x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nettimyynti.fi Paviljonki 4x4m, pop-up

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nettimyynti.fi Paviljonki 4x4m, pop-up
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nettimyynti.fi Paviljonki 4x4m, pop-up
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nettimyynti.fi Paviljonki 4x4m, pop-up
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133367314.jpg?ts=1
Nettimyynti.fi Nettimyynti.fi Paviljonki 4x4m, pop-up Paviljonki 4x4m, pop-up Paviljonki 4x4m, pop-up Näppärä pop-up paviljonki 4 x 4 m, teräsrungolla ja Oxford -kankaalla. (1)
  • 06438014187808
  • 101875573
1
  • Suunnittelu
    • Piharakennuksen tyyppi: Paviljonki
  • 198.90 198.90 EUR 1
    1
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Näppärä pop-up paviljonki 4 x 4 m, teräsrungolla ja Oxford -kankaalla.198.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Coleman Event Shelter Pro M Sivuseinä ja Ovi, vihreä 2022 Paviljongit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220395209.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137951718.jpg?ts=1
      Coleman Coleman Event Shelter Pro M Sivuseinä ja Ovi, vihreä 2022 Paviljongit Event Shelter Pro M Sivuseinä ja Ovi, vihreä 2022 Paviljongit Event Shelter Pro M Sivuseinä ja Ovi, vihreä 2022 Paviljongit Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: retkeily, Event; Tyyppi: juhlateltta; Materiaali: Teltan ulkopuoli: 100 % polyesteri; Teltan ulkopinnan vesipatsasarvo: > 1500 mm; Mitat: Teltan kokonaispaino: 1198 g; Mitat pakattuna (P x L): 36 x 24; Lisätiedot: Lisätietoja: Hook material: plastic, Water column: 450 mm (1)
      Coleman Event Shelter Pro M Sivuseinä ja Ovi, vihreä 2022 Paviljongit
      • 03138522092894
      1
      deal
    • Blumfeldt Schirmherr 25HSQ -
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197546373.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233998706.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233998707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233998708.jpg?ts=1
      Blumfeldt Blumfeldt Schirmherr 25HSQ - Schirmherr 25HSQ - Schirmherr 25HSQ - jykevä, graniittinen aurinkovarjon jalka kiillotetulla pinnalla, pieni seisomapinta-ala (45 x 22 cm) - ihanteellinen terassille, parvekkeelle ja puutarhaan, varren sijainti jalan reunassa mahdollistaa asettamisen lähelle seinää, kiven ja metallin välinen laippakiinnitys ruostumattomasta teräksestä luo lisätukevuutta, kiillotettu, ruostumaton teräsvarsi aurinkovarjoille, joiden varren läpimitta 3,5- 4 cm, sivuttaiset kantokahvat mahdollistavat helpon siirtämisen (1)
      Blumfeldt Schirmherr 25HSQ -
      • 04260486159234
      1
    • vidaXL Juhlateltta 3x4 4-seinäinen valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230725998.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226647990.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226647991.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226647988.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226647989.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Juhlateltta 3x4 4-seinäinen valkoinen Juhlateltta 3x4 4-seinäinen valkoinen Juhlateltta 3x4 4-seinäinen valkoinen Juhlateltta on upea paikka perheen ja ystävien viihdyttämiseen ulkoilmajuhlissa ja illanvietoissa. Puutarhateltta on valmistettu UV-säteiltä suojaavasta ja vedenkestävästä polyeteenimateriaalista ja on siten erittäin käytännöllinen ulkokäyttöön. Runko on tehty ruosteenkestävästä teräksestä, mikä tekee teltasta vakaan ja kestävän. Juhlateltassa on sivupaneelit, joissa kaikissa on koristeelliset ikkunat, ja yksi vetoketjullinen ovipaneeli. Teltta on helppo koota. HUOMIO: Tätä tuotetta ei tule K... (5)
      vidaXL Juhlateltta 3x4 4-seinäinen valkoinen
      • 08718475837428
      • 90334
      1
    • 4LivingCollection Eindhoven -paviljonki, 8-kulmainen, Ø 4,5 m, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151689474.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173718560.jpg?ts=1
      4LivingCollection 4LivingCollection Eindhoven -paviljonki, 8-kulmainen, Ø 4,5 m, valkoinen Eindhoven -paviljonki, 8-kulmainen, Ø 4,5 m, valkoinen Eindhoven -paviljonki, 8-kulmainen, Ø 4,5 m, valkoinen (1)
      4LivingCollection Eindhoven -paviljonki, 8-kulmainen, Ø 4,5 m, valkoinen
      • 06410412486561
      • 248656
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 188.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 188.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 188.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 198.90
    • info@vertaa.fi