x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nike Air Zoom Vomero

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 37 1/2 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150206556.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157000674.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151645562.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 37 1/2 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 37 1/2 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 37 1/2 Nainen (2)
      Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 37 1/2 Nainen
      • 00194274847482
      1
      109.49 EUR
    • Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 36 1/2 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248490119.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 36 1/2 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 36 1/2 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 36 1/2 Nainen (1)
      Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Musta EU 36 1/2 Nainen
      • 00888408132192
      1
      109.49 EUR
    • Nike Air Zoom Vomero 15 Running Shoes Musta EU 40 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187580655.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201414417.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212879747.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206754612.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Vomero 15 Running Shoes Musta EU 40 Nainen Air Zoom Vomero 15 Running Shoes Musta EU 40 Nainen Air Zoom Vomero 15 Running Shoes Musta EU 40 Nainen (1)
      Nike Air Zoom Vomero 15 Running Shoes Musta EU 40 Nainen
      • 00194497692210
      1
      108.39 EUR
    • Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251534774.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 Nainen (1)
      Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 Nainen
      • 00193154357639
      1
      121.09 EUR
    • Nike Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7698-601 koko 38 EU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236528378.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224835565.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224856234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248794509.jpg?ts=1
      Nike Nike Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7698-601 koko 38 EU Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7698-601 koko 38 EU Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7698-601 koko 38 EU Ensiluokkainen Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7698-601 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      Nike Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7698-601 koko 38 EU
      • 00195869009483
      1
      deal
      149.99 EUR
    • Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 1/2 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248306100.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 1/2 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 1/2 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 1/2 Nainen (1)
      Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Valkoinen EU 36 1/2 Nainen
      • 00193154357646
      1
      121.09 EUR
    • Nike Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7245-001 49,5 EU koko 49.5 EU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201424191.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222581867.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238278820.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212879365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238278819.jpg?ts=1
      Nike Nike Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7245-001 49,5 EU koko 49.5 EU Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7245-001 49,5 EU koko 49.5 EU Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7245-001 49,5 EU koko 49.5 EU Ensiluokkainen Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7245-001 49,5 EU parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      Nike Juoksukengät Nike Air Zoom Vomero 16 da7245-001 49,5 EU koko 49.5 EU
      • 00194958993597
      1
      deal
      149.99 EUR
    • Nike - Air Zoom Vomero 16 Road - Juoksukengät 14, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252872325.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258820083.jpg?ts=1
      Nike Nike - Air Zoom Vomero 16 Road - Juoksukengät 14, sininen - Air Zoom Vomero 16 Road - Juoksukengät 14, sininen - Air Zoom Vomero 16 Road - Juoksukengät 14, sininen Nike Air Zoom Vomero 16 Road Juoksukengät: Väri: Sininen; Koko: 14; Käyttötarkoitus: Juoksu, Fitness; Lisää Nike-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Nike - Air Zoom Vomero 16 Road - Juoksukengät 14, sininen
      • 00196151809385
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Harmaa EU 38 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224519194.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Harmaa EU 38 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Harmaa EU 38 Nainen Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Harmaa EU 38 Nainen (1)
      Nike Air Zoom Vomero 14 Running Shoes Harmaa EU 38 Nainen
      • 00193657692299
      1
      138.04 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Icebug DEFAULT
        • icebug
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Under Armour DEFAULT
        • under_armour
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Hoka One One DEFAULT
        • hoka_one_one
      • Nastakengät DEFAULT
        • kylla_
      • Metsä/Maasto DEFAULT
        • metsa_maasto
      • Piikkarit DEFAULT
        • yleisurheilu
      • Gore-Tex DEFAULT
        • gore_tex
      • Polkujuoksukengät DEFAULT
        • polkujuoksu
      • Leveä lesti DEFAULT
        • levea_
      • Paljasjalkajuoksu DEFAULT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 70 € (budget)
      • 70 € - 105 € (price_2)
      • 105 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Asics (asics)
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Icebug (icebug)
      • Saucony (saucony)
      • New Balance (new_balance)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Under Armour (under_armour)
      • 4F (4f)
      • 361° (361_)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Baffin (baffin)
      • Bejo (bejo)
      • Benlee (benlee)
      • Bensimon (bensimon)
      • Big star (big_star)
      • Boreal (boreal)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Brooks (brooks)
      • CAT (cat)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Desigual (desigual)
      • Diadora (diadora)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Everlast (everlast)
      • FILA (fila)
      • Flexfit (flexfit)
      • Gant (gant)
      • Garmin (garmin)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Gola (gola)
      • Halti (halti)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperice (hyperice)
      • IQ (iq)
      • Jako (jako)
      • Joma (joma)
      • Kamik (kamik)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Kawasaki (kawasaki)
      • Keen (keen)
      • Kelme (kelme)
      • Kempa (kempa)
      • Kickers (kickers)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee cooper (lee_cooper)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Levi's (levi_s)
      • Lowa (lowa)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • Norda (norda)
      • Northwave (northwave)
      • Nvii (nvii)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Oriocx (oriocx)
      • Paredes (paredes)
      • Puma (puma)
      • Raidlight (raidlight)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok (reebok)
      • Rogelli (rogelli)
      • S/LAB (s_lab)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Starter (starter)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnica (tecnica)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Trespass (trespass)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • VJ (vj)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Zapatos Flamenca (zapatos_flamenca)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45 3/4 (45_3_4)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46 3/4 (46_3_4)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 50.5 (50_5)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Juoksu (juoksu)
      • Piikkarit (Yleisurheilu) (yleisurheilu)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas EQT (adidas_eqt)
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Galaxy (adidas_galaxy)
      • Adidas Galaxy 5 (adidas_galaxy_5)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Nizza (adidas_nizza)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Solar Boost (adidas_solar_boost)
      • Adidas Solar Glide (adidas_solar_glide)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Adidas X (adidas_x)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Asics Gel-Cumulus (asics_gel_cumulus)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Excite 6 (asics_gel_excite_6)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Lyte III (asics_gel_lyte_iii)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Asics Gel-Pulse 12 (asics_gel_pulse_12)
      • Asics Gel-Quantum 90 (asics_gel_quantum_90)
      • Asics Gel-Quantum 180 (asics_gel_quantum_180)
      • Asics Gel-Quantum 360 (asics_gel_quantum_360)
      • Asics Gel-Venture 6 (asics_gel_venture_6)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Hyper MD (asics_hyper_md)
      • Garmin Vivofit (garmin_vivofit)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Icebug NewRun (icebug_newrun)
      • Inov-8 F-Lite (inov_8_f_lite)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Oroc (inov_8_oroc)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New Balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New balance Summit (new_balance_summit)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Internationalist (nike_internationalist)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Puma EvoSpeed (puma_evospeed)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Reebok Flexweave run (reebok_flexweave_run)
      • Reebok Lifter (reebok_lifter)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon Sense Pro (salomon_sense_pro)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Omni (saucony_omni)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Phantom (under_armour_hovr_phantom)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Nastakengät (nastakenga_t):
      • Nastakengät (kylla_)
      • Ilman nastoja (ei)
    • Juoksualusta (juoksualusta):
      • Metsä/Maasto (metsa_maasto)
      • Lumi/Jää (lumi)
      • Asfaltti (asfaltti)
    • Lestin leveys (lestin_leveys):
      • Leveä (levea_)
      • Normaali (normaali)
    • Paljasjalkakengät (paljasjalkakenga_t):
      • Kyllä (kylla_)
    • Askellus/pronaatio (askellus_pronaatio):
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Heijastimet (heijastimet)
      • Irroitettava pohjallinen (irroitettava_pohjallinen)
      • Kevyet kengät (kevyet_kenga_t)
      • Leveä lesti (levea_lesti)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Droppi (droppi):
      • Ei droppia (ei_droppia)
      • Matala (matala)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Korkea (korkea)
    • Droppi (mm) (droppi_mm_):
      • 0 mm (droppi_mm__0.0)
      • 3 mm (droppi_mm__3.0)
      • 4 mm (droppi_mm__4.0)
      • 5 mm (droppi_mm__5.0)
      • 6 mm (droppi_mm__6.0)
      • 8 mm (droppi_mm__8.0)
      • 9 mm (droppi_mm__9.0)
      • 10 mm (droppi_mm__10.0)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi