x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Black & Decker BLACK+DECKER Air Cooler LED Display White

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Black & Decker BLACK+DECKER Air Cooler LED Display White
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Black & Decker BLACK+DECKER Air Cooler LED Display White
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Black & Decker BLACK+DECKER Air Cooler LED Display White
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231848953.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/159227967.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172135179.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157161150.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157161152.jpg?ts=1
Black & Decker Black & Decker BLACK+DECKER Air Cooler LED Display White BLACK+DECKER Air Cooler LED Display White BLACK+DECKER Air Cooler LED Display White Ilmanjäähdytin, lattialle asennettava (9)
  • 08432406560031
4
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Ilmastointilaitteen tyyppi: Ilmanviilennin
    • Kylmälaukun tyyppi: Kylmälaukku
  • Tekniset tiedot
    • Ilmastointilaitteen toiminnot: Pyörillä
    • Vesisäiliön tilavuus: 5 L
    • Ilmavirta: 270 m³/h
    • Teho: 80 W
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 3
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Valkoinen
  • 186.50 224.83 EUR 4
    4
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      186.50, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      .191.37, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Black + Decker Air Cooler LED Display 65W - 4 toimintoa: Ionisoi, puhdistaa, viilentääja kosteuttaa parantaakseen sisäilman laatua. Viile...193.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Ilmanjäähdytin, lattialle asennettava224.83, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Metrobreeze 9 New York City -ilmastointilaite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169378121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218599559.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218599557.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183317181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218599554.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Metrobreeze 9 New York City -ilmastointilaite Metrobreeze 9 New York City -ilmastointilaite Metrobreeze 9 New York City -ilmastointilaite siirrettävä ilmastointilaite 9000 BTU/2,6 kW:n teholla ja energiatehokkuusluokalla A tiloihin, joiden koko 2644m², eri käyttötiloja, kuten jäähdytys, tuuletus ja ilmankuivaus, LED-näyttö ja helppokäyttöinen, symbolein varustettu ohjauspaneeli, täysin liikuteltava; neljä 360° liikkuvaa pyörää, sisältää tiivistesetin ikkunaan ja ilmanpoistoletkun, ilmankuivausteho: n. 1,9 l/h (n. 45 l/päivä) (1)
      Klarstein Metrobreeze 9 New York City -ilmastointilaite
      • 04260395869231
      1
    • Trotec Siirrettävä ilmastointilaite PAC 2610 S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217196413.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185156510.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185156507.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185156511.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185156509.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Siirrettävä ilmastointilaite PAC 2610 S Siirrettävä ilmastointilaite PAC 2610 S Siirrettävä ilmastointilaite PAC 2610 S >> Tuotetieto saksaksi ja englanniksiSiirrettävä ilmastointilaite PAC 2610 S3-in-1-ilmastointilaite pitää huolta viilennyksestä, tuuletuksesta ja ilmankuivauksesta (18)
      Trotec Siirrettävä ilmastointilaite PAC 2610 S
      • 04052138015063
      1
      deal
    • Trotec Siirrettävä ilmastointilaite PAC 3500 S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217196929.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Siirrettävä ilmastointilaite PAC 3500 S Siirrettävä ilmastointilaite PAC 3500 S Siirrettävä ilmastointilaite PAC 3500 S Tuotetiedot saksaksi ja englanniksiSiirrettävä ilmastointilaite PAC 3500 S3-in-1: viilennys, tuuletus ja ilmankuivaus yhdessä laitteessa (3)
      Trotec Siirrettävä ilmastointilaite PAC 3500 S
      • 04052138092415
      1
      deal
    • Klarstein Iceblock Prosmart 9 -ilmastointilaite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183317184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197544901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218593083.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222077685.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153485085.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Iceblock Prosmart 9 -ilmastointilaite Iceblock Prosmart 9 -ilmastointilaite Iceblock Prosmart 9 -ilmastointilaite SmartHome-konsepti: hallitse laitetta kaikkialla älypuhelimen tai tabletin kautta Klarstein-sovelluksen ja WiFi-yhteyden avulla, 3 in 1 -ilmastointilaite: viilennys, kuivaus ja tuuletus, tehokasta viilennystä: 9000 BTU/2,6 kW:n teho 2644 m²:n tiloihin, kattavat toiminnot: 3 käyttötilaa, 3 tuuletusnopeutta, unitila ja 24 tunnin ajastin, helppokäyttöinen ja mukava: helppo käyttää suoraan laitteesta tai kaukosäätimen avulla, kaikki samassa paketissa: sisältää poistoputken ja ikkunatiivisteet liu... (1)
      Klarstein Iceblock Prosmart 9 -ilmastointilaite
      • 04060656226700
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 462.64
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 462.58
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 462.59
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 462.64
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 462.72
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 462.61
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 462.51
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 241.03
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 241.08
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 242.61
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 242.62
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 242.66
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 242.66
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 242.64
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 242.64
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 242.64
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 242.64
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 242.64
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 242.64
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 254.35
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 171.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 171.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 171.50
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 171.50
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 171.50
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 171.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 171.50
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 171.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 171.50
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 176.50
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 176.50
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 185.17
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 185.17
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 185.17
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 185.17
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 185.17
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 185.17
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 191.37
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 185.17
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 191.37
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 191.37
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 186.50
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 186.50
    • info@vertaa.fi