x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hoka One One Zinal W Pinkki / Oranssi USW 7

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hoka One One Zinal W Pinkki / Oranssi USW 7
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hoka One One Zinal W Pinkki / Oranssi USW 7
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hoka One One Zinal W Pinkki / Oranssi USW 7
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211702153.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202543390.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204999449.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203606539.jpg?ts=1
Hoka One One Hoka One One Zinal W Pinkki / Oranssi USW 7 Zinal W Pinkki / Oranssi USW 7 Zinal W Pinkki / Oranssi USW 7 Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksumatka: Keskipitkä (5-20 km), Lyhyt (5 km); Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Matala (droppi < 5mm); Pohjan paksuus (kantapää/varvas): 21 mm; Droppi: 4 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Vegaani: Kyllä; Pohja: Pohjan tyyppi: Vibram; Pohja: Feelite foam sole; Välipohja: ProFly; Sisäpohja: EVA; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: s... (1)
  • 00194715595842
3
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Oranssi, Punainen
    • Materiaalit: Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 38 2/3
    • Sukupuoli: Naiset
  • Tekniset tiedot
    • Urheilulaji: Polkujuoksu
  • 99.85 159.00 EUR 3
    3
    • bikester.fi bikester.fi
      8.509909201684977 (614)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksumatka: Keskipitkä (5-20 km), ...
      99.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.53866716982442 (161)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksumatka: Keskipitkä (5-20 km), ...
      100.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Nopeat polkujuoksukengät lyhyemmille matkoille. Naisten koot.159.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Nike Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224837697.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224858308.jpg?ts=1
      Nike Nike Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 Ensiluokkainen Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700 parhaaseen hintaan sinulle toimitettuna lyhyille, keskipitkille ja maratonradoille jamaikalaisten sprinttereiden vauhdilla. (1)
      Nike Ratakengät/Piikkarit Nike HIGH JUMP ELITE 806561-700
      • 00195242583098
      1
    • Hoka One One Women's Carbon X 3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224856182.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Women's Carbon X 3 Women's Carbon X 3 Women's Carbon X 3 Kovaan menoon! Naisten todella kevyet juoksukengät hiilikuitulevyllä. (1)
      Hoka One One Women's Carbon X 3
      • 00195719213305
      4
    • Hoka One One Men's Mach Supersonic
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232987661.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231447703.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Men's Mach Supersonic Men's Mach Supersonic Men's Mach Supersonic Hoka One One Men's Mach Supersonic ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille. (1)
      Hoka One One Men's Mach Supersonic
      • 00195719227159
      1
    • Hoka One One Men's Mach Supersonic
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232987661.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231447703.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Men's Mach Supersonic Men's Mach Supersonic Men's Mach Supersonic Hoka One One Men's Mach Supersonic ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille. (1)
      Hoka One One Men's Mach Supersonic
      • 00195719227241
      1
    • Väri (va_ri):
      • Keltainen (keltainen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 43 1/3 (43_1_3)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 105.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 105.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 105.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 105.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 105.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 105.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 105.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 99.85
    • info@vertaa.fi