x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Benlee Juoksukengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Benlee Nyrkkeilysaappaat Benlee Jabs, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530899.jpg?ts=1
      Benlee Benlee Nyrkkeilysaappaat Benlee Jabs, musta Nyrkkeilysaappaat Benlee Jabs, musta Nyrkkeilysaappaat Benlee Jabs, musta (1)
      Benlee Nyrkkeilysaappaat Benlee Jabs, musta
      • 04250818849643
      2
      59.99 EUR
    • Benlee Linwood Trainers Valkoinen EU 41 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225528878.jpg?ts=1
      Benlee Benlee Linwood Trainers Valkoinen EU 41 Mies Linwood Trainers Valkoinen EU 41 Mies Linwood Trainers Valkoinen EU 41 Mies (1)
      Benlee Linwood Trainers Valkoinen EU 41 Mies
      • 04250819115167
      1
      53.39 EUR
    • Benlee Linwood Trainers Musta EU 39 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225531151.jpg?ts=1
      Benlee Benlee Linwood Trainers Musta EU 39 Mies Linwood Trainers Musta EU 39 Mies Linwood Trainers Musta EU 39 Mies (1)
      Benlee Linwood Trainers Musta EU 39 Mies
      • 04250819115136
      1
      53.39 EUR
    • Benlee Linwood Trainers Valkoinen EU 40 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225528878.jpg?ts=1
      Benlee Benlee Linwood Trainers Valkoinen EU 40 Mies Linwood Trainers Valkoinen EU 40 Mies Linwood Trainers Valkoinen EU 40 Mies (1)
      Benlee Linwood Trainers Valkoinen EU 40 Mies
      • 04250819115068
      1
      53.39 EUR
    • Benlee Linwood Trainers Musta EU 40 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225531151.jpg?ts=1
      Benlee Benlee Linwood Trainers Musta EU 40 Mies Linwood Trainers Musta EU 40 Mies Linwood Trainers Musta EU 40 Mies (1)
      Benlee Linwood Trainers Musta EU 40 Mies
      • 04250819115150
      1
      53.39 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 41 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 41 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 41 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 41 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 41 Mies
      • 04250206795576
      1
      65.89 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 39 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 39 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 39 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 39 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 39 Mies
      • 04250206795552
      1
      65.89 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 46 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 46 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 46 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 46 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 46 Mies
      • 04250206795620
      1
      65.89 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 40 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 40 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 40 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 40 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 40 Mies
      • 04250206795569
      1
      65.89 EUR
    • Benlee Junction Boxing Shoes Musta EU 40 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225540477.jpg?ts=1
      Benlee Benlee Junction Boxing Shoes Musta EU 40 Mies Junction Boxing Shoes Musta EU 40 Mies Junction Boxing Shoes Musta EU 40 Mies (1)
      Benlee Junction Boxing Shoes Musta EU 40 Mies
      • 04251522336566
      1
      104.89 EUR
    • Benlee Linwood Trainers Musta EU 41 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225531151.jpg?ts=1
      Benlee Benlee Linwood Trainers Musta EU 41 Mies Linwood Trainers Musta EU 41 Mies Linwood Trainers Musta EU 41 Mies (1)
      Benlee Linwood Trainers Musta EU 41 Mies
      • 04250819115044
      1
      53.39 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 42 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 42 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 42 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 42 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 42 Mies
      • 04250206795583
      1
      65.89 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 35 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 35 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 35 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 35 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 35 Mies
      • 04250206795514
      1
      65.89 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 47 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 47 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 47 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 47 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 47 Mies
      • 04250206795637
      1
      65.89 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 37 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 37 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 37 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 37 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 37 Mies
      • 04250206795538
      1
      65.89 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 36 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 36 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 36 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 36 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 36 Mies
      • 04250206795521
      1
      65.89 EUR
    • Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 34 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225530827.jpg?ts=1
      Benlee Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 34 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 34 Mies The Rock Boxing Shoes Musta EU 34 Mies (1)
      Benlee The Rock Boxing Shoes Musta EU 34 Mies
      • 04250206795507
      1
      65.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Icebug DEFAULT
        • icebug
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Under Armour DEFAULT
        • under_armour
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Hoka One One DEFAULT
        • hoka_one_one
      • Nastakengät DEFAULT
        • kylla_
      • Metsä/Maasto DEFAULT
        • metsa_maasto
      • Piikkarit DEFAULT
        • yleisurheilu
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Polkujuoksukengät DEFAULT
        • polkujuoksu
      • Leveä lesti DEFAULT
        • levea_
      • Paljasjalkajuoksu DEFAULT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 80 € (budget)
      • 80 € - 110 € (price_2)
      • 110 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Asics (asics)
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Icebug (icebug)
      • Saucony (saucony)
      • New Balance (new_balance)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Under Armour (under_armour)
      • 361° (361_)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Baffin (baffin)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Boreal (boreal)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Brooks (brooks)
      • Cep (cep)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Desigual (desigual)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dynafit (dynafit)
      • Everlast (everlast)
      • FILA (fila)
      • Flexfit (flexfit)
      • Garmin (garmin)
      • Garmont (garmont)
      • Halti (halti)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperice (hyperice)
      • IQ (iq)
      • Joma (joma)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • Kelme (kelme)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Nathan (nathan)
      • Norda (norda)
      • Northwave (northwave)
      • Nvii (nvii)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Oriocx (oriocx)
      • Paredes (paredes)
      • Puma (puma)
      • Raidlight (raidlight)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reebok (reebok)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • S/LAB (s_lab)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnica (tecnica)
      • The North Face (the_north_face)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Trespass (trespass)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • VJ (vj)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Zapatos Flamenca (zapatos_flamenca)
      • Zoot (zoot)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Nude (nude)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 1/3 (44_1_3)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45 3/4 (45_3_4)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46 3/4 (46_3_4)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 50.5 (50_5)
      • 51 (51)
      • 51.5 (51_5)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Juoksu (juoksu)
      • Piikkarit (Yleisurheilu) (yleisurheilu)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Galaxy (adidas_galaxy)
      • Adidas Galaxy 5 (adidas_galaxy_5)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Pharrell (adidas_pharrell)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Solar Boost (adidas_solar_boost)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Asics Gel-Cumulus (asics_gel_cumulus)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Excite 6 (asics_gel_excite_6)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Lyte III (asics_gel_lyte_iii)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Asics Gel-Pulse 12 (asics_gel_pulse_12)
      • Asics Gel-Quantum 90 (asics_gel_quantum_90)
      • Asics Gel-Quantum 180 (asics_gel_quantum_180)
      • Asics Gel-Quantum 360 (asics_gel_quantum_360)
      • Asics Gel-Venture 6 (asics_gel_venture_6)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics GT-4000 (asics_gt_4000)
      • Asics Hyper MD (asics_hyper_md)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Garmin Vivofit (garmin_vivofit)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Icebug NewRun (icebug_newrun)
      • Inov-8 F-Lite (inov_8_f_lite)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Oroc (inov_8_oroc)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New Balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New balance Summit (new_balance_summit)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Puma EvoSpeed (puma_evospeed)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Reebok Flexweave run (reebok_flexweave_run)
      • Reebok Lifter (reebok_lifter)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon Sense Pro (salomon_sense_pro)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Echelon (saucony_echelon)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Omni (saucony_omni)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Nastakengät (nastakenga_t):
      • Nastakengät (kylla_)
      • Ilman nastoja (ei)
    • Juoksualusta (juoksualusta):
      • Metsä/Maasto (metsa_maasto)
      • Lumi/Jää (lumi)
      • Asfaltti (asfaltti)
    • Lestin leveys (lestin_leveys):
      • Leveä (levea_)
      • Normaali (normaali)
    • Paljasjalkakengät (paljasjalkakenga_t):
      • Kyllä (kylla_)
    • Askellus/pronaatio (askellus_pronaatio):
      • alipronaatio (alipronaatio)
      • Neutraali (neutraali)
      • Pronaatio (pronaatio)
      • ylipronaatio (ylipronaatio)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Heijastimet (heijastimet)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Kevyet kengät (kevyet_kenga_t)
      • Leveä lesti (levea_lesti)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Droppi (droppi):
      • Ei droppia (ei_droppia)
      • Matala (matala)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Korkea (korkea)
    • Droppi (mm) (droppi_mm_):
      • 0 mm (droppi_mm__0.0)
      • 3 mm (droppi_mm__3.0)
      • 3,5 mm (droppi_mm__3.5)
      • 4 mm (droppi_mm__4.0)
      • 5 mm (droppi_mm__5.0)
      • 6 mm (droppi_mm__6.0)
      • 8 mm (droppi_mm__8.0)
      • 9 mm (droppi_mm__9.0)
      • 10 mm (droppi_mm__10.0)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi