x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fila Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • FILA Strap Track Jogging Pants black Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133546382.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117931565.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115971812.jpg
      FILA FILA Strap Track Jogging Pants black Koko L Strap Track Jogging Pants black Koko L Strap Track Jogging Pants black Koko L Strack Track Jogging Pants by FilaFeaturesElastic waist with drawcord (1)
      FILA Strap Track Jogging Pants black Koko L
      • 04044185564267
      1
      228.70 EUR
    • FILA Strap Track Jogging Pants black Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133546382.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117931565.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115971812.jpg
      FILA FILA Strap Track Jogging Pants black Koko XS Strap Track Jogging Pants black Koko XS Strap Track Jogging Pants black Koko XS Strack Track Jogging Pants by FilaFeaturesElastic waist with drawcord (1)
      FILA Strap Track Jogging Pants black Koko XS
      • 04044185564236
      1
      228.70 EUR
    • FILA Strap Track Jogging Pants black Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133546382.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117931565.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115971812.jpg
      FILA FILA Strap Track Jogging Pants black Koko S Strap Track Jogging Pants black Koko S Strap Track Jogging Pants black Koko S Strack Track Jogging Pants by FilaFeaturesElastic waist with drawcord (1)
      FILA Strap Track Jogging Pants black Koko S
      • 04044185564243
      1
      228.70 EUR
    • FILA Strap Track Jogging Pants black Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133546382.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117931565.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115971812.jpg
      FILA FILA Strap Track Jogging Pants black Koko M Strap Track Jogging Pants black Koko M Strap Track Jogging Pants black Koko M Strack Track Jogging Pants by FilaFeaturesElastic waist with drawcord (1)
      FILA Strap Track Jogging Pants black Koko M
      • 04044185564250
      1
      228.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • 2xu (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • Cube (cube)
      • CW-X (cw_x)
      • Dannecker (dannecker)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Happy Size (happy_size)
      • Harmony (harmony)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IXS (ixs)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kazane (kazane)
      • Kempa (kempa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic (magic)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Men Plus (men_plus)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Mizuno (mizuno)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Nikita (nikita)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • Numph (numph)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obsidian Entertainment (obsidian_entertainment)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Race Face (race_face)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reusch (reusch)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zine (zine)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 38€ (budget)
      • 38€ - 43€ (low)
      • 43€ - 54€ (medium)
      • > 54€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
      • Walking sports (walking_sports)
      • Yoga (yoga)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 7XL (7xl)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi