x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vila juhlamekko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vila Milina Halterneck Maxi Dress Pale Mauve
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152265833.jpg
      Vila Vila Milina Halterneck Maxi Dress Pale Mauve Milina Halterneck Maxi Dress Pale Mauve Milina Halterneck Maxi Dress Pale Mauve (1)
      Vila Milina Halterneck Maxi Dress Pale Mauve
      1
      59.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
      • ONLY DEFAULT
        • only
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Vila (vila)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • About You (about_you)
      • Boland (boland)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Carolina Cavour (carolina_cavour)
      • Chiara Forthi (chiara_forthi)
      • Closet London (closet_london)
      • FILA (fila)
      • Folat (folat)
      • Girl In Mind (girl_in_mind)
      • Hasbro (hasbro)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • JDY (jdy)
      • Just female (just_female)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Laona (laona)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love Triangle (love_triangle)
      • Mango (mango)
      • Mascara (mascara)
      • Minkpink (minkpink)
      • Missguided (missguided)
      • Mymo (mymo)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Pieces (pieces)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sisters point (sisters_point)
      • STAR NIGHT (star_night)
      • Swing (swing)
      • Tfnc (tfnc)
      • True Decadence (true_decadence)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Wal G. (wal_g_)
      • Widmann (widmann)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Mekon tyyppi (mekon_tyyppi):
      • Cocktailmekko (cocktailmekko)
      • Iltapuku (iltapuku)
      • Juhlamekko (juhlamekko)
      • Kotelomekko (kotelomekko)
      • Maksimekko (maksimekko)
      • Pitsimekko (pitsimekko)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • M/L (m_l)
      • S/M (s_m)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Violetti (violetti)
    • Mekon pituus (vaatteen_pituus):
      • Lyhyt (lyhyt)
      • Pitkä (pitka_)
    • Hihojen pituus (hihojen_pituus):
      • Pitkä (pitka_hihainen)
      • Hihaton (hihaton)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Keinoturkis (keinoturkis)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi