x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Seletti Bella Vista Kevyt Merkkijono - Seletti

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Seletti Bella Vista Kevyt Merkkijono - Seletti
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Seletti Bella Vista Kevyt Merkkijono - Seletti
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Seletti Bella Vista Kevyt Merkkijono - Seletti
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163384917.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84551695.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/78371323.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84551696.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181263775.jpg?ts=1
Seletti Seletti Bella Vista Kevyt Merkkijono - Seletti Bella Vista Kevyt Merkkijono - Seletti Bella Vista Kevyt Merkkijono - Seletti (1)
  • 08008215077963
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Jouluvalon tyyppi: Valosarjat
    • Tuotteen sijoitus: Ulko- ja sisätila
    • Valaisimen tyyppi: Riippuvalaisin
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä, Musta
    • Materiaalit: Kumi, Metalli, Muovi, Silikoni
  • Tekniset tiedot
    • Johdon pituus (m): 14.2 m
    • Lamppujen lukumäärä: 10
    • Lampun teho: 4.8 W
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 14 cm
    • Pituus: 14 cm
  • Pakkaustiedot
    • Valotehon himmennin: Ei
  • Suojaus
    • IP-luokitus: IP44
  • Valaisimet
    • Polttimo(t) mukana: Kyllä
  • 159.00 159.00 EUR 1
    1
    • Designlite Designlite
      159.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Lite bulb moments LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221931272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210841471.jpg?ts=1
      Lite bulb moments Lite bulb moments LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA LITE BULB MOMENTS -älyvalosarjan miljoonat eri värit ja pienet lamput tuovat kaunista valoa mihin tahansa huoneeseen tai pimeään tilaan. Kaikissa LED-älyvalosarjan valonlähteissä on 64 miljoonaa eri väriyhdistelmää, joista voit valita sopivan värin kulloiseenkin tilanteeseen. Älyvalosarjan säätö onnistuu älykkäästi joko sovelluksen tai ääniohjauksen avulla, tai voit halutessasi valita jonkin kahdestakymmenestä sisäänrakennetusta valo-ohjelmasta helposti virtapainiketta painamalla. Laitetta vo... (1)
      Lite bulb moments LITE BM GLOBE ÄLYVALOSARJA
      • 05714948300287
      • NSL911991
      2
    • Star Trading Elias, valkoinen/hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149107361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188334921.jpg?ts=1
      Star Trading Star Trading Elias, valkoinen/hopea Elias, valkoinen/hopea Elias, valkoinen/hopea Puinen 5-haarainen sähkökynttelikkö kauniilla metallikoristeilla. Kynttelikön korkeus on 67 cm, leveys 35 cm ja syvyys 8 cm. Kynttelikössä on E10-kantaiset vaihdettavat lamput. Katkaisijalla varustettu virtajohto on 180 cm pitkä. - Materiaalit: Puu, muovi - Lamppujen elinikä: n. 1000 h - Sisäkäyttöön (1)
      Star Trading Elias, valkoinen/hopea
      • 07391482030610
      1
    • Star Trading Valosarja String Light Hopeanauha
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205393358.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205588110.jpg?ts=1
      Star Trading Star Trading Valosarja String Light Hopeanauha Valosarja String Light Hopeanauha Valosarja String Light Hopeanauha Tiedäthän sellaiset valot, jotka ovat niin pieniä, että on vaikea käsittää kuinka niihin mahtuu niin paljon energiaa, että ne voivat loistaa. Luulisi, että ne ovat pienimpiä valoja, joita on olemassa. Mutta ei, nämä ovat vieläkin pienempiä! Nyt voit istua tunnelmavalaistuksessa samalla kun ihmettelet näitä uuden valosarjasi ihmevaloja. Valosarja String Light Hopeanauha on valmistettu metallinauhasta, jossa on 40 pienenpientä led-valoa, jotka loistavat lämpimän valkoisina. Täydellinen jonkin p... (1)
      Star Trading Valosarja String Light Hopeanauha
      • 07391482008497
      2
    • Nordic Home Culture Christmas valonauha 4420031 (valkoinen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168178167.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218044728.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168512490.jpg?ts=1
      Nordic Home Culture Nordic Home Culture Christmas valonauha 4420031 (valkoinen) Christmas valonauha 4420031 (valkoinen) Christmas valonauha 4420031 (valkoinen) Nordic Home Christmas -valonauhalla luot joulutunnelmaa. 15-metrinen valonauha sopii sekä sisä- että ulkotiloihin, ja se saa virtansa virta-adapterilta. (1)
      Nordic Home Culture Christmas valonauha 4420031 (valkoinen)
      • 07333048045539
      • LGT-111
      5
    • min
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
    • info@vertaa.fi