x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Stadler Form Form Otto tuuletin, 45 W

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Stadler Form Form Otto tuuletin, 45 W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Stadler Form Form Otto tuuletin, 45 W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Stadler Form Form Otto tuuletin, 45 W
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/102454114.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/249021877.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84996813.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158233303.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158347868.jpg?ts=1
Stadler Form Stadler Form Form Otto tuuletin, 45 W Form Otto tuuletin, 45 W Form Otto tuuletin, 45 W Tuulettimessa Stadler-tuotemerkiltä on kaunis muotoilu saumattomilla kehyksillä bambusta ja korkealla suorituskyvyllä. Siinä on hiljainen, miellyttävä tuuletin kolmella kesään täydellisesti sopivalla erilaisella nopeudella. Siinä on ihana retrotyyli lisäämään sitä vähän ekstraa ympäröivään ympäristöön. Suunnittelija: Carlo Borer. Tietoa Stadler-merkkisestä tuulettimesta - Paino: 3,1 kg.- Teho: 45W.- 3100 m³/h- 60 dB- 230 V. Osta Audio & Electronics ja muita Office & Small Storage @ Royal Design. (1)
  • 00802322002430
  • SF-O-009
2
  • Suunnittelu
    • Tuulettimen tyyppi: Tornituuletin, Lattiatuuletin
    • Väri: Ruskea, Musta
    • Materiaalit: Puu, Muovi
    • Ilman lapoja: Ei
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 3
    • Automaattinen oskillaatio: Ei
  • Tekniset tiedot
    • Virrankulutus: 45 W
    • Ionisaattori: Ei
    • Kauko-ohjain: Ei
    • Lämmitysteho: 45 W
    • Sisäänrakennettu ajastin: Ei
    • Teho: 45 W
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 35 cm
    • Korkeus: 37.6 cm
    • Leveys (cm): 35 cm
    • Paino: 4.25 kg
    • Pituus: 37.6 cm
    • Syvyys: 18 cm
  • Melu
    • Äänentaso: 58 dB
  • Yleiset ominaisuudet
    • Takuu: 2 v
  • Ergonomia
    • Korkeuden säätö: Ei
    • Kallistettava: Ei
    • Pyörillä: Ei
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2014
  • 203.00 240.99 EUR 2
    2
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Tuulettimessa Stadler-tuotemerkiltä on kaunis muotoilu saumattomilla kehyksillä bambusta ja korkealla suorituskyvyllä. Siinä on hiljainen...203.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      240.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Camry CR7307
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220304893.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154190553.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168993622.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136104330.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155528300.jpg?ts=1
      Camry Camry CR7307 CR7307 CR7307 Jäähdytystuuletin 45 cm (1)
      Camry CR7307
      • 05908256831506
      2
    • Ariete Stand Fan White 40 Cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222899797.jpg?ts=1
      Ariete Ariete Stand Fan White 40 Cm Stand Fan White 40 Cm Stand Fan White 40 Cm Jäähdytystuuletin, lattialle asennettava, 40 cm (1)
      Ariete Stand Fan White 40 Cm
      • 08003705116269
      • 00B084600AR0
      • 61559771
      5
    • WESTINGHOUSE TURBO II Ø76 cm valkoinen runko, 2 lapasarjaa- 4 värivaihtoehtoa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202490611.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151474163.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151474165.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151478257.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209236107.jpg?ts=1
      WESTINGHOUSE WESTINGHOUSE TURBO II Ø76 cm valkoinen runko, 2 lapasarjaa- 4 värivaihtoehtoa TURBO II Ø76 cm valkoinen runko, 2 lapasarjaa- 4 värivaihtoehtoa TURBO II Ø76 cm valkoinen runko, 2 lapasarjaa- 4 värivaihtoehtoa (1)
      WESTINGHOUSE TURBO II Ø76 cm valkoinen runko, 2 lapasarjaa- 4 värivaihtoehtoa
      • 04895105601766
      1
    • Deltaco lattiatuuletin, 410mm, kolme nopeutta, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117006824.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231462303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231462304.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181471656.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133150271.jpg?ts=1
      Deltaco Deltaco lattiatuuletin, 410mm, kolme nopeutta, Valkoinen lattiatuuletin, 410mm, kolme nopeutta, Valkoinen lattiatuuletin, 410mm, kolme nopeutta, Valkoinen NORDIC HOME lattiatuuletin, 410mm, kolme nopeutta, valkoinen (1)
      Deltaco lattiatuuletin, 410mm, kolme nopeutta, Valkoinen
      • 07333048031075
      • 42524666
      • FT-530
      4
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 219.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 175.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 175.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 225.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 203.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 225.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 203.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 203.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 203.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 203.00
    • info@vertaa.fi