x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Adidas Terrex Two

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Adidas Terrex Two Parley Trail Running Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163747372.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159217479.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158095528.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158095534.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158095532.jpg
      Adidas Adidas Terrex Two Parley Trail Running Shoes Terrex Two Parley Trail Running Shoes Terrex Two Parley Trail Running Shoes Explore more in the TERREX TWO Parley, which has a Primeknit sock-like upper featuring Parley Ocean Plastic up-cycled waste, intercepted on remote islands, beaches, coastal communities and shorelines, preventing it from polluting our oceans. Designed for long-distance comfort and stability on grassy and gravelly trails, with a lightweight EVA midsole and a Continental Rubber outsole. (1)
      Adidas Terrex Two Parley Trail Running Shoes
      • 04062059094368
      1
      most_sold
      160.00 EUR
    • Adidas Terrex Two Ultra Parley Trail Running Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161206505.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153501003.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157919472.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157919467.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157919471.jpg
      Adidas Adidas Terrex Two Ultra Parley Trail Running Shoes Terrex Two Ultra Parley Trail Running Shoes Terrex Two Ultra Parley Trail Running Shoes Explore more in the new TERREX TWO Ultra Parley designed to keep you comfortable on the trail, no matter the distance. The flexible upper features Parley Ocean Plastic up-cycled plastic waste, intercepted on remote islands, beaches, coastal communities, and shorelines, preventing it from polluting our oceans. And with full-length Boost cushioning and a Continental Rubber outsole for serious grip, it's time to hit the trail. (1)
      Adidas Terrex Two Ultra Parley Trail Running Shoes
      • 04062053193005
      • EE8964/6.5
      • EE8964-590
      1
      200.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Icebug DEFAULT
        • icebug
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Nastakengät DEFAULT
        • kylla_
      • Metsä/Maasto DEFAULT
        • metsa_maasto
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Leveä lesti DEFAULT
        • levea_
      • Paljasjalkajuoksu DEFAULT
        • kylla_
    • Merkki (brand):
      • Asics (asics)
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Icebug (icebug)
      • Saucony (saucony)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dynafit (dynafit)
      • Exani (exani)
      • FILA (fila)
      • Hoka (hoka)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Kamik (kamik)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Mammut (mammut)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • Nvii (nvii)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • The North Face (the_north_face)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Zoot (zoot)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45 3/4 (45_3_4)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
      • 53 (53)
      • 53 1/3 (53_1_3)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
    • Sukupuoli (sukupuoli):
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Galaxy (adidas_galaxy)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Exalt 5 (asics_gel_exalt_5)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 7 (asics_gel_fujitrabuco_7)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Evo (hoka_one_one_evo)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Icebug Detour (icebug_detour)
      • Icebug NewRun (icebug_newrun)
      • Icebug Oribi2 (icebug_oribi2)
      • Icebug Pytho4 (icebug_pytho4)
      • Icebug Rover (icebug_rover)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • La Sportiva Genius (la_sportiva_genius)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Joyride Run 2 (nike_joyride_run_2)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Salomon S/LAB Sense (salomon_s_lab_sense)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon Sense Pro (salomon_sense_pro)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Under Armour Threadborne (under_armour_threadborne)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Nastakengät (nastakenga_t):
      • Nastakengät (kylla_)
      • Ilman nastoja (ei)
    • Juoksualusta (juoksualusta):
      • Metsä/Maasto (metsa_maasto)
      • Lumi/Jää (lumi)
      • Asfaltti (asfaltti)
    • Lestin leveys (lestin_leveys):
      • Leveä (levea_)
      • Normaali (normaali)
    • Paljasjalkakengät (paljasjalkakenga_t):
      • Kyllä (kylla_)
    • Askellus/pronaatio (askellus_pronaatio):
      • Neutraali (neutraali)
      • Pronaatio (pronaatio)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Kevyet kengät (kevyet_kenga_t)
      • Kierrätysmateriaalia (kierra_tysmateriaalia)
      • Leveä lesti (levea_lesti)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Droppi (droppi):
      • Ei droppia (ei_droppia)
      • Matala (matala)
      • Korkea (korkea)
    • Droppi (mm) (droppi_mm_):
      • 0 mm (droppi_mm__0.0)
      • 4 mm (droppi_mm__4.0)
      • 8 mm (droppi_mm__8.0)
      • 9 mm (droppi_mm__9.0)
      • 10 mm (droppi_mm__10.0)
      • 11 mm (droppi_mm__11.0)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi