x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Asics Gel-Cumulus Juoksukengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Asics Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Sininen EU 40 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225089041.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Sininen EU 40 1/2 Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Sininen EU 40 1/2 Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Sininen EU 40 1/2 (1)
      Asics Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Sininen EU 40 1/2
      • 04550153640135
      1
      most_sold
      95.39 EUR
    • Asics Gel Cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175835117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187576204.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212881531.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel Cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 Gel Cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 Gel Cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 (1)
      Asics Gel Cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37
      • 04550153675625
      1
      97.89 EUR
    • Asics Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Musta EU 42
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222589131.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Musta EU 42 Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Musta EU 42 Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Musta EU 42 (1)
      Asics Gel Cumulus 22 Mk Running Shoes Musta EU 42
      • 04550153678985
      1
      116.39 EUR
    • Asics Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 46 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172130906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187576514.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171489172.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206749684.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183638430.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 46 1/2 Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 46 1/2 Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 46 1/2 (1)
      Asics Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 46 1/2
      • 04550329337289
      1
      110.89 EUR
    • Asics Gel Cumulus 21 Running Shoes Musta EU 36
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187588923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143691782.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel Cumulus 21 Running Shoes Musta EU 36 Gel Cumulus 21 Running Shoes Musta EU 36 Gel Cumulus 21 Running Shoes Musta EU 36 (1)
      Asics Gel Cumulus 21 Running Shoes Musta EU 36
      • 04550215005674
      1
      96.89 EUR
    • Asics Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 50 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224109844.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206747886.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 50 1/2 Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 50 1/2 Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 50 1/2 (1)
      Asics Gel Cumulus 22 Running Shoes Musta EU 50 1/2
      • 04550153598986
      1
      97.89 EUR
    • Asics Gel Cumulus 21 Gs Running Shoes Sininen EU 35 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150813779.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel Cumulus 21 Gs Running Shoes Sininen EU 35 1/2 Gel Cumulus 21 Gs Running Shoes Sininen EU 35 1/2 Gel Cumulus 21 Gs Running Shoes Sininen EU 35 1/2 (1)
      Asics Gel Cumulus 21 Gs Running Shoes Sininen EU 35 1/2
      • 04550215748922
      1
      106.16 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Icebug DEFAULT
        • icebug
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Under Armour DEFAULT
        • under_armour
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Hoka One One DEFAULT
        • hoka_one_one
      • Metsä/Maasto DEFAULT
        • metsa_maasto
      • Piikkarit DEFAULT
        • yleisurheilu
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Polkujuoksukengät DEFAULT
        • polkujuoksu
      • Leveä lesti DEFAULT
        • levea_
      • Paljasjalkajuoksu DEFAULT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 80 € (budget)
      • 80 € - 110 € (price_2)
      • 110 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Asics (asics)
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Icebug (icebug)
      • Saucony (saucony)
      • New Balance (new_balance)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Under Armour (under_armour)
      • 361° (361_)
      • Adidas By Stella Mccartney (adidas_by_stella_mccartney)
      • Altra (altra)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Baffin (baffin)
      • Bagheera (bagheera)
      • Big star (big_star)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Boreal (boreal)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Brooks (brooks)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dynafit (dynafit)
      • Garmont (garmont)
      • Halti (halti)
      • Happy Dance (happy_dance)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperice (hyperice)
      • Joma (joma)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • Kelme (kelme)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee cooper (lee_cooper)
      • Liiteguard (liiteguard)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Nathan (nathan)
      • Newton (newton)
      • Northwave (northwave)
      • Nvii (nvii)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Oriocx (oriocx)
      • Polecat (polecat)
      • Puma (puma)
      • Purelime (purelime)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reebok (reebok)
      • Rogelli (rogelli)
      • S/LAB (s_lab)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • Spalding (spalding)
      • Superdry (superdry)
      • Sweyd (sweyd)
      • The North Face (the_north_face)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • UYN (uyn)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • VJ (vj)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Zapatos Flamenca (zapatos_flamenca)
      • Zoot (zoot)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Nude (nude)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 1/3 (44_1_3)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45 3/4 (45_3_4)
      • 45,5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46 3/4 (46_3_4)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 50.5 (50_5)
      • 51 (51)
      • 51.5 (51_5)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Juoksu (juoksu)
      • Piikkarit (Yleisurheilu) (yleisurheilu)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Galaxy (adidas_galaxy)
      • Adidas Galaxy 5 (adidas_galaxy_5)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Pharrell (adidas_pharrell)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Solar Boost (adidas_solar_boost)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Asics Dynaflyte 2 (asics_dynaflyte_2)
      • Asics Gecko XT (asics_gecko_xt)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Asics Gel-Cumulus (asics_gel_cumulus)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kayano Trainer (asics_gel_kayano_trainer)
      • Asics Gel-Lyte III (asics_gel_lyte_iii)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Noosa Tri 11 (asics_gel_noosa_tri_11)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Asics Gel-Pulse 12 (asics_gel_pulse_12)
      • Asics Gel-Quantum 360 (asics_gel_quantum_360)
      • Asics Gel-Venture 6 (asics_gel_venture_6)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics GT-4000 (asics_gt_4000)
      • Asics Hyper MD (asics_hyper_md)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Noosa GS (asics_noosa_gs)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Icebug NewRun (icebug_newrun)
      • Inov-8 F-Lite (inov_8_f_lite)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Oroc (inov_8_oroc)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roadclaw (inov_8_roadclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Rider 22 (mizuno_wave_rider_22)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New Balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New balance Summit (new_balance_summit)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Air VaporMax (nike_air_vapormax)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Huarache Run (nike_huarache_run)
      • Nike Joyride Run 2 (nike_joyride_run_2)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike ROSHE (nike_roshe)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Strike (nike_zoom_strike)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Salomon S/LAB Sense (salomon_s_lab_sense)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon S/LAB XA (salomon_s_lab_xa)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Echelon (saucony_echelon)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Omni (saucony_omni)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Phantom (under_armour_hovr_phantom)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Nastakengät (nastakenga_t):
      • Ilman nastoja (ei)
    • Juoksualusta (juoksualusta):
      • Metsä/Maasto (metsa_maasto)
      • Lumi/Jää (lumi)
      • Asfaltti (asfaltti)
    • Lestin leveys (lestin_leveys):
      • Leveä (levea_)
      • Normaali (normaali)
    • Paljasjalkakengät (paljasjalkakenga_t):
      • Kyllä (kylla_)
    • Askellus/pronaatio (askellus_pronaatio):
      • alipronaatio (alipronaatio)
      • Neutraali (neutraali)
      • ylipronaatio (ylipronaatio)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Heijastimet (heijastimet)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Kevyet kengät (kevyet_kenga_t)
      • Leveä lesti (levea_lesti)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Droppi (droppi):
      • Ei droppia (ei_droppia)
      • Matala (matala)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Korkea (korkea)
    • Droppi (mm) (droppi_mm_):
      • 0 mm (droppi_mm__0.0)
      • 4 mm (droppi_mm__4.0)
      • 5 mm (droppi_mm__5.0)
      • 6 mm (droppi_mm__6.0)
      • 8 mm (droppi_mm__8.0)
      • 9 mm (droppi_mm__9.0)
      • 10 mm (droppi_mm__10.0)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi