x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hotex joulukalenterit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Hotex Joulukalenteri, Roosa/Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124165572.jpg
      Hotex Hotex Joulukalenteri, Roosa/Harmaa Joulukalenteri, Roosa/Harmaa Joulukalenteri, Roosa/Harmaa Tässä Hotexin upeassa, kankaisessa joulukalenterissa on talvinen aihe. Laita 24 pussiin pieniä lahjoja tai herkkuja. Pienet yllätykset pitävät jännitystä yllä aina jouluaattoon asti! Ikäsuositus: 3 vuotta +. (2)
      Hotex Joulukalenteri, Roosa/Harmaa
      • 04025492758242
      1
      good_buy
      deal
      24.80 EUR
    • Hotex Joulukalenteri, Punainen/Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124165739.jpg
      Hotex Hotex Joulukalenteri, Punainen/Beige Joulukalenteri, Punainen/Beige Joulukalenteri, Punainen/Beige Tässä Hotexin upeassa, kankaisessa joulukalenterissa on jouluinen aihe. Laita 24 pussiin pieniä lahjoja tai herkkuja. Pienet yllätykset pitävät jännitystä yllä aina jouluaattoon asti! Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Hotex Joulukalenteri, Punainen/Beige
      • 04025492758266
      1
      deal
      24.80 EUR
    • Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124162556.jpg
      Hotex Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Valkoinen Joulukalenteri Säkit, Punainen/Valkoinen Joulukalenteri Säkit, Punainen/Valkoinen Upea kankainen joulukalenteri, jossa on 24 kaunista pientä säkkiä. Laita pussukoihin pieniä lahjoja tai herkkuja. Pienet yllätykset pitävät jännitystä yllä aina jouluaattoon asti! Ikäsuositus: 3 vuotta +. Yhden säkin koko: 14 x 14 cm. (1)
      Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Valkoinen
      • 04025492758303
      1
      deal
      23.80 EUR
    • Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124162056.jpg
      Hotex Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Beige Joulukalenteri Säkit, Punainen/Beige Joulukalenteri Säkit, Punainen/Beige Upea kankainen joulukalenteri, jossa on 24 kaunista pientä säkkiä. Laita pussukoihin pieniä lahjoja tai herkkuja. Pienet yllätykset pitävät jännitystä yllä aina jouluaattoon asti! Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Beige
      • 04025492758310
      1
      deal
      31.80 EUR
    • Hotex Joulukalenteri Hirvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124161934.jpg
      Hotex Hotex Joulukalenteri Hirvi Joulukalenteri Hirvi Joulukalenteri Hirvi Ihastuttava, hirveä esittävä joulukalenteri Hotexilta. Ripusta pieniä lahjapaketteja tai herkkuja hirven 24 pyykkipoikaan. Pienet yllätykset pitävät jännitystä yllä aina jouluaattoon asti! Ikäsuositus: 3 vuotta +. Tuotekuvissa näkyvät lahjapussit eivät sisälly tuotteeseen. (1)
      Hotex Joulukalenteri Hirvi
      • 04025492758273
      1
      deal
      23.80 EUR
    • Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124162377.jpg
      Hotex Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Harmaa Joulukalenteri Säkit, Punainen/Harmaa Joulukalenteri Säkit, Punainen/Harmaa Upea kankainen joulukalenteri, jossa on 24 kaunista pientä säkkiä. Laita pussukoihin pieniä lahjoja tai herkkuja. Pienet yllätykset pitävät jännitystä yllä aina jouluaattoon asti! Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Hotex Joulukalenteri Säkit, Punainen/Harmaa
      • 04025492758327
      1
      deal
      31.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Schleich DEFAULT
        • schleich
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Playmobil DEFAULT
        • playmobil
      • Muumi DEFAULT
        • muumit
      • 2019 kalenterit IMPORTANT
        • release_date_2019.0
    • Malli (group):
      • Kosmetiikkakalenterit (kosmetiikkakalenteri)
      • Aikuisten joulukalenterit (aikuisten_joulukalenterit)
      • Autot (autot)
      • Baby Born (baby_born)
      • Brio (brio)
      • Colleggtibles (colleggtibles)
      • Frozen (frozen)
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
      • L.O.L. Surprise (l_o_l_surprise)
      • Lego City (lego_city)
      • Lego Friends (lego_friends)
      • Lego Harry Potter (lego_harry_potter)
      • Lego Star Wars (lego_star_wars)
      • Muumit (muumit)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playmobil joulukalenteri (playmobil_joulukalenteri)
      • Pyjamasankarit (pyjamasankarit)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Schleich (schleich)
      • Tarrakalenteri (tarrakalenteri)
      • Tee itse joulukalenteri (tee_itse_joulukalenteri)
    • Hinta (price):
      • < 24 € (budget)
      • 24 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 37 € (price_3)
      • ≥ 37 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Aqua Beads (aqua_beads)
      • Baby Born (baby_born)
      • Book (book)
      • BRIO (brio)
      • Craze (craze)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Funko (funko)
      • Hot Wheels (hot_wheels)
      • Hotex (hotex)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • L.O.L. (l_o_l_)
      • LEGO (lego)
      • Lekmer AB (lekmer_ab)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Muumi (muumi)
      • NYX (nyx)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playmobil (playmobil)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Schleich (schleich)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Spin Master (spin_master)
      • Technic (technic)
      • Yankee candle (yankee_candle)
    • Julkaisuvuosi (release_date):
      • 2015 (release_date_2015.0)
      • 2017 (release_date_2017.0)
      • 2018 (release_date_2018.0)
      • 2019 (release_date_2019.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi