x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Star Trading Lysekil E27, valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Star Trading Lysekil E27, valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Star Trading Lysekil E27, valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Star Trading Lysekil E27, valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/114544714.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146001212.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202413816.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146395027.jpg?ts=1
Star Trading Star Trading Lysekil E27, valkoinen Lysekil E27, valkoinen Lysekil E27, valkoinen (1)
  • 07391482007506
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Yhteensopivuus: Sisätila
    • Jouluvalon tyyppi: Joulutähdet
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Puu
  • 132.99 132.99 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      132.99, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Kulz PAPERINEN JOULUTÄHTI 100 CM VALKOINEN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167361887.jpg?ts=1
      Kulz Kulz PAPERINEN JOULUTÄHTI 100 CM VALKOINEN PAPERINEN JOULUTÄHTI 100 CM VALKOINEN PAPERINEN JOULUTÄHTI 100 CM VALKOINEN (1)
      Kulz PAPERINEN JOULUTÄHTI 100 CM VALKOINEN
      • 04894526056049
      1
    • Star Trading Jatkettava valoketju START ICICLES 3x0,4 m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212444433.jpg?ts=1
      Star Trading Star Trading Jatkettava valoketju START ICICLES 3x0,4 m Jatkettava valoketju START ICICLES 3x0,4 m Jatkettava valoketju START ICICLES 3x0,4 m (1)
      Star Trading Jatkettava valoketju START ICICLES 3x0,4 m
      • 07391482023643
      1
    • Finn-Lumor Valokoriste Daisy 50 cm Finnlumor sin 10 ledin microvaloketju
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181797337.jpg?ts=1
      Finn-Lumor Finn-Lumor Valokoriste Daisy 50 cm Finnlumor sin 10 ledin microvaloketju Valokoriste Daisy 50 cm Finnlumor sin 10 ledin microvaloketju Valokoriste Daisy 50 cm Finnlumor sin 10 ledin microvaloketju Upea monisakarainen ikkunatähti luo lämmintä tunnelmaa joulunajan sisustukseen! Sininen paperitähti voidaan ripustaa ikkunaan tai seinälle valaisemaan tunnelmallisesti pimenevinä iltoihin (1)
      Finn-Lumor Valokoriste Daisy 50 cm Finnlumor sin 10 ledin microvaloketju
      • 06410416005812
      • 600581
      1
    • Star Trading ULKOKORISTE JOULUPUKKI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202775226.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208857006.jpg?ts=1
      Star Trading Star Trading ULKOKORISTE JOULUPUKKI ULKOKORISTE JOULUPUKKI ULKOKORISTE JOULUPUKKI Star Trading valaistu koriste on erinomaisen koriste kotiisi talven ja erityisesti joulun aikaan. Suuri joulupukki tuo kotiisi joulun tunnelmaa hauskalla tavalla! Koristeessa on kätevä ajastintoiminto, jonka avulla voit ajastaa valojen käynnistymisen 6 tunnin päähän ja sammumisen 18 tunnin päähän. Koriste toimii verkkovirralla 50 cm pitkän kaapelin avulla. (1)
      Star Trading ULKOKORISTE JOULUPUKKI
      • 07391482051820
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 120.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 132.99
    • info@vertaa.fi