x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Reusch Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Reusch CS Shorts Hybrid, aikuisten maalivahdinshortsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148756629.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137437512.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92430838.jpg
      Reusch Reusch CS Shorts Hybrid, aikuisten maalivahdinshortsit CS Shorts Hybrid, aikuisten maalivahdinshortsit CS Shorts Hybrid, aikuisten maalivahdinshortsit Maalivahdin shortsit, trikoissa on neljässä kohtaa kevyt toppaus, erinomainen jousto sekä kosteudensiirto. Tuotetiedot: - Materiaali: Polyesteri, elastaani - Kosteudensiirto: Kyllä Muut yksityiskohdat: - Pysty- ja vaakasuora jousto (1)
      Reusch CS Shorts Hybrid, aikuisten maalivahdinshortsit
      • 04050205787912
      1
      54.80 EUR
    • Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140018729.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108701530.jpg
      Reusch Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit Maalivahdin shortsit, trikoissa on neljässä kohtaa toppaukset, erinomainen jousto sekä kosteudensiirto. Tuotetiedot: - Materiaali: Polyesteri, elastaani - Kosteudensiirto: Kyllä (1)
      Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit
      • 04050205787776
      1
      79.90 EUR
    • Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124002078.jpg
      Reusch Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit Maalivahdin shortsit, trikoissa on neljässä kohtaa toppaukset, erinomainen jousto sekä kosteudensiirto. Tuotetiedot: - Materiaali: Polyesteri, elastaani - Kosteudensiirto: Kyllä (1)
      Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit
      • 04050205787790
      • 3718530-700/XL
      1
      79.90 EUR
    • Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124002078.jpg
      Reusch Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit Maalivahdin shortsit, trikoissa on neljässä kohtaa toppaukset, erinomainen jousto sekä kosteudensiirto. Tuotetiedot: - Materiaali: Polyesteri, elastaani - Kosteudensiirto: Kyllä (1)
      Reusch CS Shorts Padded, aikuisten maalivahdinshortsit
      • 04050205787783
      • 3718530-700/L
      1
      79.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • 2xu (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • Cube (cube)
      • CW-X (cw_x)
      • Dannecker (dannecker)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • DUER (duer)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Happy Size (happy_size)
      • Harmony (harmony)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IXS (ixs)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kazane (kazane)
      • Kempa (kempa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic (magic)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Men Plus (men_plus)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Mizuno (mizuno)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Nikita (nikita)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obsidian Entertainment (obsidian_entertainment)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Race Face (race_face)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reusch (reusch)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zine (zine)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 38€ (budget)
      • 38€ - 43€ (low)
      • 43€ - 54€ (medium)
      • > 54€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
      • Walking sports (walking_sports)
      • Yoga (yoga)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 6XL (6xl)
      • 7XL (7xl)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi