x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

inov-8 Roclite G 275 naisten maastojuoksukengät

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut inov-8 Roclite G 275 naisten maastojuoksukengät
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot inov-8 Roclite G 275 naisten maastojuoksukengät
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
inov-8 Roclite G 275 naisten maastojuoksukengät
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208460686.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/201412017.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212876213.jpg?ts=1
inov-8 inov-8 Roclite G 275 naisten maastojuoksukengät Roclite G 275 naisten maastojuoksukengät Roclite G 275 naisten maastojuoksukengät Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: keskitaso (droppi 6-8 mm); Droppi: 8 mm; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Vegaani: Kyllä; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: G-Grip; Välipohja: Powerflow with Metaplate; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: suojaava kengänkärki; Mitat: Paino pareittain: 550 g; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: No... (1)
  • 05054167654984
4
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Verkko
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 38, 37.5
    • Sukupuoli: Naiset
  • 87.80 149.95 EUR 4
    4
    • Outnorth Outnorth
      inov-8 Women's Roclite G 275 ovat treenikengät juoksuun. Sopii naisille.
      87.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.70575492383701 (631)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: ne...
      119.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      ROCLITE-sarjan kevyin ja nopein kenkä Erittäin kestävä mesh-päällinen suojaa lialta ja on mukavan tuntuinen Grafeiinipito G-GRIP takaa er...149.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.482531568858354 (165)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: ne...149.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Nike Juoksukengät 'Air Zoom Pegasus 34'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116909339.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133164932.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104333932.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99129469.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138468396.jpg?ts=1
      Nike Nike Juoksukengät 'Air Zoom Pegasus 34' Juoksukengät 'Air Zoom Pegasus 34' Juoksukengät 'Air Zoom Pegasus 34' Design: Vaihdettava pohjallinen, 7-reikäinen nyöritys, Profiilipohja, Irrotettava pohjallinen; Materiaali: Tekokuitu/kumi, Mesh, Tekstiili; Pohjatyyppi: Joustourat; Ekstrat: Pehmustettu varren reuna, Label Print, Vaimennus (1)
      Nike Juoksukengät 'Air Zoom Pegasus 34'
      • 00675911122129
      1
    • Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227874896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152117344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197559784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197559782.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197559780.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35 (1)
      Reebok Royal Complete Clean 2 Valkoinen EU 35
      • 04062053387770
      1
    • Reebok Royal Glide Ripple Clip Valkoinen EU 43
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225078186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152116069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197563408.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197563411.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197563413.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Glide Ripple Clip Valkoinen EU 43 Royal Glide Ripple Clip Valkoinen EU 43 Royal Glide Ripple Clip Valkoinen EU 43 (1)
      Reebok Royal Glide Ripple Clip Valkoinen EU 43
      • 04059319507065
      1
    • Reebok Royal Complete Clean Trainers Valkoinen EU 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165095603.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144845446.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Royal Complete Clean Trainers Valkoinen EU 29 Royal Complete Clean Trainers Valkoinen EU 29 Royal Complete Clean Trainers Valkoinen EU 29 (1)
      Reebok Royal Complete Clean Trainers Valkoinen EU 29
      • 04061624413436
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 114.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 114.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 114.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 106.30
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 106.30
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 104.20
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 104.20
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 102.10
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 100.10
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 100.10
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 96.10
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 94.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 92.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 92.30
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 90.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 88.70
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 86.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 85.20
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 83.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 83.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 83.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 83.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 98.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 98.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 98.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 98.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 98.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 98.70
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 96.70
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 98.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 100.70
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 98.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 98.70
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 106.30
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 104.20
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 102.10
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 104.10
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 106.30
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 106.30
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 104.20
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 104.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 104.20
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 102.10
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 100.10
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 100.10
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 96.10
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 94.20
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 94.20
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 94.20
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 92.30
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 91.10
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 91.10
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 91.10
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 91.10
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 109.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 109.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 87.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 87.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 87.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 87.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 87.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 87.80
    • info@vertaa.fi