x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    BRIO joulukalenterit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • BRIO World -joulukalenteri 2019 (33814)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147696245.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144997751.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148786248.jpg
      BRIO BRIO World -joulukalenteri 2019 (33814) World -joulukalenteri 2019 (33814) World -joulukalenteri 2019 (33814) Laskuri on käynnissä joulupäivinä adventtikalenterin 2019 kanssa. Taita laatikon etuosa paljastaaksesi joulupukin ja hänen vaimonsa talon, joka löytyy pohjoisnavalle syvälle lumessa. Joka päivä joulukuussa saat yllätyksen BRIO-lelun, joka on yhteensopiva BRIO World -junajärjestelmän kanssa. Kalenteri sisältää 24 leluosaa, mukaan lukien kiskot, eläimet, lisävarusteet ja yksinomainen kausiluonteinen sisältö, kuten joulupukki, hänen vaimonsa, joulun juna ja joulukuusi. Tuotteet on valmistettu FS... (5)
      BRIO World -joulukalenteri 2019 (33814)
      • 07312350338140
      2
      good_buy
      deal
      24.68 EUR
    • BRIO joulukalenteri 2017 - Joulukalenteri 2017 33877
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124174115.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146933268.jpg
      BRIO BRIO joulukalenteri 2017 - Joulukalenteri 2017 33877 joulukalenteri 2017 - Joulukalenteri 2017 33877 joulukalenteri 2017 - Joulukalenteri 2017 33877 Kaunis joulukalenteri, josta ilmestyy 24 jännittävää Brio jouluteemaista lelua! Sisältää joulupukin, joululahjat, hahmoja, aidat ja hevosen huopa, sekä joulukuusi ja muuta! !!! (3)
      BRIO joulukalenteri 2017 - Joulukalenteri 2017 33877
      • 07312350338775
      2
      good_buy
      29.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Schleich DEFAULT
        • schleich
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Playmobil DEFAULT
        • playmobil
      • Muumi DEFAULT
        • muumit
      • Kalenterit lemmikille DEFAULT
        • lemmikkien_kalenterit
      • 2019 kalenterit IMPORTANT
        • release_date_2019.0
    • Malli (group):
      • Kosmetiikkakalenterit (kosmetiikkakalenteri)
      • Aikuisten joulukalenterit (aikuisten_joulukalenterit)
      • Autot (autot)
      • Baby Born (baby_born)
      • Brio (brio)
      • Colleggtibles (colleggtibles)
      • Frozen (frozen)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
      • L.O.L. Surprise (l_o_l_surprise)
      • Lego City (lego_city)
      • Lego Friends (lego_friends)
      • Lego Harry Potter (lego_harry_potter)
      • Lego Star Wars (lego_star_wars)
      • Lemmikkien kalenterit (lemmikkien_kalenterit)
      • Makeiskalenteri (makeiskalenteri)
      • Muumit (muumit)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playmobil joulukalenteri (playmobil_joulukalenteri)
      • Pyjamasankarit (pyjamasankarit)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Schleich (schleich)
      • Tarrakalenteri (tarrakalenteri)
      • Tee itse joulukalenteri (tee_itse_joulukalenteri)
    • Hinta (price):
      • < 23 € (budget)
      • 23 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 39 € (price_3)
      • ≥ 39 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Aqua Beads (aqua_beads)
      • Baby Born (baby_born)
      • Book (book)
      • BRIO (brio)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Craze (craze)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Funko (funko)
      • Funko Pop! (funko_pop_)
      • Hotex (hotex)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • L.O.L. (l_o_l_)
      • LEGO (lego)
      • Lekmer AB (lekmer_ab)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Muumi (muumi)
      • NYX (nyx)
      • Orion (orion)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pechkeks (pechkeks)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playmobil (playmobil)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Schleich (schleich)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Spin Master (spin_master)
      • Technic (technic)
      • The bearded man company (the_bearded_man_company)
      • Tingletouch (tingletouch)
      • Trixie (trixie)
      • Yankee candle (yankee_candle)
    • Julkaisuvuosi (release_date):
      • 2015 (release_date_2015.0)
      • 2017 (release_date_2017.0)
      • 2018 (release_date_2018.0)
      • 2019 (release_date_2019.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi