x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mizuno Wave Shadow

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Mizuno Wave Shadow 3, naisten juoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155287050.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154238272.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157475415.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157784442.jpg
      Mizuno Mizuno Wave Shadow 3, naisten juoksukengät Wave Shadow 3, naisten juoksukengät Wave Shadow 3, naisten juoksukengät Kevyt ja hyvin istuva juoksukenkä, joka sopii erityisen hyvin lyhytkestoiseen nopeusharjoitteluun. Hyvä välipohjavaimennus ja hengittävyys. Mizuno Wave Shadow 3 on erittäin hyvä juoksukenkä erityisesti kokeneelle juoksuharrastajalle. Kenkä on kevyt ja tarjoaa hyvän juoksutuntuman. Malli sopii hyvin kaikkeen nopeusharjoitteluun, kovaan ja lyhytkestoiseen juoksuun sekä kisajuoksuun. Kantapäävaimennuksen tekninen Waveplate ulottuu kannasta hiukan pidemmälle jalkaholvia kohti kuin Mizunon muissa ... (1)
      Mizuno Wave Shadow 3, naisten juoksukengät
      • 05054698852118
      1
      most_sold
      70.00 EUR
    • Mizuno Wave Shadow 4 Shoes Men, reflex blue/white/diva pink UK 9 | EU 43 2020 Juoksukengät asfaltille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165966166.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169238424.jpg
      Mizuno Mizuno Wave Shadow 4 Shoes Men, reflex blue/white/diva pink UK 9 | EU 43 2020 Juoksukengät asfaltille Wave Shadow 4 Shoes Men, reflex blue/white/diva pink UK 9 | EU 43 2020 Juoksukengät asfaltille Wave Shadow 4 Shoes Men, reflex blue/white/diva pink UK 9 | EU 43 2020 Juoksukengät asfaltille Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksutyyli: neutraali; Droppi: Tieto valmistajalta puuttuu; Pintamateriaalin tyyppi: synteettinen, verkko; Vuorin tyyppi: tekstiili; Välipohja: Mizuno Enerzy and Wave foam; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Päkiä: muotoiltu pohja, irroitettava pohjallinen; Paino pareittain: 500 g; Kokotiedot: Normaalikokoinen; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Mizuno Enerzy provides damping and high energy return, The midfoot position of the Mizuno... (1)
      Mizuno Wave Shadow 4 Shoes Men, reflex blue/white/diva pink UK 9 | EU 43 2020 Juoksukengät asfaltille
      • 05054698926550
      • MIZ0005001000007
      1
      129.95 EUR
    • Mizuno Urheilukenkä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166665755.jpg
      Mizuno Mizuno Urheilukenkä Urheilukenkä Urheilukenkä Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nyöritys, 6-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää; Yksityiskohta: Air mesh, Vahvistettu kantapää; Ekstrat: Joustava pohja, Merkkilappuprintti (1)
      Mizuno Urheilukenkä
      • 05054698929643
      • MIZ0011001000004
      1
      deal
      135.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Icebug DEFAULT
        • icebug
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Nastakengät DEFAULT
        • kylla_
      • Metsä/Maasto DEFAULT
        • metsa_maasto
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Leveä lesti DEFAULT
        • levea_
      • Paljasjalkajuoksu DEFAULT
        • kylla_
    • Merkki (brand):
      • Asics (asics)
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Icebug (icebug)
      • Saucony (saucony)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dynafit (dynafit)
      • Exani (exani)
      • FILA (fila)
      • Hoka (hoka)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Mammut (mammut)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • Nvii (nvii)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Zoot (zoot)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45 3/4 (45_3_4)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
      • 53 (53)
      • 53 1/3 (53_1_3)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Juoksu (juoksu)
      • Piikkarit (Yleisurheilu) (yleisurheilu)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Galaxy (adidas_galaxy)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel-Cumulus 19 (asics_gel_cumulus_19)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Exalt 5 (asics_gel_exalt_5)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 7 (asics_gel_fujitrabuco_7)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Icebug Detour (icebug_detour)
      • Icebug NewRun (icebug_newrun)
      • Icebug Oribi3 (icebug_oribi3)
      • Icebug Pytho4 (icebug_pytho4)
      • Icebug Rover (icebug_rover)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • La Sportiva Genius (la_sportiva_genius)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Joyride Run 2 (nike_joyride_run_2)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Salomon S/LAB Sense (salomon_s_lab_sense)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon Sense Pro (salomon_sense_pro)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Under Armour Threadborne (under_armour_threadborne)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Nastakengät (nastakenga_t):
      • Nastakengät (kylla_)
      • Ilman nastoja (ei)
    • Juoksualusta (juoksualusta):
      • Metsä/Maasto (metsa_maasto)
      • Lumi/Jää (lumi)
      • Asfaltti (asfaltti)
    • Lestin leveys (lestin_leveys):
      • Leveä (levea_)
      • Normaali (normaali)
    • Paljasjalkakengät (paljasjalkakenga_t):
      • Kyllä (kylla_)
    • Askellus/pronaatio (askellus_pronaatio):
      • Neutraali (neutraali)
      • Pronaatio (pronaatio)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Kevyet kengät (kevyet_kenga_t)
      • Kierrätysmateriaalia (kierra_tysmateriaalia)
      • Leveä lesti (levea_lesti)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Droppi (droppi):
      • Ei droppia (ei_droppia)
      • Matala (matala)
      • Korkea (korkea)
    • Droppi (mm) (droppi_mm_):
      • 0 mm (droppi_mm__0.0)
      • 4 mm (droppi_mm__4.0)
      • 8 mm (droppi_mm__8.0)
      • 10 mm (droppi_mm__10.0)
      • 11 mm (droppi_mm__11.0)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi