x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tristar VE-5905

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tristar VE-5905
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tristar VE-5905
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tristar VE-5905
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211199230.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211199231.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211199238.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211199233.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211199235.jpg?ts=1
Tristar Tristar VE-5905 VE-5905 VE-5905 Jäähdytystuuletin (1)
  • 08713016043801
  • VE-5905
  • 4305209
1
  • Suunnittelu
    • Tuulettimen tyyppi: Tornituuletin, Lattiatuuletin
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 3
    • Automaattinen oskillaatio: Kyllä
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Virrankulutus: 30 W
    • Ilmastointilaitteen toiminnot: Ajastin, Oskilloiva, Pyörillä, Ylikuumenemissuoja
    • Ilmavirta: 810 m³/h
    • Kahvat: Kyllä
    • Kauko-ohjain: Ei
    • Ohjaustyyppi: Kääntönappi
    • Oscillation range: 75 °
    • Sijoitus: Lattia
    • Sisäänrakennettu ajastin: Kyllä
    • Teho: 30 W
    • Tuulettimen nopeus (max): 2200 rpm
    • Ylikuumenemissuoja: Kyllä
  • Ergonomia
    • Kääntökulma: 75 °
    • Korkeuden säätö: Ei
    • Kallistettava: Ei
    • Pyörillä: Kyllä
  • Melu
    • Äänentaso: 54 dB
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 73 cm
    • Paino: 0 kg
    • Paino (g): 1695 g
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2017
  • 62.99 62.99 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Jäähdytystuuletin62.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Honeywell Hsf600be4 Quietset Standing Fan Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233664507.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178462158.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178462157.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246292686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164371059.jpg?ts=1
      Honeywell Honeywell Hsf600be4 Quietset Standing Fan Musta Hsf600be4 Quietset Standing Fan Musta Hsf600be4 Quietset Standing Fan Musta (1)
      Honeywell Hsf600be4 Quietset Standing Fan Musta
      • 04022167206008
      • HSF-600BE4
      • HSF600BE4
      • 6073735
      • HSF600B
      1
    • Finvalo lattiatuuletin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202480642.jpg?ts=1
      Finvalo Finvalo lattiatuuletin lattiatuuletin lattiatuuletin Tämän sinivalkoisen lattiatuulettimen tuuletussuuntaa voi kallistaa ja suunnata joustavasti sekä pysäyttää haluttuun suuntaan. Tuulettimessa on kolme tuuletusnopeutta ja se pyörii jopa 1250 kierrosta minuutissa tehokkaan 60W moottorin ansiosta. Lattiatuulettimen halkaisija on 40cm ja korkeutta voi sätää mittojen 112-122cm välille. (1)
      Finvalo lattiatuuletin
      • 05206139000125
      1
    • Nedis kolmijalkatuuletin FNTR20CPK10 (vaaleanpunainen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182494629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157704085.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234181327.jpg?ts=1
      Nedis Nedis kolmijalkatuuletin FNTR20CPK10 (vaaleanpunainen) kolmijalkatuuletin FNTR20CPK10 (vaaleanpunainen) kolmijalkatuuletin FNTR20CPK10 (vaaleanpunainen) Tyylikäs vintage-tyylinen Nedis-kolmijalkatuuletin auttaa pysymään viileänä. Laitteessa on 25 cm halkaisija, säädettävä korkeus sekä 3 nopeusasetusta. (1)
      Nedis kolmijalkatuuletin FNTR20CPK10 (vaaleanpunainen)
      • 05412810302963
      • FNTR20CPK10
      1
    • Nedis 15 cm USB-pöytätuuletin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162859910.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182504068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182504067.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222024806.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222024804.jpg?ts=1
      Nedis Nedis 15 cm USB-pöytätuuletin 15 cm USB-pöytätuuletin 15 cm USB-pöytätuuletin (1)
      Nedis 15 cm USB-pöytätuuletin
      • 05412810321193
      • FNDK1TQ15
      1
    • min
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 35.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 35.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.39
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 39.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 36.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 36.39
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 36.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.39
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 39.98
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 39.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 39.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 39.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 39.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 39.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 39.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 39.98
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 67.09
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 67.09
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 67.09
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 67.09
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 67.09
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 67.09
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 67.09
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 68.29
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 68.29
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 67.39
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 67.29
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 67.29
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 67.29
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 67.29
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 66.59
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 66.59
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 66.39
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 66.39
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 66.09
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 66.09
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 66.09
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 66.09
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 66.09
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 66.09
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 66.09
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 66.29
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 66.29
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 66.29
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 66.29
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 66.29
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 66.49
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 66.49
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 65.79
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 65.79
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 66.79
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 66.79
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 66.79
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 66.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 65.69
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 65.69
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 65.29
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 65.29
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 64.69
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 64.69
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 64.69
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 64.69
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 64.69
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 64.69
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 64.69
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 64.29
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 64.59
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 64.59
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 64.59
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 64.09
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 64.09
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 64.09
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 63.59
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 63.59
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 63.19
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 63.19
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 63.19
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 63.19
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 62.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 62.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 62.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 62.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 62.99
    • info@vertaa.fi