x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lancôme Ihovoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Lancôme Nutrix Royal Body 400 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117258218.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151779287.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134271665.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149859786.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150052618.jpg
      Lancôme Lancôme Nutrix Royal Body 400 ml Nutrix Royal Body 400 ml Nutrix Royal Body 400 ml Lancômen Nutrix Royal Body on ihastuttava, pehmentävä kosteusvoide. Se ravitsee ja hoitaa koko vartalon ihoa. Lisäksi se lievittää ja rauhoittaa kuivaa ihoa. Sen geelimäinen koostumus sisältää kasviöljyjä, jotka antavat iholle pitkäkestoista kosteutta. Saat silkinpehmeän lopputuloksen. Ihostasi tulee pehmeän tuntuinen ja kosteutettu. Lisäksi kosteusvoide tekee ihosta raikkaan tuoksuisen koko päiväksi. (3)
      Lancôme Nutrix Royal Body 400 ml
      • 03605530314114
      2
      deal
      21.10 EUR
    • Lancôme Nutrix Royal Body Lotion 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117683440.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140702581.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130584404.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151413101.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72785606.jpg
      Lancôme Lancôme Nutrix Royal Body Lotion 200 ml Nutrix Royal Body Lotion 200 ml Nutrix Royal Body Lotion 200 ml (1)
      Lancôme Nutrix Royal Body Lotion 200 ml
      • 03605530314053
      3
      32.95 EUR
    • Lancôme Trésor La Nuit, Body Lotion 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140746229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140629782.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149702731.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99087164.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148756872.jpg
      Lancôme Lancôme Trésor La Nuit, Body Lotion 200ml Trésor La Nuit, Body Lotion 200ml Trésor La Nuit, Body Lotion 200ml (1)
      Lancôme Trésor La Nuit, Body Lotion 200ml
      • 03605533315828
      3
      deal
      36.90 EUR
    • Lancôme Naisten tuoksut Miracle Body Lotion 150 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117756261.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141980107.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88438295.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142104338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151815610.jpg
      Lancôme Lancôme Naisten tuoksut Miracle Body Lotion 150 ml Naisten tuoksut Miracle Body Lotion 150 ml Naisten tuoksut Miracle Body Lotion 150 ml (1)
      Lancôme Naisten tuoksut Miracle Body Lotion 150 ml
      • 03147754032707
      2
      17.95 EUR
    • Lancôme La Vie Est Belle EdP Trio Set 1 2 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150665929.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149754126.jpg
      Lancôme Lancôme La Vie Est Belle EdP Trio Set 1 2 ml La Vie Est Belle EdP Trio Set 1 2 ml La Vie Est Belle EdP Trio Set 1 2 ml LANCÔME - Lancome la vie est belle eau de parfum 50ml + leche corporal 50ml+ gel de ducha 50ml (1)
      Lancôme La Vie Est Belle EdP Trio Set 1 2 ml
      • 03614272844216
      2
      deal
      55.30 EUR
    • Lancôme Énergie de Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117259779.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141462509.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103830260.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112283358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72787499.jpg
      Lancôme Lancôme Énergie de Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion 200 ml Énergie de Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion 200 ml Énergie de Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion 200 ml Energie de Vie smoothing & plumping Pearly Lotion: tämä yllättävä voide sisältää runsaasti erikokoisia läpikuultavia kosteushelmiä. Tuote tuntuu iholla kuin ravitsevalta öljyltä, joka sekoittuu voimakkaaseen raikkauden tunteeseen \x{2013} kuin energiapurkaus. (1)
      Lancôme Énergie de Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion 200 ml
      • 04935421620796
      2
      52.95 EUR
    • Lancôme Naisten tuoksut Trésor Body Lotion Tube 150 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151847972.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148461804.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148446318.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149653368.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140737475.jpg
      Lancôme Lancôme Naisten tuoksut Trésor Body Lotion Tube 150 ml Naisten tuoksut Trésor Body Lotion Tube 150 ml Naisten tuoksut Trésor Body Lotion Tube 150 ml (1)
      Lancôme Naisten tuoksut Trésor Body Lotion Tube 150 ml
      • 03147754015229
      2
      17.95 EUR
    • Lancôme Hydra Zen Beauty Essence 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72787507.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140924642.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549787.jpg
      Lancôme Lancôme Hydra Zen Beauty Essence 200 ml Hydra Zen Beauty Essence 200 ml Hydra Zen Beauty Essence 200 ml Hydra Zen Beauty Essence on ainutlaatuinen voide, joka luo ihanan aistituntemuksen ja antaa iholle runsaasti kosteutta. Hydra Zen Beauty Essence voidaan levittää tehokosteuttamaan ennen muita ihonhoitotuotteita tai sitä voidaan käyttää sellaisenaan rauhoittamaan ihoa välittömästi. Tuote on ihanan raikas, ja sen geelikoostumus muuttuu nestemäiseksi iholle levitettäessä. Kosteuden säilyttävät ominaisuudet tekevät tästä voiteesta ihonhoitorutiinin luontevan ensimmäisen vaiheen, joka tuottaa naut... (1)
      Lancôme Hydra Zen Beauty Essence 200 ml
      • 03605532533377
      2
      38.90 EUR
    • Lancôme La Vie est Belle Body Lotion 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117262211.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149665593.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140690328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143390694.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105404171.jpg
      Lancôme Lancôme La Vie est Belle Body Lotion 200 ml La Vie est Belle Body Lotion 200 ml La Vie est Belle Body Lotion 200 ml (1)
      Lancôme La Vie est Belle Body Lotion 200 ml
      • 03614271579423
      1
      38.95 EUR
    • Lancôme Trésor, Body Lotion 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140737592.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149679742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144553886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112281348.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110193618.jpg
      Lancôme Lancôme Trésor, Body Lotion 200ml Trésor, Body Lotion 200ml Trésor, Body Lotion 200ml (1)
      Lancôme Trésor, Body Lotion 200ml
      • 03147758203233
      1
      deal
      36.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Acqua di parma DEFAULT
        • acqua_di_parma
      • Alyssa Ashley DEFAULT
        • alyssa_ashley
      • Australian Gold DEFAULT
        • australian_gold
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Acqua di parma (acqua_di_parma)
      • Alyssa Ashley (alyssa_ashley)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Ahava (ahava)
      • Avivir (avivir)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Bio Beaute (bio_beaute)
      • Bioderma (bioderma)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Burberry (burberry)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cacharel (cacharel)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carita (carita)
      • Cartier (cartier)
      • Chanel (chanel)
      • Chloé (chloe_)
      • Clarins (clarins)
      • Clean (clean)
      • Clinique (clinique)
      • Coach (coach)
      • Collistar (collistar)
      • Davidoff (davidoff)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dior (dior)
      • DKNY (dkny)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Elemis (elemis)
      • Eleven (eleven)
      • Elie Saab (elie_saab)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • ESCADA (escada)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Fenjal (fenjal)
      • FILORGA (filorga)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gloria Vanderbilt (gloria_vanderbilt)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Gucci (gucci)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hawaiian Tropic (hawaiian_tropic)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • I Love... (i_love_)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • IsaDora (isadora)
      • Issey Miyake (issey_miyake)
      • Jack Black (jack_black)
      • James Read (james_read)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jean Paul Gaultier (jean_paul_gaultier)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOOP! (joop_)
      • Juicy Couture (juicy_couture)
      • Juvena (juvena)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Mer (la_mer)
      • Label.M (label_m)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • Macadamia (macadamia)
      • Madara (madara)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Meraki (meraki)
      • Missoni (missoni)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Murad (murad)
      • Mustela (mustela)
      • Narciso Rodriguez (narciso_rodriguez)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Oscar de la Renta (oscar_de_la_renta)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Payot (payot)
      • Prada (prada)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Sasco (sasco)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • St. Moriz (st_moriz)
      • St. Tropez (st_tropez)
      • Tancan (tancan)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Bodyshop (the_bodyshop)
      • Thierry Mugler (thierry_mugler)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TREE HUT (tree_hut)
      • TRUE ORGANIC (true_organic)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Versace (versace)
      • Victoria's Secret (victoria_s_secret)
      • Viktor & Rolf (viktor_rolf)
      • Vita Liberata (vita_liberata)
      • Weleda (weleda)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Hinta (price):
      • < 15€ (budget)
      • 15€ - 25€ (low)
      • 25€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Acqua di Parma Colonia (acqua_di_parma_colonia)
      • Burberry Brit Rhythm (burberry_brit_rhythm)
      • Bvlgari Goldea (bvlgari_goldea)
      • Bvlgari Goldea The Roman Night (bvlgari_goldea_the_roman_night)
      • Cacharel Amor Amor (cacharel_amor_amor)
      • Calvin Klein CK One (calvin_klein_ck_one)
      • Calvin Klein Downtown (calvin_klein_downtown)
      • Calvin Klein Eternity (calvin_klein_eternity)
      • Cartier La Panthere (cartier_la_panthere)
      • Chanel Coco (chanel_coco)
      • Chanel Coco Mademoiselle (chanel_coco_mademoiselle)
      • Chanel Coco Noir (chanel_coco_noir)
      • Chloe Love Story (chloe_love_story)
      • Chloe Nomade (chloe_nomade)
      • Clinique Aromatics Elixir (clinique_aromatics_elixir)
      • Davidoff Cool Water (davidoff_cool_water)
      • Dior J'Adore (dior_j_adore)
      • Dior Joy by Dior (dior_joy_by_dior)
      • DKNY Cashmere Mist (dkny_cashmere_mist)
      • Dolce&Gabbana Dolce (dolce_gabbana_dolce)
      • Dolce&Gabbana The One (dolce_gabbana_the_one)
      • Elie Saab Le Parfum (elie_saab_le_parfum)
      • Elizabeth Arden Green Tea (elizabeth_arden_green_tea)
      • Elizabeth Arden Sunflowers (elizabeth_arden_sunflowers)
      • Emporio Armani Because it's You (emporio_armani_because_it_s_you)
      • ESCADA Born In Paradise (escada_born_in_paradise)
      • ESCADA Turquoise Summer (escada_turquoise_summer)
      • Estée Lauder Youth Dew (este_e_lauder_youth_dew)
      • Giorgio Armani Acqua di Gioia (giorgio_armani_acqua_di_gioia)
      • Giorgio Armani Code (giorgio_armani_code)
      • Gucci Bloom (gucci_bloom)
      • Gucci Guilty (gucci_guilty)
      • Guerlain Aqua Allegoria (guerlain_aqua_allegoria)
      • Guerlain La Petite Robe Noire (guerlain_la_petite_robe_noire)
      • Guerlain Mon Guerlain (guerlain_mon_guerlain)
      • Guerlain Shalimar (guerlain_shalimar)
      • Hugo Boss Ma Vie (hugo_boss_ma_vie)
      • Hugo Boss The Scent (hugo_boss_the_scent)
      • Issey Miyake L'Eau d'Issey (issey_miyake_l_eau_d_issey)
      • Jean Paul Gaultier Classique (jean_paul_gaultier_classique)
      • Jil sander Simply (jil_sander_simply)
      • Juicy Couture Viva La Juicy (juicy_couture_viva_la_juicy)
      • Lancome La vie est Belle (lancome_la_vie_est_belle)
      • Lancome Miracle (lancome_miracle)
      • Lancome Tresor (lancome_tresor)
      • Marc Jacobs Daisy (marc_jacobs_daisy)
      • Marc Jacobs Daisy Dream (marc_jacobs_daisy_dream)
      • Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh (marc_jacobs_daisy_eau_so_fresh)
      • Narciso rodriguez For Her (narciso_rodriguez_for_her)
      • Nina Ricci Nina (nina_ricci_nina)
      • Paco Rabanne Olympea (paco_rabanne_olympea)
      • Prada Candy (prada_candy)
      • Salvatore ferragamo Signorina (salvatore_ferragamo_signorina)
      • Thierry Mugler Angel (thierry_mugler_angel)
      • Thierry Mugler Aura (thierry_mugler_aura)
      • Tom ford Velvet Orchid (tom_ford_velvet_orchid)
      • Tommy Hilfiger Tommy Girl (tommy_hilfiger_tommy_girl)
      • Versace Bright Crystal (versace_bright_crystal)
      • Versace Yellow Diamond (versace_yellow_diamond)
      • Victoria's Secret Amber Romance (victoria_s_secret_amber_romance)
      • Victoria's Secret Aqua Kiss (victoria_s_secret_aqua_kiss)
      • Victoria's Secret Love Spell (victoria_s_secret_love_spell)
      • Victoria's Secret Romantic (victoria_s_secret_romantic)
      • Victoria's Secret Secret Charm (victoria_s_secret_secret_charm)
      • Viktor & Rolf Bonbon (viktor_rolf_bonbon)
      • Viktor & Rolf Flowerbomb (viktor_rolf_flowerbomb)
      • Yves Saint Laurent Mon Paris (yves_saint_laurent_mon_paris)
      • Yves Saint Laurent Opium (yves_saint_laurent_opium)
      • Yves Saint Laurent Paris (yves_saint_laurent_paris)
      • Zadig & Voltaire This is Her (zadig_voltaire_this_is_her)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi