 ml Kosteuttava vartalovoide, joka imeytyy nopeasti. Sisältää suojaavaa viinirypäleen siemenöljyä ja sheavoita. Jättää ihon pehmeäksi ja kevyesti tuoksuvaksi. (1)
      L´occitane Rose Et Reines Body Milk 250 ml
      • 03253581288542
      • 03253581542118
      3
      28.80 EUR
    • L´occitane Lavender Organic Body Lotion 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147282472.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151731659.jpg
      L´occitane L´occitane Lavender Organic Body Lotion 250 ml Lavender Organic Body Lotion 250 ml Lavender Organic Body Lotion 250 ml Innehåller lugnande lavendel och näringsgivande sheasmör. 250ml (1)
      L´occitane Lavender Organic Body Lotion 250 ml
      • 03253581308103
      2
      27.00 EUR
    • L'Occitane Vartalovoide L'Occitane Verveine Agrumes, 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105698168.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147241590.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134269458.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110180304.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132720148.jpg
      L'Occitane L'Occitane Vartalovoide L'Occitane Verveine Agrumes, 250 ml Vartalovoide L'Occitane Verveine Agrumes, 250 ml Vartalovoide L'Occitane Verveine Agrumes, 250 ml (1)
      L'Occitane Vartalovoide L'Occitane Verveine Agrumes, 250 ml
      • 03253581348185
      2
      28.95 EUR
    • L'Occitane Almod Almond Supple Skin Oil 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148695321.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144298996.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108899454.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142479522.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72813395.jpg
      L'Occitane L'Occitane Almod Almond Supple Skin Oil 100 ml Almod Almond Supple Skin Oil 100 ml Almod Almond Supple Skin Oil 100 ml Almond Body Oil ihana ihonhoito. Sopii käytettäväksi ennen, raskauden aikana ja jälkeen raskauden tai painonpudotuksen estää repeämiä. Kosteuttava ja kiinteyttävä, sisältää manteliöljyä ja Cameline öljyä. (1)
      L'Occitane Almod Almond Supple Skin Oil 100 ml
      • 03253581514153
      2
      40.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Acqua di parma DEFAULT
        • acqua_di_parma
      • Alyssa Ashley DEFAULT
        • alyssa_ashley
      • Australian Gold DEFAULT
        • australian_gold
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Acqua di parma (acqua_di_parma)
      • Alyssa Ashley (alyssa_ashley)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Ahava (ahava)
      • Avivir (avivir)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Bio Beaute (bio_beaute)
      • Bioderma (bioderma)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Burberry (burberry)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cacharel (cacharel)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carita (carita)
      • Cartier (cartier)
      • Chanel (chanel)
      • Chloé (chloe_)
      • Clarins (clarins)
      • Clean (clean)
      • Clinique (clinique)
      • Coach (coach)
      • Collistar (collistar)
      • Davidoff (davidoff)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dior (dior)
      • DKNY (dkny)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Elemis (elemis)
      • Eleven (eleven)
      • Elie Saab (elie_saab)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • ESCADA (escada)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Fenjal (fenjal)
      • FILORGA (filorga)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gloria Vanderbilt (gloria_vanderbilt)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Gucci (gucci)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hawaiian Tropic (hawaiian_tropic)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • I Love... (i_love_)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • IsaDora (isadora)
      • Issey Miyake (issey_miyake)
      • Jack Black (jack_black)
      • James Read (james_read)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jean Paul Gaultier (jean_paul_gaultier)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOOP! (joop_)
      • Juicy Couture (juicy_couture)
      • Juvena (juvena)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Mer (la_mer)
      • Label.M (label_m)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • Macadamia (macadamia)
      • Madara (madara)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Meraki (meraki)
      • Missoni (missoni)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Murad (murad)
      • Mustela (mustela)
      • Narciso Rodriguez (narciso_rodriguez)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Oscar de la Renta (oscar_de_la_renta)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Payot (payot)
      • Prada (prada)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Sasco (sasco)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • St. Moriz (st_moriz)
      • St. Tropez (st_tropez)
      • Tancan (tancan)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Bodyshop (the_bodyshop)
      • Thierry Mugler (thierry_mugler)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TREE HUT (tree_hut)
      • TRUE ORGANIC (true_organic)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Versace (versace)
      • Victoria's Secret (victoria_s_secret)
      • Viktor & Rolf (viktor_rolf)
      • Vita Liberata (vita_liberata)
      • Weleda (weleda)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Hinta (price):
      • < 15€ (budget)
      • 15€ - 25€ (low)
      • 25€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Acqua di Parma Colonia (acqua_di_parma_colonia)
      • Burberry Brit Rhythm (burberry_brit_rhythm)
      • Bvlgari Goldea (bvlgari_goldea)
      • Bvlgari Goldea The Roman Night (bvlgari_goldea_the_roman_night)
      • Cacharel Amor Amor (cacharel_amor_amor)
      • Calvin Klein CK One (calvin_klein_ck_one)
      • Calvin Klein Downtown (calvin_klein_downtown)
      • Calvin Klein Eternity (calvin_klein_eternity)
      • Cartier La Panthere (cartier_la_panthere)
      • Chanel Coco (chanel_coco)
      • Chanel Coco Mademoiselle (chanel_coco_mademoiselle)
      • Chanel Coco Noir (chanel_coco_noir)
      • Chloe Love Story (chloe_love_story)
      • Chloe Nomade (chloe_nomade)
      • Clinique Aromatics Elixir (clinique_aromatics_elixir)
      • Davidoff Cool Water (davidoff_cool_water)
      • Dior J'Adore (dior_j_adore)
      • Dior Joy by Dior (dior_joy_by_dior)
      • DKNY Cashmere Mist (dkny_cashmere_mist)
      • Dolce&Gabbana Dolce (dolce_gabbana_dolce)
      • Dolce&Gabbana The One (dolce_gabbana_the_one)
      • Elie Saab Le Parfum (elie_saab_le_parfum)
      • Elizabeth Arden Green Tea (elizabeth_arden_green_tea)
      • Elizabeth Arden Sunflowers (elizabeth_arden_sunflowers)
      • Emporio Armani Because it's You (emporio_armani_because_it_s_you)
      • ESCADA Born In Paradise (escada_born_in_paradise)
      • ESCADA Turquoise Summer (escada_turquoise_summer)
      • Estée Lauder Youth Dew (este_e_lauder_youth_dew)
      • Giorgio Armani Acqua di Gioia (giorgio_armani_acqua_di_gioia)
      • Giorgio Armani Code (giorgio_armani_code)
      • Gucci Bloom (gucci_bloom)
      • Gucci Guilty (gucci_guilty)
      • Guerlain Aqua Allegoria (guerlain_aqua_allegoria)
      • Guerlain La Petite Robe Noire (guerlain_la_petite_robe_noire)
      • Guerlain Mon Guerlain (guerlain_mon_guerlain)
      • Guerlain Shalimar (guerlain_shalimar)
      • Hugo Boss Ma Vie (hugo_boss_ma_vie)
      • Hugo Boss The Scent (hugo_boss_the_scent)
      • Issey Miyake L'Eau d'Issey (issey_miyake_l_eau_d_issey)
      • Jean Paul Gaultier Classique (jean_paul_gaultier_classique)
      • Jil sander Simply (jil_sander_simply)
      • Juicy Couture Viva La Juicy (juicy_couture_viva_la_juicy)
      • Lancome La vie est Belle (lancome_la_vie_est_belle)
      • Lancome Miracle (lancome_miracle)
      • Lancome Tresor (lancome_tresor)
      • Marc Jacobs Daisy (marc_jacobs_daisy)
      • Marc Jacobs Daisy Dream (marc_jacobs_daisy_dream)
      • Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh (marc_jacobs_daisy_eau_so_fresh)
      • Narciso rodriguez For Her (narciso_rodriguez_for_her)
      • Nina Ricci Nina (nina_ricci_nina)
      • Paco Rabanne Olympea (paco_rabanne_olympea)
      • Prada Candy (prada_candy)
      • Salvatore ferragamo Signorina (salvatore_ferragamo_signorina)
      • Thierry Mugler Angel (thierry_mugler_angel)
      • Thierry Mugler Aura (thierry_mugler_aura)
      • Tom ford Velvet Orchid (tom_ford_velvet_orchid)
      • Tommy Hilfiger Tommy Girl (tommy_hilfiger_tommy_girl)
      • Versace Bright Crystal (versace_bright_crystal)
      • Versace Yellow Diamond (versace_yellow_diamond)
      • Victoria's Secret Amber Romance (victoria_s_secret_amber_romance)
      • Victoria's Secret Aqua Kiss (victoria_s_secret_aqua_kiss)
      • Victoria's Secret Love Spell (victoria_s_secret_love_spell)
      • Victoria's Secret Romantic (victoria_s_secret_romantic)
      • Victoria's Secret Secret Charm (victoria_s_secret_secret_charm)
      • Viktor & Rolf Bonbon (viktor_rolf_bonbon)
      • Viktor & Rolf Flowerbomb (viktor_rolf_flowerbomb)
      • Yves Saint Laurent Mon Paris (yves_saint_laurent_mon_paris)
      • Yves Saint Laurent Opium (yves_saint_laurent_opium)
      • Yves Saint Laurent Paris (yves_saint_laurent_paris)
      • Zadig & Voltaire This is Her (zadig_voltaire_this_is_her)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi