x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Klarstein Arctic Porter jääpalakone

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Klarstein Arctic Porter jääpalakone
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Klarstein Arctic Porter jääpalakone
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Klarstein Arctic Porter jääpalakone
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/180666713.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218592385.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222077569.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218592381.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218592387.jpg?ts=1
Klarstein Klarstein Arctic Porter jääpalakone Arctic Porter jääpalakone Arctic Porter jääpalakone Juomat tyylikkäästi:tehokas jääpalakone pöydän päälle ruostumattomasta teräksestä valmistetulla kotelolla ja suurella ikkunalla, Liikkuva virvoitus:suuri kahva helpottaa kuljetusta - ihanteellinen pihajuhliin, Suuri tuotantokapasiteetti:valmistaa 9 luodinmuotoista jääpalaa 8 minuutissa, jopa 12 kg jäätä päivässä, Voidaan käyttää missä tahansa:käytettäväksi kotona, baareissa, juhlissa ja pihajuhlissa, Helppo käyttää: intuitiivinen ohjauspaneeli kuudella helposti ymmärrettävällä merkkivalolla, Helppo puhdistaa:itsepuhdistustoiminnon ja sileän ruostumattomasta teräksestä valmistetun kotelon ansiosta, Käytännöllinen: helppo irrottaa irrotettavan 0,8 kg:n jääpalaastian ja jääkauhan ansiosta, Jokaiseen tilanteeseen:valittavissa oleva jääkuutioiden koko - pieni ja suuri (1)
  • 04060656446733
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tuotetyyppi: Jääpalakone
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
  • 185.99 185.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.fi Electronic-star.fi
      7.372243433060176 (22)
      Juomat tyylikkäästi:tehokas jääpalakone pöydän päälle ruostumattomasta teräksestä valmistetulla kotelolla ja suurella ikkunalla, Liikkuva...185.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Chios-jääpalakone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246901615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246958283.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246950089.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246958284.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246958285.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Chios-jääpalakone Chios-jääpalakone Chios-jääpalakone tehokas jääpalakone: valmistaa 20 kg jääpaloja päivässä, suurta tai pientä: jääpalat koossa S tai L, nopea tarjoilu: irrotettavan jääpala-astian ansiosta (1)
      Klarstein Chios-jääpalakone
      • 04060656511639
      1
    • DeLonghi ICK5000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906401.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151074725.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131826795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137444714.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188112247.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi ICK5000 ICK5000 ICK5000 Kesäkuumalla DELONGHI ICK 5000 -jäätelökone on pelastajasi, sillä sen avulla valmistat nopeasti herkulliset jäätelöannokset koko porukalle. Hyvää helposti Delonghin jäätelökoneella valmistat helposti kulhollisen juuri sen makuista jäätelöä kuin haluat! Kulhon kapasiteetti on 1,2 kg, ja valmistaa jäätelöä syntyy kerralla 700 g. Kylmää herkkua riittää siis mainiosti vaikka koko perheelle. Koneen läpinäkyvän kannen ansiosta jäätelön valmistumista on helppo seurata. Laitteen pohjassa oleva jalusta on kumia, joten kone pysyy tukevasti paikallaan käytön ajan. Kestävä ja helppo puhdistaa Jäätelökoneen kestävä kulho on valmistettu ruostumattomasta teräksestä, ja sen saa kätevästi irti jäätelön kaapimista ja kulhon pesua varten. Sekä kulho, kansi että mukana tuleva kaavin ovat konepestäviä, joten niiden pudistus käy helposti. Laitteen mukana tulee myös reseptikirja. (1)
      DeLonghi ICK5000
      • 08004399771659
      • 08004339977165
      • ICK 5000
      • ICK5000
      1
    • Guzzanti Jäätelökone GUZZANTI GZ-157
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246356031.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246356052.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246356051.jpg?ts=1
      Guzzanti Guzzanti Jäätelökone GUZZANTI GZ-157 Jäätelökone GUZZANTI GZ-157 Jäätelökone GUZZANTI GZ-157 (1)
      Guzzanti Jäätelökone GUZZANTI GZ-157
      • 08594186720835
      • GZ-157
      1
    • Steba jäätelökone STIC30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187606469.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207073285.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207073287.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207073289.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207073283.jpg?ts=1
      Steba Steba jäätelökone STIC30 jäätelökone STIC30 jäätelökone STIC30 Kuumat kesäpäivät ovat paljon siedettävämpiä Steba-jäätelökoneen avulla, joka sisältää 1,5 litran kulhon. Jäätelökone vaatii 12 tunnin esijäähdytyksen pakastimessa ennen käyttöä. (1)
      Steba jäätelökone STIC30
      • 04011833303110
      • 05 60 00
      • 56000
      • 056000
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 167.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 143.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 167.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 143.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 143.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 143.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 191.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 191.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 185.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 185.99
    • info@vertaa.fi