x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Altra Lone Peak 6 Kengät Miehet, oranssi US 10 | EU 44 2022 Polkujuoksukengät

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Altra Lone Peak 6 Kengät Miehet, oranssi US 10 | EU 44 2022 Polkujuoksukengät
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Altra Lone Peak 6 Kengät Miehet, oranssi US 10 | EU 44 2022 Polkujuoksukengät
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Altra Lone Peak 6 Kengät Miehet, oranssi US 10 | EU 44 2022 Polkujuoksukengät
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214184641.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230018396.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230018488.jpg?ts=1
Altra Altra Lone Peak 6 Kengät Miehet, oranssi US 10 | EU 44 2022 Polkujuoksukengät Lone Peak 6 Kengät Miehet, oranssi US 10 | EU 44 2022 Polkujuoksukengät Lone Peak 6 Kengät Miehet, oranssi US 10 | EU 44 2022 Polkujuoksukengät Ensiluokkainen Polkukengät Altra M Lone Peak 6 al0a547l880 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
  • 00193395952204
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Oranssi
    • Materiaalit: Synteettinen, Verkko, Tekstiili
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 44
    • Sukupuoli: Miehet
  • 139.50 139.50 EUR 1
    1
    • Top4Running.fi Top4Running.fi
      Ensiluokkainen Polkukengät Altra M Lone Peak 6 al0a547l880 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonra...139.50, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • SCOTT Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186008231.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186008238.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe Scott Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe ovat treenikengät juoksuun. Sopii naisille. (1)
      SCOTT Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe
      • 07615523061419
      1
      deal
    • Asics Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175835117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187576204.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212881531.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 (1)
      Asics Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37
      • 04550153675625
      1
    • Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183107303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183247899.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kesä; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Matala (droppi < 5mm); Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 27 mm; Droppi: 5 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: EVA outsole; Välipohja: PROFLY midsole; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Mitat: Paino pareittain: 384 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; ... (1)
      Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät
      • 00194715341692
      2
      deal
    • Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183107303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183247899.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kesä; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Matala (droppi < 5mm); Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 27 mm; Droppi: 5 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: EVA outsole; Välipohja: PROFLY midsole; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Mitat: Paino pareittain: 384 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; ... (1)
      Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät
      • 00194715341609
      2
      deal
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 38 (38)
      • 39.5 (39_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 149.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 142.50
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 142.50
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 142.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 142.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 142.50
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 139.60
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 136.80
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 134.10
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 134.10
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 131.40
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 142.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 142.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 142.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 142.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 142.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 142.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 142.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 150.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 142.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 147.89
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 126.89
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 139.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.89
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 147.89
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 140.89
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 139.89
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 139.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 132.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 132.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 132.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 132.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 132.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 132.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 132.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 122.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 122.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 122.89
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 122.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 122.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 122.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 124.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 124.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 124.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 124.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 124.89
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 124.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 124.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 142.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 129.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 129.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.80
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 108.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 117.89
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 117.89
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 142.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 142.50
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 139.60
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 136.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 134.10
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 131.40
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 139.50
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 142.30
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 139.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 139.50
    • info@vertaa.fi