x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Asics Juoksukengät 'Cumulus'

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Asics Juoksukengät 'Cumulus'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Asics Juoksukengät 'Cumulus'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Asics Juoksukengät 'Cumulus'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/201366020.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200906935.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212880149.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205434939.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206755732.jpg?ts=1
Asics Asics Juoksukengät 'Cumulus' Juoksukengät 'Cumulus' Juoksukengät 'Cumulus' Vedenpitävät ja mukavat juoksukengät, jotka ovat mukavat ja vaimentavat hyvin. Heijastavat yksityiskohdat. Kestävät ja vakaat. Droppi: 10 mm. Paino: 257 g. Gel-Cumulus 23 G-Tx W -kengät on valmistettu GORE-TEX -tekniikalla. Päällinen on verkkomateriaalia, mikä varmistaa, että jalkasi pysyvät kuivina ja mukavina. Välipohjan yläosassa on 3D SPACE CONSTRUCTION-rakenne. Tämä tekniikka toteutetaan strategisesti sijoitettujen "pilarien" avulla, jotta voit juoksijana kokea enemmän kompressiota tiety... (1)
  • 04550330348335
5
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Gore-Tex, Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 37
    • Sukupuoli: Naiset
  • 96.00 159.90 EUR 5
    5
    • Top4Running.fi Top4Running.fi
      Ensiluokkainen Juoksukengät Asics GEL-CUMULUS 23 G-TX 1012b105-020 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja m...96.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4Football.fi Top4Football.fi
      Koodi 1012b105-020 - Koko 37 EU | 4 UK | 6 US | 23 CM.105.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Kengän kärki: Pyöreä kärki; Pohjatyyppi: Joustourat; Materiaali: Mesh; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Logoprintti; Design: 7-reikä...
      135.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • XXL XXL
      Vedenpitävät ja mukavat juoksukengät, jotka ovat mukavat ja vaimentavat hyvin. Heijastavat yksityiskohdat. Kestävät ja vakaat. Droppi: 10...159.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Asics Women's Gel-Cumulus 23 Gore-Tex ovat treenikengät juoksuun. Sopii naisille.159.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227874896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152117344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197559784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197559782.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197559780.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 (1)
      Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35
      • 04062053387770
      1
    • Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530863.jpg?ts=1
      Oakley Apparel Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40 (1)
      Oakley Apparel Super Coil 2.0 Flip Flops Harmaa EU 40
      • 00888896855382
      1
    • Reebok Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165095248.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229356087.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35 Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35 Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35 (1)
      Reebok Royal Complete Clean 2 Velcro Valkoinen EU 35
      • 04061624504110
      1
    • Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229356435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152119321.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197561857.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197561856.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197561852.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2 Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2 Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2 (1)
      Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 1/2
      • 04062053364986
      1
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 50.5 (50_5)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 133.30
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 130.60
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 128.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 128.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 125.40
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 122.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 120.40
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 118.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 115.60
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 113.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 113.30
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 128.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 130.60
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 130.60
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 130.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 130.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 130.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 130.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 130.60
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 130.60
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 135.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 136.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 136.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 95.20
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 95.20
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 95.20
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 95.20
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 95.20
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 107.60
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 107.60
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 107.60
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 107.60
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 107.60
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 103.30
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 101.20
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 99.20
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.20
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 97.20
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 94.10
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 94.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 94.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 94.50
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 96.00
    • info@vertaa.fi