x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nikwax Nubuck & Suede Spray

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nikwax Nubuck & Suede Spray
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nikwax Nubuck & Suede Spray
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nikwax Nubuck & Suede Spray
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205231922.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207040395.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/116357384.jpg
Nikwax Nikwax Nubuck & Suede Spray Nubuck & Suede Spray Nubuck & Suede Spray Vesiliukoinen kylläste nupukki- ja mokkanahkaisille jalkineille. (2)
  • 05020716772003
2
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset, Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä
    • Materiaalit: Nupukki
  • Koko
    • Vaatteen koko: Yksi koko
  • 15.80 2405.00 EUR 2
    2
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Vesiliukoinen kylläste nupukki- ja mokkanahkaisille jalkineille.15.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Milrab.fi Milrab.fi
      Nikwax Spray-On Nubuck & Suede 125ML - Kenkienhoito (NX1046)2405.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kickers Kengät Tackland EU 22 Blue Marine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147560914.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153440056.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164753196.jpg
      Kickers Kickers Kengät Tackland EU 22 Blue Marine Kengät Tackland EU 22 Blue Marine Kengät Tackland EU 22 Blue Marine (1)
      Kickers Kengät Tackland EU 22 Blue Marine
      • 03612888668561
      1
    • Puma Valmentajat Tyttö Jada Ps EU 32 Puma White / Prism Pink / Puma Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227901200.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220141605.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221523344.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221523345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221523340.jpg
      Puma Puma Valmentajat Tyttö Jada Ps EU 32 Puma White / Prism Pink / Puma Silver Valmentajat Tyttö Jada Ps EU 32 Puma White / Prism Pink / Puma Silver Valmentajat Tyttö Jada Ps EU 32 Puma White / Prism Pink / Puma Silver (1)
      Puma Valmentajat Tyttö Jada Ps EU 32 Puma White / Prism Pink / Puma Silver
      • 04064536584683
      1
    • Nike Valmentajat Revolution 6 Nn Psv EU 29 1/2 LT Smoke Grey / Green Strike / Dk Smoke Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219710718.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227852855.jpg
      Nike Nike Valmentajat Revolution 6 Nn Psv EU 29 1/2 LT Smoke Grey / Green Strike / Dk Smoke Grey Valmentajat Revolution 6 Nn Psv EU 29 1/2 LT Smoke Grey / Green Strike / Dk Smoke Grey Valmentajat Revolution 6 Nn Psv EU 29 1/2 LT Smoke Grey / Green Strike / Dk Smoke Grey (1)
      Nike Valmentajat Revolution 6 Nn Psv EU 29 1/2 LT Smoke Grey / Green Strike / Dk Smoke Grey
      • 00195244180059
      1
    • Nike Lastenkengät Nike Nike Revolution 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219710718.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227852855.jpg
      Nike Nike Lastenkengät Nike Nike Revolution 6 Lastenkengät Nike Nike Revolution 6 Lastenkengät Nike Nike Revolution 6 (1)
      Nike Lastenkengät Nike Nike Revolution 6
      • 00195244180097
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 2444.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 15.80
    • info@vertaa.fi