x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kartano kirkas johto 240-osainen ledvalosarja

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kartano kirkas johto 240-osainen ledvalosarja
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kartano kirkas johto 240-osainen ledvalosarja
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kartano kirkas johto 240-osainen ledvalosarja
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/88368936.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208552883.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173702652.jpg?ts=1
Kartano Kartano kirkas johto 240-osainen ledvalosarja kirkas johto 240-osainen ledvalosarja kirkas johto 240-osainen ledvalosarja Kartano ledvalosarja - Sisä- ja ulkokäyttöön - Muuntaja IP44 - 240kpl lämminvalkoista lediä, ledien väli 10 cm - Johdon väri kirkas - Lähtöjohto 10 m - Valo-osuuden pituus 24 m - Kokonaispituus 34 m (1)
  • 06438168087290
  • LED-8
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Jouluvalon tyyppi: Valosarjat
    • Määrä: 240
  • 24.70 24.70 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kartano ledvalosarja - Sisä- ja ulkokäyttöön - Muuntaja IP44 - 240kpl lämminvalkoista lediä, ledien väli 10 cm - Johdon väri kirkas - Läh...24.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Lite bulb moments LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221931272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210841471.jpg?ts=1
      Lite bulb moments Lite bulb moments LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA LITE BULB MOMENTS -älyvalosarjan miljoonat eri värit ja pienet lamput tuovat kaunista valoa mihin tahansa huoneeseen tai pimeään tilaan. Kaikissa LED-älyvalosarjan valonlähteissä on 64 miljoonaa eri väriyhdistelmää, joista voit valita sopivan värin kulloiseenkin tilanteeseen. Älyvalosarjan säätö onnistuu älykkäästi joko sovelluksen tai ääniohjauksen avulla, tai voit halutessasi valita jonkin kahdestakymmenestä sisäänrakennetusta valo-ohjelmasta helposti virtapainiketta painamalla. Laitetta vo... (1)
      Lite bulb moments LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA
      • 05714948300287
      • NSL911991
      2
    • Twinkly Strings 250 LED
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207237361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210076981.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211161801.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165064787.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215330147.jpg?ts=1
      Twinkly Twinkly Strings 250 LED Strings 250 LED Strings 250 LED Twinkly RGB LED -älyvalonauha on enemmän kuin joulukoriste. Sen värikkäät LED-valot, kiintoisat asettelut ja animaatiot sekä innovatiivinen sovellus tarjoavat uusia tapoja koristella muutakin kuin joulukuusi. (1)
      Twinkly Strings 250 LED
      • 08056326671280
      • TWS250STP-BEU
      2
    • Nordic Home Culture Christmas valonauha 4420031 (valkoinen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168178167.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218044728.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168512490.jpg?ts=1
      Nordic Home Culture Nordic Home Culture Christmas valonauha 4420031 (valkoinen) Christmas valonauha 4420031 (valkoinen) Christmas valonauha 4420031 (valkoinen) Nordic Home Christmas -valonauhalla luot joulutunnelmaa. 15-metrinen valonauha sopii sekä sisä- että ulkotiloihin, ja se saa virtansa virta-adapterilta. (1)
      Nordic Home Culture Christmas valonauha 4420031 (valkoinen)
      • 07333048045539
      • LGT-111
      5
    • Star Trading Milano kynttelikkö 120 cm kromi/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202473914.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143160783.jpg?ts=1
      Star Trading Star Trading Milano kynttelikkö 120 cm kromi/musta Milano kynttelikkö 120 cm kromi/musta Milano kynttelikkö 120 cm kromi/musta (1)
      Star Trading Milano kynttelikkö 120 cm kromi/musta
      • 07391482039866
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 24.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.70
    • info@vertaa.fi