x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Merrell Mtl Long Sky 2, Tangerine, 36, Trailrunning Skor Naiset

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Merrell Mtl Long Sky 2, Tangerine, 36, Trailrunning Skor Naiset
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Merrell Mtl Long Sky 2, Tangerine, 36, Trailrunning Skor Naiset
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Merrell Mtl Long Sky 2, Tangerine, 36, Trailrunning Skor Naiset
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246336724.jpg?ts=1
Merrell Merrell Mtl Long Sky 2, Tangerine, 36, Trailrunning Skor Naiset Mtl Long Sky 2, Tangerine, 36, Trailrunning Skor Naiset Mtl Long Sky 2, Tangerine, 36, Trailrunning Skor Naiset Merrell Mtl Long Sky 2 Women ovat Merrell-tuotemerkin kaikkien aikojen kevyimmät ja nopeimmat polkujuoksukengät naisille. Kenkien ulkopuoli on hengittävää verkkomateriaalia ja kestävää TPU:ta, sisäpuolella hengittävä verkkovuori. FloatPro Foam-välipohja tarjoaa kevyttä, pitkäkestoista mukavuutta ja BZM-levy puolestaan antaa tukea joustossa ja kovassa vauhdissa ja suojaa jalkaa alhaalta päin. Lisäksi juoksukengissä on irrotettava, hajua estävällä päällisellä varustettu pohjallinen, heijastavia yksityiskohtia, jotka lisäävät näkyvyyttäsi pimeällä, sekä Vibram MegaGrip -ulkopohja, joka antaa erinomaista pitoa sekä kuivassa että märässä maastossa. Tuotetiedot Droppi: 4 mm Korkeus: 23,5-19,5 mm Kuvion syvyys: 5 mm Päällinen: Mesh-materiaalia ja TPU:ta Vuori: Mesh-materiaalia Pohjallinen: EVA-vaahto, kierrätettyä mesh-materiaalia Välipohja: FloatPro Foam Ulkopohja: Vibram MegaGrip (2)
  • 00195017324567
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Oranssi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • 110.03 137.54 EUR 2
    2
    • Skistart.fi Skistart.fi
      Merrell Mtl Long Sky 2 Women ovat Merrell-tuotemerkin kaikkien aikojen kevyimmät ja nopeimmat polkujuoksukengät naisille. Kenkien ulkopuo...
      110.03, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • OutdoorExperten OutdoorExperten
      Merrell Mtl Long Sky 2 Women ovat Merrell-tuotemerkin kaikkien aikojen kevyimmät ja nopeimmat polkujuoksukengät naisille. Kenkien ulkopuo...137.54, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126734473.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225755836.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen (1)
      Merrell Kahuna Iii Classic Sandals Beige EU 37 Nainen
      • 00797240999200
      1
    • Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255349530.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254806198.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254806197.jpg?ts=1
      Scarpa Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät Scarpa Ribelle Run Kalibra G Polkujuoksukengät: Väri: Musta; Koko: 45,5; Käyttötarkoitus: Polkujuoksu; Lisää Scarpa-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Scarpa Ribelle Run Kalibra G Shoes Men, musta/sininen EU 45,5 2022 Talvijuoksukengät
      • 08057963259527
      1
      deal
    • Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207136592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211857958.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229150773.jpg?ts=1
      Nike Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies (1)
      Nike Metcon 7 Flyease Trainers Musta EU 43 Mies
      • 00195238840440
      1
    • Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226694523.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229154851.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen (1)
      Reebok Legacy Lifter Ii Trainers Violetti EU 38 Nainen
      • 04065419933383
      1
    • min
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 149.90
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 148.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 111.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 111.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 148.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 148.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 148.90
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 105.37
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 148.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 148.90
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 105.37
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 105.37
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 105.37
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 105.37
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 105.37
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 105.37
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 103.90
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 100.11
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 100.11
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 103.90
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 103.90
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 103.90
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 103.90
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 103.90
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 103.90
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 103.90
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 103.90
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 110.03
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 110.03
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 110.03
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 110.03
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 110.03
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 110.03
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 110.03
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 110.03
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 110.03
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 110.03
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 110.03
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 110.03
    • info@vertaa.fi