x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    VidaXL Urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • VidaXL Miesten Puvun Housut Musta Koko 56
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96092538.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137487290.jpg
      VidaXL VidaXL Miesten Puvun Housut Musta Koko 56 Miesten Puvun Housut Musta Koko 56 Miesten Puvun Housut Musta Koko 56 Meidän slim-fit perus puvun housut ovat tärkeä osa jokaisen miehen puvustoa. Ne on helppo yhdistää paidan ja bleiserin kanssa viralliseen tilaisuuteen, niitä voidaan pitää myös rennommin, vaikka villapaidan kanssa. Housuissa on kaksi etutaskua sekä kaksi takataskua. Litteä etuosa vetoketjulla ja koukku-ja-tanko kiinnityksellä antaa niille puhtaan modernin tyylin. Koska ne on valmistettu laadukkaasta polyesteri/viskoosi sekoituksesta, meidän puvun housut ovat todella mukavat pitää ja helpot hu... (1)
      VidaXL Miesten Puvun Housut Musta Koko 56
      • 08718475963981
      1
      65.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Puma (puma)
      • Craft (craft)
      • Asics (asics)
      • 2xu (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • Cube (cube)
      • CW-X (cw_x)
      • Dannecker (dannecker)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • DUER (duer)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eivy (eivy)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Happy Size (happy_size)
      • Harmony (harmony)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IXS (ixs)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kazane (kazane)
      • Kempa (kempa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic (magic)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Millet (millet)
      • Minymo® (minymo_)
      • Mizuno (mizuno)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Nikita (nikita)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obsidian Entertainment (obsidian_entertainment)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • Only play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Race Face (race_face)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reusch (reusch)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volcom (volcom)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zine (zine)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 38€ (budget)
      • 38€ - 43€ (low)
      • 43€ - 54€ (medium)
      • > 54€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Tennis (tennis)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
      • Walking sports (walking_sports)
      • Yoga (yoga)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 6XL (6xl)
      • 7XL (7xl)
      • 80 (80)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi