x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Emerio Jääkone Digitaalinen 1200W

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Emerio Jääkone Digitaalinen 1200W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Emerio Jääkone Digitaalinen 1200W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Emerio Jääkone Digitaalinen 1200W
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272313.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150518027.jpg?ts=1
Emerio Emerio Jääkone Digitaalinen 1200W Jääkone Digitaalinen 1200W Jääkone Digitaalinen 1200W Jääkone Digitaalinen 1200W tuotemerkiltä Emerio (1)
  • 07350034658238
  • IM-111502
  • 49123433
6
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tuotetyyppi: Jääpalakone
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
  • 192.70 349.90 EUR 6
    6
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Jääkone Digitaalinen 1200W tuotemerkiltä Emerio192.70, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Jääkone Digitaalinen 1200W tuotemerkiltä Emerio192.70, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      199.30, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Nopea ja kätevä jääpalakone! Älä koskaan jää ilman juomia raikastavia jääpaloja bileissä tai leffailtamassa. Tämä kone tekee ne tehokkaas...204.80, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Emerio Jääpalakone254.98, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Partyking.fi Partyking.fi
      Jääpalat lopussa pakastimessa (kuten aina)? Kun sinulla on Emerio Jääpalakone kotonasi, ei sinun tarvitse vaivata päätäsi sellaisella maa...349.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • DeLonghi ICK5000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906401.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151074725.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131826795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137444714.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188112247.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi ICK5000 ICK5000 ICK5000 Kesäkuumalla DELONGHI ICK 5000 -jäätelökone on pelastajasi, sillä sen avulla valmistat nopeasti herkulliset jäätelöannokset koko porukalle. Hyvää helposti Delonghin jäätelökoneella valmistat helposti kulhollisen juuri sen makuista jäätelöä kuin haluat! Kulhon kapasiteetti on 1,2 kg, ja valmistaa jäätelöä syntyy kerralla 700 g. Kylmää herkkua riittää siis mainiosti vaikka koko perheelle. Koneen läpinäkyvän kannen ansiosta jäätelön valmistumista on helppo seurata. Laitteen pohjassa oleva jalusta on kumia, joten kone pysyy tukevasti paikallaan käytön ajan. Kestävä ja helppo puhdistaa Jäätelökoneen kestävä kulho on valmistettu ruostumattomasta teräksestä, ja sen saa kätevästi irti jäätelön kaapimista ja kulhon pesua varten. Sekä kulho, kansi että mukana tuleva kaavin ovat konepestäviä, joten niiden pudistus käy helposti. Laitteen mukana tulee myös reseptikirja. (1)
      DeLonghi ICK5000
      • 08004399771659
      • 08004339977165
      • ICK 5000
      • ICK5000
      1
    • Klarstein Yo & Yummy 2-in-1 - jääkone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157570163.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231407452.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231407451.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231407453.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Yo & Yummy 2-in-1 - jääkone Yo & Yummy 2-in-1 - jääkone Yo & Yummy 2-in-1 - jääkone Kaksinkertaisesti herkullinen: helppo2-in-1 jäätelö- ja jogurttikonejäätelölle tai jogurtille, Ilman esiviilennystä: tuoretta jäätelöä 5-60 minuutissa ilman säiliön tai ainesosien esijäähdytystä, Kermaisesti tuore: tekeemaidostatuorettajogurttia4 - 24 tunnissa42 ° C:ssa , Perhekoko: Termoastia jopa 1,5 l jäätelöä varten, Helppokäyttö: vain kaksi nuppia ja yksi pyörä koneen säätämiseen, Taloudellinen: vain 150 wattia virrankulutusta (1)
      Klarstein Yo & Yummy 2-in-1 - jääkone
      • 04260509684088
      1
    • Guzzanti Jäätelökone Guzzanti GZ-152
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153275717.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153275719.jpg?ts=1
      Guzzanti Guzzanti Jäätelökone Guzzanti GZ-152 Jäätelökone Guzzanti GZ-152 Jäätelökone Guzzanti GZ-152 (2)
      Guzzanti Jäätelökone Guzzanti GZ-152
      • 05050370102427
      • GZ 152
      1
    • Steba jäätelökone STIC150
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120206306.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187760013.jpg?ts=1
      Steba Steba jäätelökone STIC150 jäätelökone STIC150 jäätelökone STIC150 Nauti kuumista kesäpäivistä syöden Steba-jäätelökoneella tehtyä jäätelöä. Jäätelökoneessa on 1,5 litran kulho, ajastin 60 minuuttiin saakka ja kätevä LED-näyttö. (1)
      Steba jäätelökone STIC150
      • 04011833302809
      • 55100
      • 05 51 00
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 193.59
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 193.39
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 193.49
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 193.29
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 192.39
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 191.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 191.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 195.09
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 195.09
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 196.09
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 196.09
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 198.19
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 198.29
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 198.29
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 198.29
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 198.29
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 198.29
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 198.29
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 200.69
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 201.09
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 200.69
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 201.79
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 201.69
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 201.69
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 200.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 200.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 200.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 200.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 200.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 202.10
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 200.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 201.19
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 201.19
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 202.59
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 202.59
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 202.19
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 202.19
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 202.79
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 202.79
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 202.79
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 202.79
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 202.69
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 202.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 201.69
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 200.79
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 200.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 201.49
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 195.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 195.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 203.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 203.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 196.09
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 193.19
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 192.19
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 195.49
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 195.39
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 195.39
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 193.59
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 193.59
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 194.79
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 195.19
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 199.30
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 204.80
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 204.80
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 204.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 204.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 204.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 199.30
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 204.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 204.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 192.01
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 192.01
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 192.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 192.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 192.39
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 192.39
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 193.69
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 194.08
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 194.08
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 194.30
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 194.30
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 195.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 195.49
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 196.09
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 197.28
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 197.28
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 197.28
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 197.40
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 197.40
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 194.18
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 199.29
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 199.29
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 199.30
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 199.30
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 199.30
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 198.78
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 199.30
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 198.19
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 198.59
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 198.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 198.49
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 199.19
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 198.39
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 197.59
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 197.18
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 197.18
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 186.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 186.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 186.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 199.30
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 199.30
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 192.39
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 194.59
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 196.19
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 194.39
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 192.89
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 193.69
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 193.69
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 192.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 192.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 192.70
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 192.70
    • info@vertaa.fi