x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Puhallettava LED-joulukoriste 240 cm ruskea SAVELA Beliani

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Puhallettava LED-joulukoriste 240 cm ruskea SAVELA Beliani
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Puhallettava LED-joulukoriste 240 cm ruskea SAVELA Beliani
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Beliani Puhallettava LED-joulukoriste 240 cm ruskea SAVELA Beliani
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209699560.jpg?ts=1
Beliani Beliani Puhallettava LED-joulukoriste 240 cm ruskea SAVELA Beliani Puhallettava LED-joulukoriste 240 cm ruskea SAVELA Beliani Puhallettava LED-joulukoriste 240 cm ruskea SAVELA Beliani Tuo pihallesi joulun tunnelmaa tällä hurmaavalla piparkakku-ukolla! Tämä suuri ulkokäyttöön tarkoitettu koriste tekee vaikutuksen sekä lapsiin että aikuisiin. Koriste on valaistu LED-valoilla ja se näyttää upealta pimeässä. Itsestääntäyttyvä koriste on helppo asentaa ja mukana tulevat asennusvälineet takaavat, että se pysyy pystyssä. Materiaali: polyesteri. Lisämateriaali: synteettinen materiaali, kupari. Aineiston koostumus: 100% polyesteriä Paino: 2 Asennus: vaatii asennuksen (1)
  • 04251682268790
1
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 240 cm
    • Leveys (cm): 170 cm
    • Paino: 2 kg
    • Syvyys: 170 cm
  • 99.99 119.00 EUR 1
    1
    • beliani.fi beliani.fi
      Tuo pihallesi joulun tunnelmaa tällä hurmaavalla piparkakku-ukolla! Tämä suuri ulkokäyttöön tarkoitettu koriste tekee vaikutuksen sekä la...
      99.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Beliani Joulukuusi 180 cm vihreä BENITO Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175107688.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166866153.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189553569.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Joulukuusi 180 cm vihreä BENITO Beliani Joulukuusi 180 cm vihreä BENITO Beliani Joulukuusi 180 cm vihreä BENITO Beliani Tuo kotiisi joulun tunnelmaa tällä klassisella joulukuusella. Kuusi on helppo koota ja varastoida, ja oksia on helppo asetella, sillä ne ovat vankkoja mutta elastisia. Neulasten syvä tummanvihreä sävy tarjoaa kauniin taustan kaikenlaisille koristeille, nauhoille ja valoille. Tekokuusen mukana toimitetaan metallinen jalusta, joka pitää kuusen vakaana. Materiaali: synteettinen materiaali. Lisämateriaali: metalli. Paino: 7 Asennus: kokonaan koottava (1)
      Beliani Joulukuusi 180 cm vihreä BENITO Beliani
      • 04251682244268
      1
      deal
    • Beliani Joulukuusi 180 cm valkoinen TOMICHI Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175101919.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166865631.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Joulukuusi 180 cm valkoinen TOMICHI Beliani Joulukuusi 180 cm valkoinen TOMICHI Beliani Joulukuusi 180 cm valkoinen TOMICHI Beliani Tuo kotiisi joulun tunnelmaa tällä upealla joulukuusella. Kuusi on helppo koota ja varastoida, ja oksia on helppo asetella, sillä ne ovat vankkoja mutta elastisia. Neulasten valkoinen sävy tarjoaa kauniin taustan kaikenlaisille koristeille, nauhoille ja valoille. Tekokuusen mukana toimitetaan metallinen jalusta, joka pitää kuusen vakaana. Materiaali: synteettinen materiaali. Lisämateriaali: metalli. Paino: 6 Asennus: kokonaan koottava (1)
      Beliani Joulukuusi 180 cm valkoinen TOMICHI Beliani
      • 04251682244275
      1
      deal
    • Beliani Joulukuusi 210 cm vihreä DENALI Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175106488.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166865779.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Joulukuusi 210 cm vihreä DENALI Beliani Joulukuusi 210 cm vihreä DENALI Beliani Joulukuusi 210 cm vihreä DENALI Beliani Tuo kotiisi joulun tunnelmaa tällä upealla joulukuusella. Oksiin on kiinnitetty käpyjä ja mistelinoksia luomaan aidon kuusen tunnelmaa. Oksia on mahdollista taivutella niin, että kuusesta saa paksumman näköisen. Korkealaatuiset synteettiset materiaalit takaavat, että voit käyttää kuusta pitkään. Kuusen mukana toimitetaan jalka, jossa on lattiaa suojaavat kumiset tallat. Materiaali: PVC. Lisämateriaali: metalli. Paino: 11 Asennus: kokonaan koottava (1)
      Beliani Joulukuusi 210 cm vihreä DENALI Beliani
      • 04251682244312
      1
      deal
    • vidaXL Tekojoulukuusi lumihuurteella vihreä 240 cm PVC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168815673.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181825230.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234618090.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166812918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181825225.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tekojoulukuusi lumihuurteella vihreä 240 cm PVC Tekojoulukuusi lumihuurteella vihreä 240 cm PVC Tekojoulukuusi lumihuurteella vihreä 240 cm PVC Keinojoulukuusi lumihuurteisilla oksilla muodostaa upean keskipisteen joulukoristeillesi, luoden ainutlaatuista joulutunnelmaa. Tämä kaunis joulukuusi on valmistettu PVC:stä. Se on aidon muotoinen ja näköinen. Siinä on erityisen paksut oksat, jotka saavat puun näyttämään paljon luonnollisemmalta. Kaikki oksat ovat linjassa, joten voit säätää puun täydelliseen muotoon. Mukana tuleva metalliteline tarjoaa puulle optimaalisen vakauden. Joulukuusta voi käyttää vuosi toisensa jälkeen, joten se on ... (1)
      vidaXL Tekojoulukuusi lumihuurteella vihreä 240 cm PVC
      • 08720286011652
      1
    • min
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
    • info@vertaa.fi