x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Asics Gel-Pulse 13 G-TX Kengät Miehet, musta US 11,5 | EU 46 Maantiejuoksukengät

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Asics Gel-Pulse 13 G-TX Kengät Miehet, musta US 11,5 | EU 46 Maantiejuoksukengät
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Asics Gel-Pulse 13 G-TX Kengät Miehet, musta US 11,5 | EU 46 Maantiejuoksukengät
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Asics Gel-Pulse 13 G-TX Kengät Miehet, musta US 11,5 | EU 46 Maantiejuoksukengät
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/190609855.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204059657.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212867742.jpg?ts=1
Asics Asics Gel-Pulse 13 G-TX Kengät Miehet, musta US 11,5 | EU 46 Maantiejuoksukengät Gel-Pulse 13 G-TX Kengät Miehet, musta US 11,5 | EU 46 Maantiejuoksukengät Gel-Pulse 13 G-TX Kengät Miehet, musta US 11,5 | EU 46 Maantiejuoksukengät Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Tieto valmistajalta puuttuu; Ominaisuudet: vedenpitävä; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko, synteettinen; Pintamateriaali: Jacquard-Mesh; Kalvontyyppi: Gore-Tex; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Välipohja: AMPLIFOAM damping technology; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantavahvistus/-suoja; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: GEL technology cushioning provides shock absorption, Improved step efficiency through GUIDANCE LINE technology (1)
  • 04550330335830
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Synteettinen, Gore-Tex, Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 46, 38, 43.5
    • Sukupuoli: Miehet, Unisex
  • 83.80 96.39 EUR 2
    2
    • Outnorth Outnorth
      Asics Men's Gel-Pulse 13 G-TX ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille.
      83.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Runnerinn.com/fi Runnerinn.com/fi
      96.39, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221082769.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173795128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236446775.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: keskitaso (droppi 6-8 mm); Droppi: 6 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohja: Pohjan tyyppi: Vibram; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Mitat: Paino pareittain: 480 g; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: for fast and technical tours, Adaptive Fit System, Alpine Rocker (1)
      Dynafit Ultra 100 Trail Running Shoes Valkoinen,Musta EU 41 Mies
      • 04053866277174
      4
    • Saucony Guide 14 M, miesten juoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181791249.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173949463.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206750720.jpg?ts=1
      Saucony Saucony Guide 14 M, miesten juoksukengät Guide 14 M, miesten juoksukengät Guide 14 M, miesten juoksukengät Vakaat ja mukavat juoksukengät, jotka sopivat parhaiten juoksijoille, jotka ylipronotoivat. Sopivat useisiin tarkoituksiin. Hengittävä verkkopäällinen. Droppi: 8 mm. Paino: 298 g. Sauconyn Guide 14 W -kenkien sekä yläpohjan että välipohjan PWRRUN+-materiaalin ansiosta kenkä saa maksimaalisen vaimennuksen ja energian talteenoton koko juoksun ajan. Kengissä on dynaaminen TPU-tuki kengän sisäpuolella. Tämä tekee kengästä erityisen sopivan ylipronotoiville juoksijoille, vaikka se sopii myös neutraaleille juoksijoille. Päällinen saumatonta ja hengittävää verkkoa, joka saa kengän istumamaan paremmin jalkaan. Tämä materiaali tarjoaa erityisen hyvän ilmanvaihdon, joka pitää jalat kuivina ja mukavina koko juoksulenkin ajan. Kengän ulkopohja on ohuempi kuin aiemmissa versioissa, mutta se ei ole vähemmän kestävä. Tämä on tehty siksi, että iskunvaimennusmateriaalille olisi enemmän tilaa vaarantamatta kengän kokonaispainoa. Kestävä XT900-kumiulkopohja (1)
      Saucony Guide 14 M, miesten juoksukengät
      • 00194713919220
      1
    • Adidas Terrex Speed Ultra Trail Running Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185992559.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187644345.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185992560.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212882239.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175025670.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Terrex Speed Ultra Trail Running Shoes Terrex Speed Ultra Trail Running Shoes Terrex Speed Ultra Trail Running Shoes (1)
      Adidas Terrex Speed Ultra Trail Running Shoes
      • 04064037230836
      1
    • Adidas Terrex Speed Flow Trail Running Shoes Musta EU 40 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185974885.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Terrex Speed Flow Trail Running Shoes Musta EU 40 Nainen Terrex Speed Flow Trail Running Shoes Musta EU 40 Nainen Terrex Speed Flow Trail Running Shoes Musta EU 40 Nainen (1)
      Adidas Terrex Speed Flow Trail Running Shoes Musta EU 40 Nainen
      • 04064036922558
      1
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 35 (35)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 82.30
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 83.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 114.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 84.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 84.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 84.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 83.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 84.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 84.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 105.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 102.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 102.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 84.45
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 82.30
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 83.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 82.30
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 82.30
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 82.30
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 79.10
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 79.10
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 85.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 85.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 85.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 85.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 85.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 86.35
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 84.85
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 83.35
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 83.35
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 81.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 81.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 81.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 82.30
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 79.10
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 79.10
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 84.45
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 81.45
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 81.45
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 81.45
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 81.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 81.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 81.45
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 81.45
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 82.30
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 82.30
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 79.10
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 79.10
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 86.35
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 84.85
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 83.35
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 81.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 81.85
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 80.45
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 80.45
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 79.05
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 79.05
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 79.05
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 82.30
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 80.70
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 79.10
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 79.10
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 79.10
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 88.20
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 86.40
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 88.05
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 86.45
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 83.45
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 83.45
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 83.45
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 83.45
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 96.39
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 96.39
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 96.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 96.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 96.39
    • info@vertaa.fi