x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hoka One One Challenger ATR 6 Juoksukengät Naiset, musta/oranssi 2022 US 9,5 | EU 42 Maantiejuoksukengät

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hoka One One Challenger ATR 6 Juoksukengät Naiset, musta/oranssi 2022 US 9,5 | EU 42 Maantiejuoksukengät
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hoka One One Challenger ATR 6 Juoksukengät Naiset, musta/oranssi 2022 US 9,5 | EU 42 Maantiejuoksukengät
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hoka One One Challenger ATR 6 Juoksukengät Naiset, musta/oranssi 2022 US 9,5 | EU 42 Maantiejuoksukengät
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234122033.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234439063.jpg?ts=1
Hoka One One Hoka One One Challenger ATR 6 Juoksukengät Naiset, musta/oranssi 2022 US 9,5 | EU 42 Maantiejuoksukengät Challenger ATR 6 Juoksukengät Naiset, musta/oranssi 2022 US 9,5 | EU 42 Maantiejuoksukengät Challenger ATR 6 Juoksukengät Naiset, musta/oranssi 2022 US 9,5 | EU 42 Maantiejuoksukengät Hoka One One Women's Challenger ATR 6 ovat treenikengät juoksuun. Sopii naisille. (1)
  • 00195719185411
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Oranssi
    • Materiaalit: Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 42, 39.5
    • Sukupuoli: Naiset
  • 183.90 183.90 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      Hoka One One Women's Challenger ATR 6 ovat treenikengät juoksuun. Sopii naisille.183.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • SCOTT Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186008231.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186008238.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe Scott Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe ovat treenikengät juoksuun. Sopii naisille. (1)
      SCOTT Women's Supertrac 2.0 GTX Shoe
      • 07615523061419
      1
      deal
    • Asics Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175835117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187576204.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212881531.jpg?ts=1
      Asics Asics Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37 (1)
      Asics Gel-cumulus 22 Tokyo Running Shoes Oranssi EU 37
      • 04550153675625
      1
    • Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183107303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183247899.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kesä; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Matala (droppi < 5mm); Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 27 mm; Droppi: 5 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: EVA outsole; Välipohja: PROFLY midsole; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Mitat: Paino pareittain: 384 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; ... (1)
      Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 8,5 | EU 40 2/3 Maantiejuoksukengät
      • 00194715341692
      2
      deal
    • Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183107303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183247899.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kesä; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Matala (droppi < 5mm); Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 27 mm; Droppi: 5 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: EVA outsole; Välipohja: PROFLY midsole; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Mitat: Paino pareittain: 384 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; ... (1)
      Hoka One One Mach 4 Kengät Naiset, musta 2022 US 5,5 | EU 36 2/3 Maantiejuoksukengät
      • 00194715341609
      2
      deal
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
    • min
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 179.50
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 179.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 126.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 183.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 183.90
    • info@vertaa.fi