x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hoka One One Mafate Speed 3 Kengät Miehet, petrooli/oranssi 2022 US 8,5 | EU 42 Trail-juoksukengät

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hoka One One Mafate Speed 3 Kengät Miehet, petrooli/oranssi 2022 US 8,5 | EU 42 Trail-juoksukengät
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hoka One One Mafate Speed 3 Kengät Miehet, petrooli/oranssi 2022 US 8,5 | EU 42 Trail-juoksukengät
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hoka One One Mafate Speed 3 Kengät Miehet, petrooli/oranssi 2022 US 8,5 | EU 42 Trail-juoksukengät
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/224360329.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213680179.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216102545.jpg?ts=1
Hoka One One Hoka One One Mafate Speed 3 Kengät Miehet, petrooli/oranssi 2022 US 8,5 | EU 42 Trail-juoksukengät Mafate Speed 3 Kengät Miehet, petrooli/oranssi 2022 US 8,5 | EU 42 Trail-juoksukengät Mafate Speed 3 Kengät Miehet, petrooli/oranssi 2022 US 8,5 | EU 42 Trail-juoksukengät Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kesä; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Matala (droppi < 5mm); Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 33 mm; Droppi: 2 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Pohja: Pohjan tyyppi: Vibram; Pohja: Vibram Mega-Grip-Hi-Traction outsole; Välipohja: EVA midsole; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantalenkki; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; Lisätiedot: Li... (1)
  • 00195719192389
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Turkoosi, Oranssi, Sininen
    • Materiaalit: Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 42, 39.5
    • Sukupuoli: Miehet
  • 169.95 169.95 EUR 2
    2
    • addnature.fi addnature.fi
      8.53866716982442 (161)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kesä; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: M...169.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.509909201684977 (614)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kesä; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: M...169.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Salomon Speedcross 5 Gtx
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176009694.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Speedcross 5 Gtx Speedcross 5 Gtx Speedcross 5 Gtx Miesten vedenpitävät polkujuoksukengät Miesten ikonisen maastojuoksukengän viides versio, joka on tehty ketterään liikkumiseen metsässä ja poluilla. Vedenpitävän kalvon ansiosta kenkä sopii käytettäväksi kaikissa sääolosuhteissa. Polkujuoksukenkä pehmeään, mutaiseen maastoon Vedenpitävä Gore-Tex® -kalvo Quicklace-nauhoitus Karkeakuvioinen Contagrip® -ulkopohja Salomonin Quicklace-nauhoitus takaa sen, että kenkä ei pääse aukeamaan itsestään. Nauhoituksen saa piilotettua sille tarkoitettuun nau... (1)
      Salomon Speedcross 5 Gtx
      1
    • Salomon Speedcross 5 Gtx
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176009694.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Speedcross 5 Gtx Speedcross 5 Gtx Speedcross 5 Gtx Miesten vedenpitävät polkujuoksukengät Miesten ikonisen maastojuoksukengän viides versio, joka on tehty ketterään liikkumiseen metsässä ja poluilla. Vedenpitävän kalvon ansiosta kenkä sopii käytettäväksi kaikissa sääolosuhteissa. Polkujuoksukenkä pehmeään, mutaiseen maastoon Vedenpitävä Gore-Tex® -kalvo Quicklace-nauhoitus Karkeakuvioinen Contagrip® -ulkopohja Salomonin Quicklace-nauhoitus takaa sen, että kenkä ei pääse aukeamaan itsestään. Nauhoituksen saa piilotettua sille tarkoitettuun nau... (1)
      Salomon Speedcross 5 Gtx
      1
    • Salomon Speedcross 5 Gtx
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176009694.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Speedcross 5 Gtx Speedcross 5 Gtx Speedcross 5 Gtx Miesten vedenpitävät polkujuoksukengät Miesten ikonisen maastojuoksukengän viides versio, joka on tehty ketterään liikkumiseen metsässä ja poluilla. Vedenpitävän kalvon ansiosta kenkä sopii käytettäväksi kaikissa sääolosuhteissa. Polkujuoksukenkä pehmeään, mutaiseen maastoon Vedenpitävä Gore-Tex® -kalvo Quicklace-nauhoitus Karkeakuvioinen Contagrip® -ulkopohja Salomonin Quicklace-nauhoitus takaa sen, että kenkä ei pääse aukeamaan itsestään. Nauhoituksen saa piilotettua sille tarkoitettuun nau... (1)
      Salomon Speedcross 5 Gtx
      1
    • Hoka One One Arahi 6 Juoksukengät Miehet, punainen US 8,5 | EU 42 2022 Juoksukengät asfaltille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232878505.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Arahi 6 Juoksukengät Miehet, punainen US 8,5 | EU 42 2022 Juoksukengät asfaltille Arahi 6 Juoksukengät Miehet, punainen US 8,5 | EU 42 2022 Juoksukengät asfaltille Arahi 6 Juoksukengät Miehet, punainen US 8,5 | EU 42 2022 Juoksukengät asfaltille Keskeiset tiedot: Tyyppi: Maantiejuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: Pronaatio; Droppi: Matala (droppi < 5mm); Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 29 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Mitat: Paino pareittain: 550 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      Hoka One One Arahi 6 Juoksukengät Miehet, punainen US 8,5 | EU 42 2022 Juoksukengät asfaltille
      • 00195719624958
      2
    • Väri (va_ri):
      • Oranssi (oranssi)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 38 (38)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 48 (48)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 123.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 123.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 169.95
    • info@vertaa.fi