x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tristar 40cm -pöytätuuletin, musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tristar 40cm -pöytätuuletin, musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tristar 40cm -pöytätuuletin, musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tristar 40cm -pöytätuuletin, musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106484217.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106484229.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106484221.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106484218.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153991350.jpg?ts=1
Tristar Tristar 40cm -pöytätuuletin, musta 40cm -pöytätuuletin, musta 40cm -pöytätuuletin, musta Jäähdytystuuletin, pöydällä pidettävä, 40 cm (1)
  • 08713016027191
  • 4002716
  • VE-5979
1
  • Suunnittelu
    • Tuulettimen tyyppi: Pöytätuuletin
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
    • Ilman lapoja: Ei
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 3
    • Automaattinen oskillaatio: Kyllä
    • Automaattinen virrankatkaisu: Ei
  • Tekniset tiedot
    • Virrankulutus: 50 W
    • Ilmastointilaitteen toiminnot: Oskilloiva, Pyörillä, Ylikuumenemissuoja
    • Ilmavirta: 3509 m³/h
    • Tuulettimen läpimitta: 400 mm
    • Kauko-ohjain: Ei
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Oscillation range: 80 °
    • Sijoitus: Pöytä
    • Sisäänrakennettu ajastin: Ei
    • Teho: 50 W
    • Tuulettimen nopeus (max): 10 rpm
    • Ylikuumenemissuoja: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 40 cm
    • Korkeus: 56 cm
    • Leveys (cm): 27 cm
    • Paino: 2.6 kg
    • Paino (g): 2050 g
    • Pituus: 42 cm
  • Ergonomia
    • Kääntökulma: 80 °
    • Korkeuden säätö: Ei
    • Kallistettava: Ei
    • Pyörillä: Kyllä
  • Melu
    • Äänentaso: 53.51 dB
  • Yleiset ominaisuudet
    • Alkuperämaa: Kiina
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex
    • Takuu: 2, 24 v
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2016
  • 43.90 43.90 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Jäähdytystuuletin, pöydällä pidettävä, 40 cm43.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Skyscraper 3G -tornituuletin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152459692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008909.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218595680.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218595674.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Skyscraper 3G -tornituuletin Skyscraper 3G -tornituuletin Skyscraper 3G -tornituuletin Kohdennettua virkistystä: keholle suunnattua viilennystä, 3 nopeutta ja tilaa: normaali, yö ja luonto, Tehokas: ilmavirta 1633 m³/h (1)
      Klarstein Skyscraper 3G -tornituuletin
      • 04260395866698
      1
    • Honeywell Dreamweaver-tuuletin nukkumisen ajaksi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213229707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183375440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197755710.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212332993.jpg?ts=1
      Honeywell Honeywell Dreamweaver-tuuletin nukkumisen ajaksi Dreamweaver-tuuletin nukkumisen ajaksi Dreamweaver-tuuletin nukkumisen ajaksi (1)
      Honeywell Dreamweaver-tuuletin nukkumisen ajaksi
      • 04022167404008
      • HTF400E4
      1
    • Trotec Lattiatuuletin TVM 18 S + Seinä- ja kattopidike
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217196798.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Lattiatuuletin TVM 18 S + Seinä- ja kattopidike Lattiatuuletin TVM 18 S + Seinä- ja kattopidike Lattiatuuletin TVM 18 S + Seinä- ja kattopidike Lattiatuuletin TVM 18 S + Seinä- ja kattopidike (1)
      Trotec Lattiatuuletin TVM 18 S + Seinä- ja kattopidike
      • 04052138044148
      1
      deal
    • Point PRO POFT8008WH 8" PÖYTÄTUULETIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158087068.jpg?ts=1
      Point Point PRO POFT8008WH 8" PÖYTÄTUULETIN PRO POFT8008WH 8" PÖYTÄTUULETIN PRO POFT8008WH 8" PÖYTÄTUULETIN (1)
      Point PRO POFT8008WH 8" PÖYTÄTUULETIN
      • 04894526040093
      1
    • min
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 37.82
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 34.50
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 34.54
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 34.47
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 34.38
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 34.29
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 34.29
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 34.29
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 34.31
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 34.24
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 34.63
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 34.63
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 34.64
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 34.64
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 34.64
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 34.79
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 48.92
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 50.92
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 50.92
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 51.92
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 51.92
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 50.20
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 50.92
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 43.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 43.85
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 53.92
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 46.92
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 46.92
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 46.92
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 46.92
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 46.92
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 42.15
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 42.15
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 42.15
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 42.15
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 42.14
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 42.15
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 42.15
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 42.14
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 42.14
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 42.76
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 42.77
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 42.77
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 42.77
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 42.77
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 42.76
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 42.76
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 44.90
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 47.93
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 47.92
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 47.92
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 47.92
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 47.92
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 47.93
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 43.90
    • info@vertaa.fi