x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Merrell Moab Flight Kengät Miehet, musta 2022 EU 46 Trail-juoksukengät

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Merrell Moab Flight Kengät Miehet, musta 2022 EU 46 Trail-juoksukengät
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Merrell Moab Flight Kengät Miehet, musta 2022 EU 46 Trail-juoksukengät
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Merrell Moab Flight Kengät Miehet, musta 2022 EU 46 Trail-juoksukengät
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219949561.jpg?ts=1
Merrell Merrell Moab Flight Kengät Miehet, musta 2022 EU 46 Trail-juoksukengät Moab Flight Kengät Miehet, musta 2022 EU 46 Trail-juoksukengät Moab Flight Kengät Miehet, musta 2022 EU 46 Trail-juoksukengät Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: neutraali; Droppi: Tieto valmistajalta puuttuu; Leikkaus: Sopiva leveys: Medium; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Vuorin tyyppi: tekstiili; Vuori: Breathable Mesh; Pohja: Pohjan tyyppi: Vibram; Pohja: EcoStep; Välipohja: FloatPro; Sisäpohja: Removable PU insole; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Pohja: liukumaton pohja; Päkiä: irroitettava pohjallinen; Mitat: Paino pareittain: 530 g; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Normal (1)
  • 00194917181898
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Harmaa
    • Materiaalit: Tekstiili
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 46
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset
  • 104.95 114.95 EUR 2
    2
    • addnature.fi addnature.fi
      8.461915531198501 (166)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: ne...
      104.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.662941511316275 (643)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: polkujuoksu; Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Juoksukengät: Jalkaterän asento: ne...114.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Adidas Lite Racer 2.0 Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234009943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168998876.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168998879.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168998877.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168998878.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Lite Racer 2.0 Shoes Lite Racer 2.0 Shoes Lite Racer 2.0 Shoes (1)
      Adidas Lite Racer 2.0 Shoes
      • 04062053345862
      • 04062053345947
      1
    • Nike Revolution 5 Shoes Sininen EU 45 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204762764.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227906611.jpg?ts=1
      Nike Nike Revolution 5 Shoes Sininen EU 45 Mies Revolution 5 Shoes Sininen EU 45 Mies Revolution 5 Shoes Sininen EU 45 Mies (1)
      Nike Revolution 5 Shoes Sininen EU 45 Mies
      • 00195238301866
      1
    • Nike Downshifter 10 Shoes Sininen EU 43 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170986972.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173062117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190451480.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171985908.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171985909.jpg?ts=1
      Nike Nike Downshifter 10 Shoes Sininen EU 43 Mies Downshifter 10 Shoes Sininen EU 43 Mies Downshifter 10 Shoes Sininen EU 43 Mies (1)
      Nike Downshifter 10 Shoes Sininen EU 43 Mies
      • 00194501043076
      1
    • Nike Downshifter 10 Gs Running Shoes Harmaa EU 37 1/2 Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173061847.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172376888.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222585830.jpg?ts=1
      Nike Nike Downshifter 10 Gs Running Shoes Harmaa EU 37 1/2 Poika Downshifter 10 Gs Running Shoes Harmaa EU 37 1/2 Poika Downshifter 10 Gs Running Shoes Harmaa EU 37 1/2 Poika (1)
      Nike Downshifter 10 Gs Running Shoes Harmaa EU 37 1/2 Poika
      • 00194499352938
      1
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 108.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 108.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 108.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 108.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 108.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 108.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 108.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 103.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 102.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 102.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 102.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 93.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 93.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 93.85
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 100.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 99.85
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 99.85
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 104.95
    • info@vertaa.fi