x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Asics Gel Kayano

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Asics Gel-Cumulus 22 Tokyo Kengät Miehet, punainen/musta 2021 US 9 | EU 42,5 Maantiejuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170991010.jpg
      Asics Asics Gel-Cumulus 22 Tokyo Kengät Miehet, punainen/musta 2021 US 9 | EU 42,5 Maantiejuoksukengät Gel-Cumulus 22 Tokyo Kengät Miehet, punainen/musta 2021 US 9 | EU 42,5 Maantiejuoksukengät Gel-Cumulus 22 Tokyo Kengät Miehet, punainen/musta 2021 US 9 | EU 42,5 Maantiejuoksukengät Käyttötarkoitus: kilpailu, harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Jalkaterän asento: Pronaatio; Droppi: korkea (droppi > 9 mm); Droppi: 10 mm; Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohjan tyyppi: Kumi; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: DYNAMIC DUOMAX technology helps to reduce pronation, SPACE TRUSSTIC technology improves stability, GEL technology cushioning in the forefoot and rearfoot area, FLYTEFOAM propeller... (3)
      Asics Gel-Cumulus 22 Tokyo Kengät Miehet, punainen/musta 2021 US 9 | EU 42,5 Maantiejuoksukengät
      • 04550153698105
      2
      deal
      179.95 EUR
    • Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174877072.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174877081.jpg
      Asics Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät Pitkän matkan juoksuharjoituksiin sisäsyrjältä ylipronaatiotuetut kengät. Optimoitu iskunvaimennus, hyvä istuvuus ja geelityynyt kannassa ja päkiän alla. Droppi 10 mm. Paino 300 g. Ylipronatoivaan askellukseen Kayano 24 -juoksukengissä on pitkän matkan juoksuun asfaltilla ja kovilla hiekkateillä tarvittava iskunvaimennus. Hengittävässä verkkopäällisessä on useampaan suuntaan venyvä Fluid Fit-rakenne. Välipohjassa runsaasti vaimentavaa ja mukavuutta edistävää tekniikkaa kuten Flytefoam ja Supe... (3)
      Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät
      • 04549846666484
      1
      most_sold
      90.00 EUR
    • Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174877195.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174877196.jpg
      Asics Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät Pitkän matkan juoksuharjoituksiin sisäsyrjältä ylipronaatiotuetut kengät. Optimoitu iskunvaimennus, hyvä istuvuus ja geelityynyt kannassa ja päkiän alla. Droppi 10 mm. Paino 300 g. Ylipronatoivaan askellukseen Kayano 24 -juoksukengissä on pitkän matkan juoksuun asfaltilla ja kovilla hiekkateillä tarvittava iskunvaimennus. Hengittävässä verkkopäällisessä on useampaan suuntaan venyvä Fluid Fit-rakenne. Välipohjassa runsaasti vaimentavaa ja mukavuutta edistävää tekniikkaa kuten Flytefoam ja Supe... (1)
      Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät
      • 04549846665531
      1
      90.00 EUR
    • Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174877195.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174877196.jpg
      Asics Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät Pitkän matkan juoksuharjoituksiin sisäsyrjältä ylipronaatiotuetut kengät. Optimoitu iskunvaimennus, hyvä istuvuus ja geelityynyt kannassa ja päkiän alla. Droppi 10 mm. Paino 300 g. Ylipronatoivaan askellukseen Kayano 24 -juoksukengissä on pitkän matkan juoksuun asfaltilla ja kovilla hiekkateillä tarvittava iskunvaimennus. Hengittävässä verkkopäällisessä on useampaan suuntaan venyvä Fluid Fit-rakenne. Välipohjassa runsaasti vaimentavaa ja mukavuutta edistävää tekniikkaa kuten Flytefoam ja Supe... (1)
      Asics GEL-KAYANO 24 W, Naisten juoksukengät
      • 04549846665524
      1
      90.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Icebug DEFAULT
        • icebug
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Under Armour DEFAULT
        • under_armour
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Hoka One One DEFAULT
        • hoka_one_one
      • Nastakengät DEFAULT
        • kylla_
      • Metsä/Maasto DEFAULT
        • metsa_maasto
      • Piikkarit DEFAULT
        • yleisurheilu
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Polkujuoksukengät DEFAULT
        • polkujuoksu
      • Leveä lesti DEFAULT
        • levea_
      • Paljasjalkajuoksu DEFAULT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 90 € (budget)
      • 90 € - 120 € (price_2)
      • 120 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Asics (asics)
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Icebug (icebug)
      • Saucony (saucony)
      • New Balance (new_balance)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Under Armour (under_armour)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Boreal (boreal)
      • Brooks (brooks)
      • C.QP (c_qp)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dynafit (dynafit)
      • EzyShoes (ezyshoes)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • Newton (newton)
      • Northface (northface)
      • NRS (nrs)
      • Nvii (nvii)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • OOfos (oofos)
      • Polecat (polecat)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sweyd (sweyd)
      • The North Face (the_north_face)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Zoot (zoot)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45 2/3 (45_2_3)
      • 45 3/4 (45_3_4)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Juoksu (juoksu)
      • Piikkarit (Yleisurheilu) (yleisurheilu)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Forta (adidas_forta)
      • Adidas Galaxy (adidas_galaxy)
      • Adidas Galaxy 5 (adidas_galaxy_5)
      • Adidas Pharrell (adidas_pharrell)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Solar Boost (adidas_solar_boost)
      • Adidas Solar Glide (adidas_solar_glide)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel-Cumulus (asics_gel_cumulus)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 7 (asics_gel_fujitrabuco_7)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Pulse 12 (asics_gel_pulse_12)
      • Asics Gel-Quantum 90 (asics_gel_quantum_90)
      • Asics GT-4000 (asics_gt_4000)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Evo (hoka_one_one_evo)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Icebug NewRun (icebug_newrun)
      • Icebug Pytho4 (icebug_pytho4)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Oroc (inov_8_oroc)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roadclaw (inov_8_roadclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New Balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Salomon S/LAB Sense (salomon_s_lab_sense)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon S/LAB XA (salomon_s_lab_xa)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Speedspike (salomon_speedspike)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Phantom (under_armour_hovr_phantom)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Nastakengät (nastakenga_t):
      • Nastakengät (kylla_)
      • Ilman nastoja (ei)
    • Juoksualusta (juoksualusta):
      • Metsä/Maasto (metsa_maasto)
      • Lumi/Jää (lumi)
      • Asfaltti (asfaltti)
    • Lestin leveys (lestin_leveys):
      • Leveä (levea_)
      • Kapea (kapea)
    • Paljasjalkakengät (paljasjalkakenga_t):
      • Kyllä (kylla_)
    • Askellus/pronaatio (askellus_pronaatio):
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kevyet kengät (kevyet_kenga_t)
      • Leveä lesti (levea_lesti)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Droppi (droppi):
      • Ei droppia (ei_droppia)
      • Matala (matala)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Korkea (korkea)
    • Droppi (mm) (droppi_mm_):
      • 0 mm (droppi_mm__0.0)
      • 4 mm (droppi_mm__4.0)
      • 5 mm (droppi_mm__5.0)
      • 6 mm (droppi_mm__6.0)
      • 8 mm (droppi_mm__8.0)
      • 9 mm (droppi_mm__9.0)
      • 10 mm (droppi_mm__10.0)
      • 11 mm (droppi_mm__11.0)
      • 12 mm (droppi_mm__12.0)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi