x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pullin Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Pullin Active Leggings white marble Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466180.jpg
      Pullin Pullin Active Leggings white marble Koko S Active Leggings white marble Koko S Active Leggings white marble Koko S The PULLIN Active Legging Pants are perfect for all your workouts. Done in stretch fabric, they sculpt and highlight your figure. Featuressnug-fitting and comfortable for a second-skin effectsuper stretchy and breathable materialsemi-high waist (1)
      Pullin Active Leggings white marble Koko S
      • 03661279848846
      1
      44.95 EUR
    • Pullin Active Leggings white marble Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466180.jpg
      Pullin Pullin Active Leggings white marble Koko M Active Leggings white marble Koko M Active Leggings white marble Koko M The PULLIN Active Legging Pants are perfect for all your workouts. Done in stretch fabric, they sculpt and highlight your figure. Featuressnug-fitting and comfortable for a second-skin effectsuper stretchy and breathable materialsemi-high waist (1)
      Pullin Active Leggings white marble Koko M
      • 03661279848853
      1
      44.95 EUR
    • Pullin Active Leggings white marble Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466180.jpg
      Pullin Pullin Active Leggings white marble Koko L Active Leggings white marble Koko L Active Leggings white marble Koko L The PULLIN Active Legging Pants are perfect for all your workouts. Done in stretch fabric, they sculpt and highlight your figure. Featuressnug-fitting and comfortable for a second-skin effectsuper stretchy and breathable materialsemi-high waist (1)
      Pullin Active Leggings white marble Koko L
      • 03661279848860
      1
      44.95 EUR
    • Pullin Active Leggings white marble Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466180.jpg
      Pullin Pullin Active Leggings white marble Koko XS Active Leggings white marble Koko XS Active Leggings white marble Koko XS The PULLIN Active Legging Pants are perfect for all your workouts. Done in stretch fabric, they sculpt and highlight your figure. Featuressnug-fitting and comfortable for a second-skin effectsuper stretchy and breathable materialsemi-high waist (1)
      Pullin Active Leggings white marble Koko XS
      • 03661279848839
      1
      44.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • 2xu (2xu)
      • 100% (100_)
      • Aclima (aclima)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Bikeunit (bikeunit)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bluegrass (bluegrass)
      • Bontrager (bontrager)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • Cube (cube)
      • CW-X (cw_x)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Evoc (evoc)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Kempa (kempa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Leatt (leatt)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic (magic)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Nikita (nikita)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obsidian Entertainment (obsidian_entertainment)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Patagonia (patagonia)
      • PCP Clothing (pcp_clothing)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Pullin (pullin)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Race Face (race_face)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reusch (reusch)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Triple2 (triple2)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 38€ (budget)
      • 38€ - 43€ (low)
      • 43€ - 54€ (medium)
      • > 54€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
      • Walking sports (walking_sports)
      • Yoga (yoga)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 4XL (4xl)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 6XL (6xl)
      • 7XL (7xl)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi