x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Trotec 2-in-1 akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Trotec 2-in-1 akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Trotec 2-in-1 akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Trotec 2-in-1 akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216321838.jpg?ts=1
Trotec Trotec 2-in-1 akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E 2-in-1 akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E 2-in-1 akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E Akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E2-in-1 älykkäästi yhdistetty: johdoton varsi-imuri ja kätevä käsi-imuri tehokkaalla Zyklon-teknologialla, HEPA-suodattimella ja LED-valaisimilla (52)
  • 04052138095782
1
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • 107.31 107.31 EUR 1
    1
    • Trotec24.fi Trotec24.fi
      6.8 (1)
      Akkukäyttöinen varsi-imuri VC 155 E2-in-1 älykkäästi yhdistetty: johdoton varsi-imuri ja kätevä käsi-imuri tehokkaalla Zyklon-teknologial...107.31, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kärcher Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146957915.jpg?ts=1
      Kärcher Kärcher Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen (1)
      Kärcher Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen
      • 04039784538092
      1
    • Electrolux PUSSITON PÖLYNIMURI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101288272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022614.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217313812.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux PUSSITON PÖLYNIMURI PUSSITON PÖLYNIMURI PUSSITON PÖLYNIMURI (10)
      Electrolux PUSSITON PÖLYNIMURI
      • 07332543554072
      1
    • Miele BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208450156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022682.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022681.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022683.jpg?ts=1
      Miele Miele BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri Pidä lattiat puhtaina helposti Miele Blizzard CX1 Powerline -varsi-imurilla, jossa on tehokas moottori, teleskooppinen varsi ja kätevä Click2Open-avaustoiminto. (5)
      Miele BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri
      • 04002515826423
      • 10660090
      1
    • Festool Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205475039.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232386468.jpg?ts=1
      Festool Festool Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC Ominaisuudet riittävätVahvuudet ja edutJatkuvasti suuri imuteho pääsuodattimen automaattisella AUTOCLEAN-puhdistuksella, jonka puhdistusvälit voidaan säätää portaattomastiSäiliötilavuuden optimaalinen hyödyksikäyttö bruttotilavuus vastaa nettotilavuuttaSileä imuletku ja optimoitu SYS-Dock, jossa on johtokela ja T-LOC-toiminto, jonka avulla voit liittää Systainer-salkun helposti järjestelmäimuriinAntistaattinenSystainer-telineTaloudellinen säiliön optimaalisen hyödyntämisen ansiosta, varustet... (1)
      Festool Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC
      • 04014549283462
      1
    • min
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 107.31
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 107.31
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 107.31
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 107.31
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 107.31
    • info@vertaa.fi